CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka tak to jsi dobrá..to tě chválím a co je těžší housle nebo klavír?já teda učím s'olový a sborový zpěv.. 🙂

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka to nedokážu říct, protože na klavír jsem se začla učit cca v 6ti letech a na housle začínám teď, ale housle taky nejsou žádná sranda 😅 Mě to ale vždycky lákalo a byl to můj sen, akorát mě mrzí, že jsem se k tomu nedokopala dřív...A ty učíš v Ostravě na ZUŠ? Já jsem chodila rok na výšku do Ostravy, učitelství ČJ-HV pro 2.stupeň, ale nějak to nevyšlo, no...

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka jojo já učím v Ostravě- Svinově na Zuš...tak to je škoda mohla jsi ted učit hudebku na zš , ale řeknu s těmi dnešními dětmi je to hodně těžké..Já taky učím na zš vedu tam sbor první stupen a to je už šílené a to jsou děti od 1-5třídy...tak druhý st.ještě horší...na té zuš je to jiné..máš jedno dítě ve třídě a je to individuální,...horší je pak sbor a nebo ještě nauka to taky učím.... 😀

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka no nic jdu si nachvilku natáhnout jsem nějaká unavená...ty jsi to hezky užij na zuš pěkně si zahraj a zítra testni a napiš budu držet pěstíky at je to tam..a kup si tu 10....pá

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka Mě to popravdě někdy zamrzí, ale stejně vím, že bych učit nechtěla. Nezávidím ti ty nervy a zrovna včera jsem měla housle a učitel, který mě na ně učí, má taky nauku a říkal, že bude asi brzo v blázinci 😅

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka jj, zahraju si, trochu se odreaguji a nakoupím 10 a zítra testnu. 🙂 Papa 😉

vodni
6. dub 2011

Čau kočky, k tomu pregnylu - je pravda, že ty nižší dávky jsou v těle kratší dobu, ale opravdu záleží na každém těle. Četla jsem v jedné diskuzi o kočce, u které k ET ani nedošlo, takže těhotná (ani biochem.) být nemohla, a čárky pregnylky (teda z dávky 5tis před OPU) neměla těch 10 dní, ale víc jak dva týdny... Takže ono to může být stejně i s tou menší dávkou...

misha83
6. dub 2011

Holky, to je fakt pech s tím pregnylem, tak kdy myslíte, že je vhodné testovat? Já minule vydržela, tedy testovala jsem den před termínem. Ale co já vím, jak to teď vydržím 😀 .

pampeliska36
6. dub 2011

ahojte holky. jen jsem vam chtela skutecne napsat, ze i krev nega... ted jen zalezi na nas, jak se dame "do kupy" a prijdeme na unicu zase bojovat. chtela jsem vam to jen napsat, aby jste vedeli 😉 kazdopadne si ted od MK musim a chci dat trosku "voraz"... vsem MOC drzim pesticky!!!!!!!!!!!

misha83
7. dub 2011

@pampeliska36 Je mi to moc líto, tak ať brzy nabereš síly do dalšího boje.

kac3nka
7. dub 2011

@pampeliska36 Tak to je mi taky moc moc líto, je mi jasné, jak se cítíš, mě to asi taky čeká ☹ Tak přeji hodně sil!!!

teckovanaorchidej
7. dub 2011

@pampeliska36 ahojky, zlato, ať už začneš bojovat kdykoliv, přeji hodně sil, energie, úsměvu, odhodlání, chuti, štěstí a peněz. A aby na konci byl malý voňavý uřvaný nádherný neopakovatelný uzlíček, jen a jen pro tebe a tvého muže.
Drž se ze všch sil.

jezulicka
7. dub 2011

@pampeliska36 tak to je mi moc lít...holka drž se naber hodně sil a příště to už vyjde...přeji mnoho štěstí...

jezulicka
7. dub 2011

@kac3nka ahojky tak co jak kočko?

kac3nka
7. dub 2011

@jezulicka Ahoj, tak nic, bílo... ☹

jezulicka
7. dub 2011

@kac3nka a zkoušela jsi tu 10?a ráno?

jezulicka
7. dub 2011

@kac3nka a kolik ti zaváděli embryek a kolika buněčné?

kac3nka
7. dub 2011

@jezulicka jj, 10 a teď ráno...zaváděli mi 2 embryjka, jedno osmibuněčné a jednu kompaktovanou morulku...

jezulicka
7. dub 2011

@kac3nka aha tak uvidíš...ještě to nevzdávej...a máte něco zamražené?máš testit ofi až v neděli...někomu se to může ukázat opravdu to hcg až později...a jak sis včera zahrála?

kac3nka
7. dub 2011

@jezulicka já vím, že to ještě nemám vzdávat. Snažila jsem se tam pořád tu čárku najít a nevím, jestli jsem si ji tam vsugerovala nebo co, ale při natočení testu do jiného úhlu se mi zdálo, že v tom místě druhé čárky něco je, ale někdo by třeba mohl říct, že tam nevidí nic. Když jsem pak k tomu přiložila ten test z úterka, trefila jsem se přesně do toho místa, kde se mi to zdálo, ale jsem spíš blbá... 😒
Právě, že nám vydržela do ET 3 embrya a to jedno nebylo vhodné ani k zamražení, takže nic...
No a včera jsem byla totálně KO, byla jsem v hudebce 3 hodiny a to jsem byla unavená celý den, ale zahrála jsem si pěkně 🙂

kac3nka
7. dub 2011

@jezulicka jediná jistota teď je, že je Pregnyl pryč. Akorát teda nechápu, proč mě už třetí den bolí prsa...

jezulicka
7. dub 2011

@kac3nka tak to máš super...aspon se tou hudbou pěkně naladíš a odreaguješ...to je dobrý balzám na duši...to máš jistě doam i klavír ..já nějaký ted sháním ale nějaký starší ne moc drahý...a stěmi embryjkami mi to taky tak měli a na mražák nic nezůstalo...ten test hypnotizuj tak ještě počkej...a uvidíme..budeme doufat..

jezulicka
7. dub 2011

@kac3nka to dělají ty hormony oni pěkně zamávají s tělem...ale může to být i jinak 😉

kac3nka
7. dub 2011

@jezulicka hudbou se dokážu asi nejvíc odreagovat, to je fakt. Klavír mám u našich, takže přes týden si moc nezahraju, protože my máme byt 1+1...Ale ještě že mám ten orchestr a teď doma housle, ty nejsou tak velké 😅
Test hypnotizuji pořád...

misha83
7. dub 2011

Ahojky holky, tak dnes jsou 4, dnes by měli mít 6-8 buněk. 2 mají 8 b., a ty další dvě mají 5 a 4 buněk. Jako, že jo, nám stačí dvě, když by se chytili 🙂 , ale tak nějak jsem doufala, že tentokrát i něco zamrazíme. Ona neříkala, že ty menší jsou špatný, ale prostě pomalejší. No uvidíme. Spíš jsem byla tak nějak v klidu a teď už jsem ve stresu.

jezulicka
7. dub 2011

@misha83 ahojky klid nestresuj jak to má být tak to bude...a zítra jdete na et?to je dobrý...do zítřka třeba se to ještě změní...ale dvě budete mít jistě tak šup snima do bříška... 😉

kac3nka
7. dub 2011

@misha83 Ahoj, jestli tě to trošku uklidní, tak já jsem to měla úplně stejně. Ve čtvrtek jsem měla taky 4, akorát jedno 5ti, dvě 4 a jedno 2buněčné. V pátek byly 3 a ty se udržely do sobotního ET. Akorát že to jedno nebylo vhodné ani k ET ani k zamražení, takže zbyly 2, ale i tak jsem byla ráda. Takže nebuď ve stresu, dobře to dopadne, jsou to určitě bojovníci!!!

misha83
7. dub 2011

@jezulicka Jdeme na ET v sobotu.
@kac3nka Děkuji za uklidnění. No já to tak taky měla, dokonce odebrány jen 3 vajíčka a z toho 2 embryjka a ještě nic moc. Ale právě jsem doufala, že s darovanými vajíčky to bude jinak...

Každopádně jsem se teď oklepala a věřím jim!!!

vodni
7. dub 2011

@pampeliska36 kočko moje... ☹

kackakrteckova
7. dub 2011

Všechny moc zdravím. Tak už mám stimulační plán, dnes i první píchanec 😀 . Snad bude probíhat vše dle plánu a 4. května na odběr a 9. ET. Přidávám se k hypnotizování // u kac3nky a pampelisko Drž se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru