CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

durma
5. dub 2012

@dazour ☹ ☹ tak to mi je líto,ale nevzdávej to!!Jednoho dne to příjde!!

lnk
6. dub 2012

@betysek tak skvělé zprávy, mimčo bude v pořádku, uvidíš. jo o jménech mi něco povídej... 😀

kveta
6. dub 2012

@dazour Drz sa.. :(

andinecka
6. dub 2012

@betysek
ahojky, po tom všem, co zkoušíš, si zasloužíš vybrat jméno ty.
Ale vážně, hlavně, ať jste v pořádku - myslím na vás 😵

zdenallicka
8. dub 2012

AHoj holky, mohly byste mi, prosím, popsat vaše zkušenosti? Jak to probíhá od začátku, co potřebuju, kam volat, kam jít... mohla bych si přečíst 1382 stran, ale bohužel mi na to moje kapacity (časové i jiné) nestačí... 🙂 Díky za váš čas, rady a zkušenosti..

pawlla
9. dub 2012

@zdenallicka ahojky ja sem ted podstoupila IVF v unice v brne. V prvni rade jsem tam zavolala a obednala se a na prvnim pohovoru ti domtor uz rekne co a jak co mas prines a podobne jsou tam moc prijemni musim jen chvalit 🙂

lnk
10. dub 2012

@zdenallicka ahoj, já měla doporučení od mojí gyndařky, zavolala jsem si tam, objednala jsem se a pak probíhala první návštěva, kdy vyšetřili manželovi spermiogram, mně udělali gyn. vyšetření a řekli co a jak bude dál, v čem je problém atd...

lnk
12. dub 2012

@bobecek79 ahojky, tak co? už jste byli na screeningu?? furt čekám, že se ozveš a pořád nic, tak jste asi ještě nebyli. ale myslím na tebe, ať jste v pořádku - všichni 🙂

bobecek79
13. dub 2012

po včerejším screeningu vše v pořádku. SCREENING NEGATIVNÍ. Jsme šťastní,a na otázku,co to bude???? Odpovědˇ zněla,máte štěstí!!!!!
Holky Vám všem,co už se to krátí,a že krátí držím palečky atˇ jste i s mimískama v pořádku!!!!!

jimmy1
13. dub 2012

@bobecek79 😵 super, tak jen tak dál 😵 a to pohlaví je přeci úúúúplně jedno, podstatné je zdraví 😎

ivetule
14. dub 2012

@bobecek79 taky moc gratulujeme a páreček to je krása. To jsou dobré zprávy. 🙂

zaneta2
23. dub 2012

Ahojky jsem tu nová 🙂 asi se tady budeme potkávat. dneska odběr krve a začínám brát marvelon. 10.5. začátek stimulace. snad to všechno dobře zvládneme. 😉

betysek
23. dub 2012

@zaneta2 Ahojky. Vítej. Budu moc držet pěsti, ať to hned vyjde. Jdeš na první pokus?

lnk
23. dub 2012

@zaneta2 ahojky, tak vítej a přeji ti hodně sil a ať vám to vyjde hned napoprvé. 🙂

pawlla
23. dub 2012

No tak nam prvni IVF nevyslo tak pujdem na druhe v Unice nam vysli hodne vstric a vsechno s nama probrali tak uz se ani necitim tak hrozne pan primar je opravdu uzasny

lnk
24. dub 2012

@pawlla tak držím pěstičky, ať to vyjde napodruhé 🙂 já byla s panem primářem taky vždycky nejspokojenější 🙂

zaneta2
24. dub 2012

@betysek
@lnk díky holky. ano, čeká nás první pokus. podle předpokládanného termínu je transfer 12.6.. samozřejmě záleží jak to všechno dopadne. 10.5. si vyzvedneme léky a začínáme stimulovat. takže teď máme ještě celkem klidné období 😉 klinika na nás zatím působí velice dobře. jde vidět že se s tím setkávají dnes a denně. a co se týče mk tak podpora taky super 🙂

betysek
26. dub 2012

Dnes v poradně stále příčná poloha. Ach jo. 😒 Snad si to ještě rozmyslí, jinak nás čeká císař týden před termínem. Doktor mi ukázal nějaké cviky, které by mohly pomoci, tak uvidíme. 😉 A ještě málo železa, tak že zase budu baštit tabletky s železem. To jsem ale čekala, protože ři prvním jsem je baštila taky.

ivetule
26. dub 2012

@betysek teda snad si dá prcek říct a otočí se. Držím palečky. 🙂

jimmy1
26. dub 2012

Ahojte holky 🙂
mám taky po poradně, Klárka je KP, lumpajka... ale nás stejně sekce nemine 😎
já mám problémy s jizvou po sekci, naštěstí s tou vnější... udělal se mi opět absces, tak mi to včera na chirurgii řízli a teď mi z toho odtíká hnis 🤐 chuťovka a pěkně bolavá 🤐 už se fakt "těším" až budu mít zase šmiklý celý břicho, když jsem totál hotová z 1,5cm řezu v abscesu 😝

lnk
27. dub 2012

@betysek
@jimmy1
teda holky, same lepsi zpravy... ☹ ja jdu za 14 dnu na UTZ do nemocnice, tak uvidíme, co uvidíme 🙂 každopádně prcka mám taky pořád v příčné poloze, ale říkám si, že má ještě čas a že se otočí

lnk
27. dub 2012

@betysek držím palce, at se prdolka otočí

bobecek79
27. dub 2012

@lnk
@jimmy1
@ivetule holky jak se tak dívám,pěkně se Vám to krátí. Ty jo,tak držíme palečky ať to všechny zvládnete......Mě čeká s dvojčátkama císař,tak bojím,bojím. Hlavně aby miminka u mě vydržely co nejdýl.
Mějte pěkný víkend a užívejte sluníčkového počasí....

bobecek79
27. dub 2012

@betysek ještě na Tebe jsem zapomněla,tak přeji to samé!!! 🙂 🙂

jimmy1
27. dub 2012

@bobecek79 díky 🙂 a ty máš císař jistý?? i dvojčata se dají porodit "normálně" pokud jsou dobře natočená 😉 a samozřejmě pokud není jiný důvod k sekci...
@lnk na otočení je ještě čas 😉 Pamatuju si, že Martínek byl touhle dobou taky KP a otočil se v cca 34tt.

ivetule
27. dub 2012

@jimmy1 Ahoj holky teda Jaro to musí bolet. My máme po utz. Tak prcek je otočenej hlavičkou dolů tak snad si to nerozmyslí a už tak zůstane. Pěkně se nám to krátí holky. A hlavně už venku je krásně tak je to hned lepší. 🙂

bobecek79
27. dub 2012

@jimmy1 no já s tím nějak počítám. Dr. mi říkal,že dvojčátka se rodí císařem. Že oni mi ten císař naplánují a že se rodí o 14 dní až měsíc dřív,tak nevím...

pampeliska36
27. dub 2012

ahojte holky 😉 chtěla jsem vás taky jen tak pozdravit a popřát hodně štěstí při porodu!
je to chvilka, co jsem čekala na test se dvěma // a teď už půjdu za týden na svůj první screening 🙂 tak se už neskutečně těšíme a doufáme, že bude všechno v pořádku!
tak se opatrujte a přeji krásné jaro!

@bobecek79 bobe... nemusíš rodit císařem 😉 není to u dvojčátek jasné... zaléží opravdu na okolnostech - jak psala @jimmy1

jimmy1
27. dub 2012

@bobecek79 JJ, dvojčata se ČASTO rodí císařem, ale nemusí to tak být 😉 takže pokud bude všechno ostatní OK a oba budou PPH (poloha podélná hlavičkou) tak bych na tvém místě zkusila rodit normálně 😉 Přeci jen ta sekce je velká operace 🤐 má svá rizika... rekonvalescence je mnohem delší než po normálním porodu. A pro dítě je taky lepší se narodit normálně než sekcí 😉
No máš ještě spoustu času... ale nezahazuj tu šanci na přirozený porod rovnou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru