CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
10. říj 2011

@lnk děkuju. No já se spíš domluvím se svou gynekoložkou,abysme to zkoušeli přirozeně s podporou nějakých léků.Jen mě zaráží že přesto že jsem před tímhle pokusem brala nějaké 4 cykly clostylbegyt tak jsem dle dr G neměla ovulaci.Na ultr jsem tenkrát byla snad dva dny než měla přijít ms.Teoreticky bych po clostylbegytu ovulovat měla ne?

drndapetka
10. říj 2011

@lenceslava měla, ale taky by Tě měla sledovat doktorka okolo ovulace utz jestli dominantní folikul opravdu prasknul a kdyžtak mu k prasknutí dopomoci injekcí Pregnylu....takže utz kontrola je určitě na místě, jsou i ženský, který na clostil moc nereagují

lenceslava
10. říj 2011

@drndapetka vždycky jsem měla dva pěkný folikly.Mudra mi napsala kdy asi prasknou a my se v ty dny snažili.Potom mě už nekontrolovala.

teckovanaorchidej
10. říj 2011

@drndapetka ahojky, beruško, doufám, že tajně nečůráš na papírky jako minule? Vydržuješ to hezky? 😉 😉

pampeliska36
10. říj 2011

@lenceslava leni je mi to moc lito!!! slova nestaci... jsem s tebou! ☹

mrkvicka28
10. říj 2011

@lenceslava já jsem taky brala closti a ovulace nikde,pohlo až ivf ,ale záleží na hodně faktorech to si človšk fakt nevybere. Každopádně ti držím palečky i s klukama do dalšího boje.

vodni
10. říj 2011

@lenceslava ☹ ten 4. pokus opravdu pojišťovna hradí částečně - léky, já si to tehdy zjišťovala, protože jsem byla přesvědčená, že to nevyšlo. Ale nevím jak teď s tím novým zákonem nebo co to je... A připojuji se k orchidejce, taky bych zkusila teď hned další možný termín minimálku. Mohlo by to klapnout 😉 Určitě využít to, jak je teď tělo nastartované!!! (dokonce i u nás mezi našim druhým a třetím pokusem byl na testu jakýsi duch... a že těch problémů u nás je, já normálně neovulovala, a manža s tím svým tehdejším půlprocentem...)

pampeliska36
10. říj 2011

@lenceslava ano leni... clostylbegyt je na podporu ovulace a rustu foliku... jeden cyklus jsem ho taky mela. a presne jak pises... na UTZ zkontroluji foliky, kdy asi prasknou a pripadne ti pichnou injekci pregnylu. pak ti presne reknou, kdy se snazit.

lenceslava
10. říj 2011

@vodni já se dívala na ceník reprofitu a tam vyjde minimálka na nějakých 13000 + icsi za aždý vajo.Jenže my ani to nemáme.Už jsme vyčerpali všechny rezervy a možnosti.

pampeliska36
10. říj 2011

@lenceslava jedna holcina tady z konika, s kterou se znam... mela jeden pokus IVF... nepodareny... respektive mimodelozni tehotenstvi..... po nejake dobe (asi rok po te) se rozhodli zkusit minimalku v brne reprofite... nevim presne jake meli problemy a co a jak... no ale kazdopadne cekaji miminko! kluka! mohla bych te na ni odkazat... kdyby te to zajimalo co a jak to probihalo a kolik to stalo a tak... muj link si urcite pamatuje.

vodni
10. říj 2011

@lenceslava Chápu, my si v bance na poslední pokus vzali velmi nevýhodný úvěr ☹ Takže kromě hypotéky splácíme ještě vodníka ☹ Vždycky mi to totiž vyšlo dráž než průměr (vyšší dávky, delší stimulace...)

vodni
10. říj 2011

@lenceslava Kruci, já snad zkusím nějak vymyslet, jak bych k tobě těch aspoň 15tis dostala...

lenceslava
10. říj 2011

@vodni My platíme hypotéku a dva úvěry.Začínám těžce uvažovat že budu vsázet i když nevím jak se to dělá. 🙂 Nebýt těch úvěrů tak jsme v pohodě.Navíc spíš potřebujeme aby nám ty peníze spíš někdo daroval(tak jak to bylo doted).

vodni
10. říj 2011

@lenceslava Přesně jako my (ale my máme vodníka, že jo...) - měsíčně to schlamstne asi 25tis... ☹ Píšu ti teď IP, ale chvíli to potrvá...

teckovanaorchidej
10. říj 2011

jo jo, holky, s prachama je to na .... Nás Gábi vyšla sakum prdum se vším na 100 tisíc, pojišťovna mi nehradila ani hovno, takže ceny za minimálku jsou fakt sranda. Vsázet, Leni, no nevím 😉 ale neumím ti poradit, kde sehnat prachy........Drž se

ivetule
10. říj 2011

Tak holky už jsme doma. Takže OPU je ve čtvrtek. Počet zůstal a velikost je největší 25. Sliznice 10. Nemám už nic tahat at to nepopraská,ale to moc nejde když jsem tu sama s malím. 😒

ivetule
10. říj 2011

@lenceslava je mi to moc líto. Tolik jsem věřila,že ti to vyjde. Bohužel ted žádný slova útěchy moc nepomůžou co? Co říct snad jenom drž se a třeba ti pomůže gynekoložka. 😠

jimmy1
10. říj 2011

@ivetule toho "netahání" ničeho se taky bojím... to u nás prostě bude neproveditelné ☹ tak ať Milda je co největší zlatíčko a folíci vydrží 😉

vodni
10. říj 2011

@ivetule To jsou ukázková čísla 😉 Držíme pěsti na čtvrtek!

lucifirek
10. říj 2011

@ivetule krásná čísla,držím pesti 🙂

lnk
10. říj 2011

@ivetule krásný čísílka, držím pěstičky. já bohužel dost bojuju se sliznicí, vždycky to dotáhnu s vypětím všech sil na 7, což je minimum, které na Unice požadují, takže ti ji závidím... 🙂 drž se, a ať se zadaří 🙂

pampeliska36
10. říj 2011

@ivetule SUPER!!! 😉

pampeliska36
10. říj 2011

@jimmy1 a kdypak jdes na prvni UTZ ty? mas myslim dlouhy protokol, ze? 😉

jimmy1
10. říj 2011

@pampeliska36 jedu v pátek na 8:30, strachy jak to bude mám už teď 😉 Máme to náročný i kvůli manželově práci, dělá na turnusy a bude si muset vzít nějakou dovču, ale zatím nevíme kdy... až podle těch UTZ. Měl by jít na druhý UTZ na krev a pak na OPU a aspoň aby byl den po OPU doma, abych se dala trochu dohromady, přeci jen je to s dítkem doma pak logisticky náročnější 😉

bobecek79
10. říj 2011

@ivetule tak hodně štěstíčka,at´se daří od začátku až do konce.... 😉

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivetule
10. říj 2011

@jimmy1 máš pravdu jsem taky na to zvědavá. Na druhý UTZ jít manža s tebou nemusí. Jde to domluvit,že mu krev odeberou až při OPU. Nám to tak budou dělat taky. Manža by nedostal tolik volna. Je to u nás problém ho vůbec dostat s auta. Dělá řidiče kamionu. ☹ Jinak držím palečky na UTZ.

ivetule
10. říj 2011

@vodni
@lucifirek děkuju moc holky hlavně at už to dobře dopadne a v létě máme dalšího prcka.

ivetule
10. říj 2011

@lnk děkuju moc zkusila jsem pít kontryhel. A vypadá to,že vážně pomáhá. Doufám,že se bude líbit ještě miminkám a vydrží u nás.

ivetule
10. říj 2011

@pampeliska36 děkuju za chvilku už budeš taky na řadě. A budeš mít krátký nebo dlouhý protokol?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru