CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
25. bře 2011

@luciiiie je ahoj 🙂 jak se mate? tebe jsem tady dlouho nevidela nakukovat ☹ co stepanek? ... ano presne tak... ja zase bojuju 😀

pampeliska36
25. bře 2011

@kac3nka jeeeeeee no parada!!! to jsou super zpravicky!!! budu na tebe zitra MOC myslet a popreji ti, at se krasne embryjka zavrtavaji!!!!!!!!!!!!!!!

pampeliska36
25. bře 2011

@kac3nka neboj se niceho!!! normalne ten zacatek je presne takovy jak normalni gynekologicka prohlidka. a az te pan doktor pripravi, tak da pokyna a prinesou ti ta tva miminka, ktere ti takovou jakoby pipetou zavede. vubec to neucitis! takze se niceho neboj! pak embryoolozka jeste zkontroluje, zda jsou vsechny embryjka u tebe a pak si jeste tak 10 minut polezis na sale 😉

pampeliska36
25. bře 2011

@vodni nazdarek vodnickova mamino... krasne si tu chajdu uzijte 😀

pampeliska36
25. bře 2011

@kac3nka jo a presne to je tady 😉 co nam nase vodni krasne udelala:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

kac3nka
25. bře 2011

@pampeliska36 Děkujii 🙂 Ani se moc nebojím, hlavně, že budou u mě. Akorát se musím potom poptat, co můžu dělat a co ne a už mám zjištěné, že mi tam zítra ráno píchnou Pregnyl, ať toho není na manžela moc. Z Agolutinu už mě bolí zadek a to jsem měla terpve 2 😖 😉

pampeliska36
25. bře 2011

@kac3nka jo a vem si s sebou nejakou sukni 😉

pampeliska36
25. bře 2011

@kac3nka jojo nas milovany Agolutin 😀 😀 😀 ani nemluv... ale musim rict, ze cim casteji si ho picham, tim si na neho vic zvykam 😀 😀 😀 to je strasny! 🙂 😉

kac3nka
25. bře 2011

@pampeliska36 Jo, sukni si vezmu, už mě minule sestra upozorňovala, že je to lepší, ať pak neběhám po chodbě s holým zadkem 😀 😀
Asi se z nás časem stávají sadisti 😀

suuu
25. bře 2011

@kac3nka jj agolutin je horší...už mám pěkný hrče ...auau,ale co by jsme nevydrželi 🙂

pampeliska36
25. bře 2011

@suuu presne tak 🙂

pampeliska36
25. bře 2011

@suuu a kdy mas testovat? ted si paty den po ET?

suuu
25. bře 2011

pampeliska36 ano jsem 5 den po ET...testovat mám 4.4....nooo,ale to samozdřejmě nevydržím takže to vidím na posledního 😀

suuu
25. bře 2011

holky ještě jsem se chtěla zeptat??? dělají se vám po agolutinu takove hrče??? už nevím kam to mám pichat ☹

ami33
25. bře 2011

Ahojte holky, vsem co cekate na testiky drzim palce.
Ja jsem jeste v nemocnici,dnes po utz mi rekli že syndrom mizejiciho dvojcete. Broucek krasne roste..dostala jsem novou fotku .... uz vypada jako mimco. Rikal dr. ze sebou pekne sije. Tak to je hlavní,asi tu budu muset vydrzet až do konce 12 tydne.
Opatrujte se vsechny

pampeliska36
25. bře 2011

@suuu 😀 😀 😀 tak to budeme v cekarne na dve // skoro stejnou dobu 🙂
... ano, ano, ano, po agolutinu se delaje takove jakoby zarudle flicky (asi nejaka malicka alergicka reakce) a taky hlavne zatvrdlinky ☹

pampeliska36
25. bře 2011

@ami33 ahoj kocko!!! tak ty jsi teda nakonec mela miminka dve? nebo tomu nerozumim 😨
MOC drzim pesticky at jste brzo doma a hlavne, ze je miminko v poradku 🙂 myslim na tebe!!!

ami33
25. bře 2011

@pampeliska36 no ja to chapu tak, ze se od zacatku vyvijelo jen jedno a pak se tam udela neco, no hematom to neni ale ukazoval mi to takove kulate a ze to vzniklo z gestacniho vacku a že se to vstřebává.

pampeliska36
25. bře 2011

@ami33 jo aha... dekuji za vysvetleni 😉 jo a drz se!!!

drndapetka
25. bře 2011

@luciiiie jééé, děkuji mooc 🙂 Kéž by to už vyšlo ......ale zatím čekám na mrchu, měla dojít už včera a nic, mrcha jedna 😠

pampeliska36
26. bře 2011

@kac3nka tak drzim pesticky!!! at se krasne zavrtava(ji) 🙂

kac3nka
26. bře 2011

Ahoj holky, tak jsme dojeli domů z ET. Embrya byly tři jako včera, ale jedno nebylo vhodné ani k transferu ani na zmražení, takže vlastně zbyly 2. Jedno osmibuněčné a jedna kompaktní morula (nevím, jestli jsem si to zapamatovala dobře páč se v tom nevyznám 😅 ) ET opravdu nebolel, ovšem do doby, kdy primář řekl, že si musí tu dělohu nějak posunout či co, takže to prý trochu zabolí. Málem jsem vyskočila z toho křesla a sestra hned přiběhla, držela mě za ruku a hladila po hlavě. Pak už bylo po všem, ještě mi píchla Agouš a Pregnyl a jeli jsme. Primář říkal, že se tohle nestává často, že jsem letos první, tož musím mít zase něco extra 😀
Dneska má manžel oslavu třicetin, takže jdeme slavit, ale budu sedět a odpočívat. 🙂

jezulicka
26. bře 2011

@kac3nka tak to moc gratuluji hezky odpočívej ,takže máš 2 embryjaka v sobě,?tak at se jim u tebe moc líbí... 🙂

pampeliska36
26. bře 2011

@kac3nka jeeeeeeeee no to je parada! dve miminka 🙂 ted je to uz vsechno na nich! to jsou proste paradni zpravicky! pekne odpocivej a setri se... jo a o te deloze... to teda slysim taky prvne... to je fakt... ty mas teda vzdycky nejakej bonus navic 😉

drndapetka
26. bře 2011

Tak nám se KET přesouvá na 13.dubna, mrška došla až dneska 😉

pampeliska36
26. bře 2011

@drndapetka to nevadi peti... hlavne, ze dosla a muzete zacit 😉 moc drzim pesticky a cekam na tebe v cekarne brouku 😀 😀 😀

kac3nka
26. bře 2011

@jezulicka Děkuji, jj, 2 😉
@pampeliska36 jo, to byl teda pěkný bonus a to už jsem se před ET ani nebála 😅
Normálně bych dneska asi odpočívala doma, ale měli jsme tu oslavu, tak snad se miminka moc nezlobily, moc jsem jim snad nedala zabrat 😕

misha83
26. bře 2011

@kac3nka Ahojky, můžu Tě uklidnit, že mně se to stalo taky. Není to nic příjemného☹. Proto jsem teď podstoupila ten zákrok a doufám, že to pomůže.

kac3nka
26. bře 2011

@misha83 Ahoj, jaký zákrok? 😕

misha83
26. bře 2011

@kac3nka No já kromě otočené dělohy mám ještě zúžené děložního hrdlo a takové to prošťouchnutí při kontrole průchodnosti a nebo pak samotný transfer bylo fakt peklo a hlavně to vedlo k prodlevům při transferu. Tak mi to hrdlo rozšířili.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru