CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
14. črc 2010

@natulaaa to mas teda mooooooooc pekny den 😉

pampeliska36
14. črc 2010

@natulaaa ja jdu zase navecer na kosmetiku, takze taky budu krasna 😀 doufam! cha chaaaaaaaaaaa

natulaaa
14. črc 2010

@pampeliska36 už byl za potřebíí a ted jsem si udělala fajn vlasy a už se cítím super 😵 ,jinak užij si kosmetiku a uděláš něco pro mě,zkus se te kosmetičky zeptat,jestli lze nějak předejít pigmentovým skvrnám,nemyslím pihy,ale segra mi právě říkala,že ty léky na štítku,no a i HAk a sluníčko mohou prý tyto skvrny zpusobovat a já je nikdy neměla,protože jsem nic nebrala a ted jak to beru,tak už je mám ☹ jde mi to od oči ke spánkum,není to moc,ale ted už se bojím jit na sluníčko,aby to nebylo horší,tak zeptej se prosímm,jestli bude vědet ,Děkujíí 🙂

luciiiie
14. črc 2010

@natulaaa Z přírodních metod se dá na pigmentové skvrny využít citrón,okurek, petržel...Ty mají bělící účinky... jinak se musíš mazat něčím s vysokým faktorem... Pak se mi zdá, že se na skvrny používá i laser..

pampeliska36
14. črc 2010

@natulaaa tak jsem se ptala a rikala, ze jedine pouzivat kremy s vysokym faktorem a nevystavovat se slunicku a pak v zimnich obdobi vybeleni techto skvrn, coz zabira a porad uz si na to musis davat pozor, ze neopalovat! vysoke faktory na oblicej a to porad!

pampeliska36
14. črc 2010

KDE JSTE HOLKY??? 🙂

pampeliska36
14. črc 2010

@natulaaa naty a ohledne toho e-mailu, co ses ptala na tehulkach... ja jsem psala taky e-mail a nekolikrat panu doktorovi frgalovi a vzdycky mi bud telefonicky a nebo pisemne odpovedel a to bez problemu!!! 😉

pampeliska36
14. črc 2010

holky dneska bych rekla, ze se k te "plnosti" briska pridalo i trosku pobolivani vajecniku... dneska jsem si pichala jen Puregon... mela jsem jeden den pauzu od Dipherelinu 😨 tak asi mi tam tedka folici dovadej 😀
uz se tesim v patek na ten ultrazvuk.... jdu na 8:30. budete na me myslet?

natulaaa
14. črc 2010

Pampel,Luci , moc děkuíí za rady 😉 😉 🙂 a dneska tu bylo nějak mrtvo 😕 😕
Pampel zajimavý odkaz,tobě už se to blíží 😉 😵

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 ty jdeš dneska do repromedy?pak musíš vyprávět pocity 😉 😉 😉 a hlavně jsem zvědavá na cením,pokud ti daji,protože mi psala jedna holčina,že prý jsou levnější 😉 😲 ,ale ted jde o to,jestli maj i dobré výsledky že? 😉 😵

natulaaa
15. črc 2010

holky co je to s váma? 😕 😕 😕 a kde je Petka? 😕 😕

drndapetka
15. črc 2010

Ahojky, holky, včera jsem byla v Praze na služební cestě a dojela jsem úplně vyčerpaná, tak už jsem neměla sílu ani psát.

Začátek stimulky se už blíží....už za 12 dnů 😀

Jinak holky, nevadí, že beru Euthyrox třeba hodinu před snídaní? Já nejsem totiž ráno moc zvyklá jíst, tak kolikrát se nasnídám později než půl hodiny po tabletce.... 😅

drndapetka
15. črc 2010

@pampeliska36 Tebe jsem se chtěla zeptat- zítra jak jdeš na ten UTZ, tak jsi kolikátý DC?

pampeliska36
15. črc 2010

@drndapetka ahoj peti. myslim, ze nevadi. je tam dulezite, ze to ma byt na lacno a nejakou dobu pred jidlem... takze v pohode 😉

pampeliska36
15. črc 2010

@drndapetka jooooooooooooooo ja UZ JDU ZITRA NA SVUJ PRVNI ULTRAZVUK FOLIKU 😀 😀 😀 pockej vypocitam to... mela jsem ms 2.7. a jdu zitra takze 14 DC.... ale na tom to podle me nezalezi... zalezi, kdy ti zacne stimulka! maji to napocitano podle zacatku stimulky 😉 podle stimulky je to 22 dnu od zacatku stimulky

pampeliska36
15. črc 2010

@natulaaa ahoj naty. ja byla v praci... ted jsem dorazila domu... v techto dnech se trosku vic setrim 🙂

pampeliska36
15. črc 2010

ted jsem volala do unicy, ze si mam vzit injekce s sebou 🙂 ja na to asi nejak zabudla pri tom vsem vysvetlovani 🙂 takze zitra na 8:30 hod. valim s rozpisem lecby a s injekcema do unicy 🙂

vodni
15. črc 2010

ahoj, hlásím, že mám mírnou změnu, píchat začnu až příští týden. Jak jste se tu ptaly některé na tu mailovou komunikaci - jestli jste ještě nezkoušely tuto stránku, tak zkuste http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/d... Za Unicu tam odpovídá prim.Otevřel, a celkem rychle. Dobré také je, že když zadáte CAR v Brně, že vám odpoví doktroři z více brněnských carů, takže můžete srovnat různé přístupy nebo názory.
@pampeliska36 jo s sebou, protože pokud by stimulace probíhala dál, tak si tam hned píchneš další dávku. Teď nemám už přehled, ale jestli už pícháš Puregon, tak si vezmi i ty vypíchané ampule, protože ti z nich sestřička může vytáhnout ten zbytek, co tam vždycky zůstává, abys ušetřila. Moc držím pěsti, ať je úroda dobrá!!!!

pampeliska36
15. črc 2010

@vodni dekuji moc. jsem moc zvedava, jak se to tam vsechno vyviji 🙂

vodni
15. črc 2010

@pampeliska36 určitě dobře! tfuj tfuj! 😉

pampeliska36
15. črc 2010

.... holky copak asi nada.... jak asi dneska dopadla? 😨

natulaaa
15. črc 2010

AAAch joo holky mi už se hlásí mršule,dneska mám celkem dost křeče a břicho jako ve 4 měsící nafouklé,ale ještě je kruci brzo,jsem teprve 19Dca já mívám ms až 24,26 dc 😠 😠 😉 .No jo no,co jsem čekala,jako tradičně 😠

lenceslava
15. črc 2010

Ahoj holky. @pampeliska36 já jdu zítra do unici na krev a začínám baštit marvelon.Hurá. Ale bylo to o fous. Mrcha měla dorazit už včera,ale nic,ale došla dneska. Tak jsem dneska dopo volala do unici že co teda když to dostanu dneska tak jestli tam mám jít až v po a sestřička mi řekla že: A ted pozor : pokud to dostanu ještě dneska tak mám přijít zítra na krev.A pokud bych to dostala až zítra tak mám jít na krev hned v po. Takže nechápu to dané rozmezí 2 až 4 dnů. Dneska zatím jenom špiním takže teoreticky zítra bych to měla brát jako první den,a stejně tam už můžu jí. Né že bych nebyla teda ráda že,ale doufám že ty výsledky nebudou nějak zkreslený. Dneska odpo jsem byla ve městě a v tom teple je to hrůza. Po městě jezdí kropící vůz a stříká vodu do vzduch,takovej pojizdnej gejzír. Bylo to příjemný.

lenceslava
15. črc 2010

@natulaaa a ty jseš na tom ted jak? kdy máš zobat bobule?

pampeliska36
15. črc 2010

@lenceslava tak to mas taky clovece uz za par 🙂 to utece jak voda a najednou budes testovat 😉

pampeliska36
15. črc 2010

@natulaaa aaaaaaaaaaach jo 😨

natulaaa
15. črc 2010

Pampel no co nadělám 😠
Leni já jsem dneska 7DPO,takže za 6dní ms a pak taky jdu na HP a začínám s marvelonem,takže my budeme asi o týden 😵 ,pokud se nic nevysere 😠 😀 ,a já doufám,že se nic nevy...e,já už chci chodit s břichem a blinkat 😵 😵 😵

kac3nka
15. črc 2010

Ahoj holky.
Máme s manželem za sebou první schůzku v Unice a i když jsem doufala, že nikdy nebudu muset na IVF, že to půjde samo, tak po operaci endometriozy mě můj doktor poslal právě tam. Byla jsem mile překvapena, ujal se nás pan doktor Frgala a musím říct, že je to velice solidní a milý doktor a měla jsem z něho dobrý pocit. Jsem teprve na začátku, takže čekám na 1. ze 2 MS, které musí přijít a pak Marvelon, stimulace, atd....

mufinka0
15. črc 2010

Ahoj holky,... Natulo, dnes jsem byla v Unice a zítra frčíme do Repromedy. Dostal nás dr. Frgala, což jsem byla ráda, ale trochu se mi příčí ty léky co mi napsal... ☹ Napsal mi Puregon, Menopur (ten mi vadí) a Cetrotide (ten mi taky vadí)...Jsou to hormony z moči žen po přechodu a to jsem se zařekla že si do sebe píchat nebudu. Nevím, asi jsem blázen, ale možná si nechám poradit v Repromedě a o ty léky co by mi tam doporučili jako jinou variantu bych si jistě mohla říct taky v Unice.. Frgala super doktor, konzultace trvala 1,5 hodiny, jako na toto si stěžovat nemůžu, ale jak jsme dojeli domů, tak jsem sjela na netu Menopur a Cetrotide a nevím nevím... 😒 😒 😒 Přespříliš hormonů si myslím! A to mi řekl, že mám vyšší FSH (mám 3), ale myslel to ku poměru s LH. Tak asi proto takovou koňskou dávku hormonů.. 😀 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru