CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. únor 2011

čau kočky 😵

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni 😀

mufinka0
15. únor 2011

@pampeliska36 hm,..asi ano. Na únavu zabírá jen postýlka 🙂

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni hele nechas si CASEM rict, co to bude? jestli chlapecek nebo holcicka? 😉

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 😀 😀 😀 nechám si to říct, hned jak to půjde poznat 😉

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni mam k tobe specialni prosbu!!!!!!!!!!!!! 😀 nedala bys nebo nemas nekde, jak ma vypada ukazkovy spermiogram vcetne tech ostatni... i morfologie? mam pocit, ze tedka ta svetova zdrav. organizace ty hodnoty morfologie snizila... ale nevim, jestli to neni uplna blbost!

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 😉 Ony existují skutečně 2 typy hodnocení, v carech používají to přísnější myslím. Norma je 30%, ale podle té striktní 15%
http://www.reprofit.cz/page.php?id=12&lang=cz
Normospermie - parametry pro normální sperma dle WHO
Objem: 1.5 až 5 ml.
Počet: Více než 20 miliónů spermií na jeden ml.
Pohyblivost: Více než 50% po přípravě více než 70% pohyblivých spermií
Morfologie: Základní nad 30% Striktní nad 15% normálních spermií

Něco jsem dávala i sem (je tam nějaký další odkaz) https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni jojo ten clanek v unice jsem videla... jen jsem nemohla nikde najit, jak jsou ty hodnoty presne krasne 😉

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni jojo uz to vidim... dekuji!!! 🙂 ty jsi proste nejuzasnejsi!!!!!!!! az budu jednou tehotna, ROZHODNE vim, kam budu chodit pro rady!!! 😉

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 jsou v tom odkazu na lekare online 😉 anebo viz výše 😉 Nezkusíte náš koktejl? 😎 No ale vlastně prosímtě, dyť vy máte ještě samurajíky 😵 😵 😵

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 nooo, já jsem dlouhodobě školená ohledně neplodnosti, v těhotenství mám opravdu mizerné vzdělání 😀 😀 😀 A nějak se to snažím nedohánět, abych nezačala trojčit 😉 Ale je jasný, že pro tvůj pupík všechno 😵 😵 😵

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni jsem se koukala na ty otazky a odpovedi na odkazu, co jsi poslala a je tam uvedeno, ze zena pomoci IVF muze otehotnet i v prechodu... to je zajimave, co?

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni prosim te..... muj manza bere dlouhodobe "vas koktejl"... ale ja mu taky udelala kdysi davno rozpis vitaminku a ma to potvrzeno i od lekare.... hledala jsem to pro nekoho jineho 😉

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni TY JSI ZLATO!!! JA TO VEDELA 😀

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 😕 😕 😕 no pokud se to myslí v průběhu přechodu, tak já jsem vlastně ukázka 😀 Ne, v průběhu přechodu to prostě kolísá a asi se může někdy výjimečně stát, že se ještě nějaký folík s vajíčkem objeví, ale to bude asi hodně výjimka... A po přechodu to přece možný určo není...

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni

20. Jsou metody asistované reprodukce vhodné i pro ženy v přechodu?
Ano, v současné době je možné otěhotnět i po přechodu. Nejčastěji se metody asistované reprodukce provádí u žen s předčasně vyhaslými vaječníky.

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 Jo už na to koukám, tam je, že může otěhotnět s asist. repro i po přechodu, to je jasný, to myslí určo s dárci...

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni kazdopadne moje kamaradka otehotnela prirozene po absolvovane chemoterapii a ted koukam, ze meli teda HODNE VELKE STESTI!!!!!!!!!!!!!

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 chuděra, to jsou takový smutný věci kolem člověka, viď ☹ Moje kamarádka zase po porodu měla problémy, dr jí pořád říkala, že ji prsa bolí od kojení, a nakonec to ta dr tak podcenila, že už bohužel bylo pozdě a kamarádku už nemám ☹ ☹ ☹ Bylo jí 33 ☹

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ NO OD TOHOTO TEMATU RYCHLE PRYC!

vodni
15. únor 2011

jejejejeje, špatné zprávy pryyyyyyyyyč, omlouvám se, že jsem to vůbec napsala, ale moc na ni vzpomínám, zvlášť teď, tenkrát jsem s ní těhu hodně prožívala 😔

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni a ty jsi uz z prace doma?

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni hele a kdy jim to v praci reknes?

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 😎 😎 😎 neřeknu 😎 😎 😎

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni ty seeeees.... ja vubec nevim, kdy se to tak rika! 😉

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 až to prostě nejde utajit né? To přece nijak nesouvisí s kvalitou tvé práce 😉 Samozřejmě pokud nejsou problémy, taky podle typu práce atd. Navíc, já už teď vymyslela jak zařídím az sebe záskok, takže nikoho nepoškodím... 😉

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni no ja nevim, jak bych "ustala" ty sve cesty.... takze uvidime 😀

vodni
15. únor 2011

@pampeliska36 to jo, však říkám, záleží na typu práce, u mě tohle není problém... Však uvidíš, jak ti bude atd.

pampeliska36
15. únor 2011

@vodni jojo ja vim... to je jasne!!!!!! ja se jen ptala 😉 kdy to reknes 😎

vodni
15. únor 2011

kočky tak pěkný večer, taťka už je doma, tak ho musím začít taky trochu rozmazlovat 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru