CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
19. pro 2010

@pampeliska36 Díky, jsem zpět, byla jen taková rychlovka 😉 A máš ještě jednu IP 😉

luciiiie
19. pro 2010

@vodni super!!! gratuluji!!!

vodni
19. pro 2010

@luciiiie Díky moc 😵

andinecka
19. pro 2010

@vodni
jéééé, to je úžasná zpráva 🙂

vodni
19. pro 2010

@andinecka 😵 😵 😵

ivetule
19. pro 2010

@vodni hurááááááááááá. Moc moc gratuluju. Takže dvojičky. 🙂 🙂 Moc jsem na tebe myslela. Ted jsme dojeli domů. Ale už máme konečně stromeček. 🙂

ivetule
19. pro 2010

@vodni díky za IP podívám se. 🙂

vodni
19. pro 2010

@ivetule Díky 😵 Jsem moc ráda, ale však víš, ještě se toho může stát... Taky už mánme stromeček, ale jen takovej maličkej 😉

ivetule
19. pro 2010

@vodni taky jsme kupovali malej aby jsme ho mohli dát nahoru a malej na něj nemohl. To je jedno,že máš malinkej ,ale dáreček bude velkej. Já tomu prostě věřím,že ty dva budou šikulové 🙂 🙂

vodni
19. pro 2010

@ivetule 🙂 Akorát jak tam toho ježíška naaranžuju teda nevím 😝 Pod takovej ministromek se nevejdu 😀

pampeliska36
19. pro 2010

@vodni 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
19. pro 2010

@tevi a co ty holka? jak to s tema tvyma zmrzlinkama vypada? 😉 doufam, ze je vse OK!!! 😖

vodni
19. pro 2010

@pampeliska36 Ahoj pampeliško!
No jo vlastně @tevi dnes volala - tak jak?

pampeliska36
19. pro 2010

@vodni snad dobry 😒 ja se UZ mam zabaleny darecky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
19. pro 2010

@pampeliska36 nuda v čekárně žejo 😝 Dárky, to je jasný, ty máš zabalený už pár dní 😉 Já je ještě zabalený nemám, už jsem je teda pořídila, jednou denně do zadku a třikrát denně pusou chystám balící materiál, a v úterý využiju k zabalení balící službu na unice 😎

pampeliska36
19. pro 2010

@vodni 🙂 😉 to je pekne! ty clovece ani ne... tentokrat kdyz nejsem doma na neschopence a pri tom vsem predvanocnim shnou ani nuda neni 😨 😅 ale uz na tebe netrpelive cekam 😀

tevi
19. pro 2010

Čaues holky. Dneska to byla rychlovka. Prý to vemou stručně, že mají dneska hroznej fofr. Tak rozmrazení se podařilo. Všech pět "přežilo". Měli jsme kompaktované morulky, tak snad zítra nějaké dvě nejlepší vyberou. Mám tam být na deset. Chytla jsem dneska trošku nervičky, tak jsem si pobrečela. To bude hormónama... Vykašlala se na mě ségra s hlídáním, ale abych nemusela malýho tahat tři hoďky tam a pak zase zpátky, taťka si vzal dovču... jenže... nikdy s malým tak dlouho nebyl a vždycky ho škádlí, tak se mu Víteček trochu stranní, tak snad to nějak zvládnou.
Zítra na mě myslete. Mám z toho celkem bobana...
Dobrou

tevi
19. pro 2010

@luciiiie v jakém stádiu ti dávali embryjka?
Jo a novinka - už nešpiním... Konečně. Asi díky Agolutinu. Manža byl víc nervózní než já. Celý spocený... Chudák. Ale musí to být. Dělá to pro dobrou věc.

luciiiie
20. pro 2010

@tevi mě zaváděli hatchující blastocysty... Na dnešní den přeji hodně štěstí a věřím, že se zadaří 😉 To by bylo, aby tam něco nebylo!!! 🙂
A chlapi to zvládnout, uvidíš 😉 V deset držím pěsti ať prďolci pěkně zaplují a už se nevylodí!

vodni
20. pro 2010

Ahoj kočky, tak dnes jsou obě embryjka v pořádku, prý v lepší kondici na dnešní den prostě být nemůžou 😵 Takže ET zítra před devátou 🙂

vodni
20. pro 2010

@tevi Moc na tebe myslím, už máš bobky asi u sebe 🙂 Dej prosím vědět, kdo transferoval, abych se mohla na zítřek těšit 😉

luciiiie
20. pro 2010

@vodni ahoj, takže zítra tu bude další mamka, jo? super, super, super!

vodni
20. pro 2010

@luciiiie No když, tak "skoromamka" 😉
Už ti říkali, jak dlouho tě nechají přenášet?

luciiiie
20. pro 2010

@vodni jak skoro? budou v děloze? budou! zůstanou tam? zůstanou...tak copak jaký skoro, safriš. Matka čekatelka.
Vodni do neděle...jestli se do neděle nic nestane, tak nastupuju...

vodni
20. pro 2010

@luciiiie 😵 😵 😵 ok, beru tě za slovo 😉
Ty jo, máš to taky napínavý... 😅

ivetule
20. pro 2010

@vodni tak koukám,že to jde moc dobře. Jak jsem říkala budou dvojičky. 🙂

luciiiie
20. pro 2010

@vodni já nemůžu mít nikdy nic normálně totiž...už mi to ani nepřijde... Ale víš co, ať vyleze sám nebo s pomocí, hlavně, aby bylo všechno v pořádku a byli jsme oba zdraví. On se tam asi načesává a stajluje, aby vylezl co nejkrásnější 😉

vodni
20. pro 2010

@ivetule 😵 😵 😵 na to, že jsem s tím chtěla po prvním ultrazvuku seknout je to fakt paráda! 😵 😵 😵 Ještě že si o tom se mnou dr.G. tak pěkně popovídal, jsem mu za to opravdu vděčná, dodal mi síly to dotáhnout až do konce 🙂 Teď už "jen" taková prkotinka, aby ten konec byl až na začátku září 😉

vodni
20. pro 2010

@luciiiie 😀 😀 😀 No jasan, aby na svět přišel se vší parádou 😉
Snad si nevymyslel, že z něj bude taky ježíšek 😀 I když, to bys měla sice ne doma v klidu a pohodě, ale jinak opravdu nááádherný vánoce 🙂

ivetule
20. pro 2010

@vodni budu držet všechno co jde. To prostě už musí vyjít. Když se tak krásně drží. 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru