CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
15. črc 2010

Já mám na papíře od nich,co jsem dostala na první konzultci napsáno Diphereline,puregon a menopur co se kdy píchá nevím,mám v tom bordel 😀 😀

Taky vítám nově příchozí 😉 🙂

Mufi já jsem s unicou taky spokojená,a chci tam zustat,ale ještě se začne se stimulaci,tak bych ráda podstoupila to,co mi ta dr doporučila,nějaké odběry,které předpoví ,jak bude vaječník reagovat na stimulaci,myslím,že je to lepší,zjistit nejdřív toto a pak se pustit do stimulky a v unice mi nic takového nenabídli 😒 ,ale tak uvidím,snad ví co dělají 😉

pampeliska36
15. črc 2010

... ja mam v tech uvodnich papirech taky napsano Dipherelin, Puregon a Menopur... ale prozatim beru jen ty prvni dve injekce... 😨

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa 😖 Nechci být chytrá, ale myslím že NIKDO a NIC ti neřekne jak budeš přesně reagovat! Záleží na mnoha faktorech... Ale pokud si ty testy necháš udělat v Repro, tak tam podle mě musíš zůstat.!!!!! Nemůžeš si tam nechat udlat testy a pak říct, já se vracím do Unicy!

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 A tu kyselinu ti dali oni, nebo doporučili?? Mě se dnes o kyselině listové nezmínil... Menopur je něco jako ten Puregon 🙂 Jen je to vyráběné z moči žen po přechodu (Natul odpusť.. 😀 ) Já nevím, ale něco takového si do sebe píchat se mi příčí... Ale tak třeba mě to přejde, no.. 😒

lenceslava
15. črc 2010

Holky já taky původně měla napsaný jenom dipherelin a puregon,ale jak jsem hůř reagovala tak mi pak nasadili i menopur.

pampeliska36
15. črc 2010

a nejsou to ty testy jak funguji ty vajecniky naaaaaaaaaaaahodou ten hormonalni profil? protoze jinak podle me jak funguji vajecniky jinak otestovat nemuzou, ne? teda aspon podle toho, co nam vsechno o tom rikal frgala... 😅

natulaaa
15. črc 2010

@mufinka0 no to je jasnééé,to bych už tam musela zustat,ale chci se zeptat,jestli by mi to neudělali i v unice,než mě začnou stimulovat a je to prý nějaký anti muller hormon,co toto určuje 😕 😕 😕 , 😀 😀 😀 a dneska jsem o tom hormonu slyšela poprvéé 😀

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 hele muj manzel si picha uz nejakou dobu pregnyl. a dva mesice mu nasadili i menopur. ktery udajne nemuze pomoct dlouhodobe. coz ostatne asi vsechny tyto leky tohodle typu, ale kazdopadne mymu manzovi menopur pomohl k lepsim vysledkum

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 kyselinu listovou mi predepsali oni. 🙂 ja sice nejakou uz beru a nejakou dobu taky, ale zacla jsem zobat tu jejich, co mi predepsali

natulaaa
15. črc 2010

Pampel jdou prý ještě otestovat a je to nějaký anti muller hormon 😀 😀 , a známa bydlí v Praze a chodí do gennetu a tam ji to brali v horm. profilu,to ona mi právě řekla,že je to toto 😉 a v gennetuu to mají i na jejich stránkách,že to je základní testování před ivf,co centrum,tak asi jiné metody ,je jich tu jak sraček a kdo se má v tom vyznat 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
15. črc 2010

@mufinka0 a je neco jineho misto menopuru? nebo to ti spis nedoporucoval?

pampeliska36
15. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa jj, rozumím 🙂

pampeliska36
15. črc 2010

@lenceslava
@mufinka0 hele holky trosku me poboliva v podbrisku... asi vajecniky... to je asi tim, jak mi to tam roste, ze? citim to jakoby nejakej tlak nebo co...

natulaaa
15. črc 2010

Já už listovku taky beru asi 2 měsíce 😉

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 No právě o ničem jiném se nezmínil. Já jsem nevěděla že to právě ten hormon z moči,..to jsem zjistila až doma. Já vím, že to jistě pomáhá, ale ta představa mě ničí... 😀 😀

mufinka0
15. črc 2010

@natulaaa Fakt?? To abych taky pomalu začala!

lenceslava
15. črc 2010

@pampeliska36 to ti rostou vajucha.kolikátý den pícháš puregon?

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 Jasan, to je tím. Hyperstimulák ještě mít nemůžeš, to až po ibjekci Pregnylu, takže neboj. Je to tím jak se ti zvětšují vaječníky a rostou ti ty budoucí miminka 🙂

pampeliska36
15. črc 2010

@natulaaa
@mufinka0 ja beru listovku uz cca dva roky 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 Jasan, to je tím. Hyperstimulák ještě mít nemůžeš, to až po ibjekci Pregnylu, takže neboj. Je to tím jak se ti zvětšují vaječníky a rostou ti ty budoucí miminka 🙂 Mírné pobolívání je normální.

natulaaa
15. črc 2010

Pampel no určitě,už sedíš na vejcích 😀 😀 😀 ,já vždycky říkám,že jsem zvědavá,kolik jich snesu 😀 :-

mufinka0
15. črc 2010

@pampeliska36 A co bereš??? Já budu zase zobat Mamavit, asi....

lenceslava
15. črc 2010

@mufinka0 já myslím že hyperstimulák může být kdykoli,vždyt pregnyl píchá až den před opu.

pampeliska36
15. črc 2010

@lenceslava
@mufinka0 ja mam dneska sesty den Puregon... a jak psala petka tak si ten svuj bruch pravidelne merim a mam ho porad rozmerove stejny. a hoooooooooooooooooooodne piju. jak tady vsichni doporucuji 🙂

mufinka0
15. črc 2010

@lenceslava Já se na to ptala a bylo mi řečeno, že prý až po injekci HCG, což je Pregnyl, ne? Většinou je hyperstimulák po OPU,....Teda co jsem slyšela.

mufinka0
15. črc 2010

@lenceslava Právě že když je hyperstimulák, tak se embrya zmražují... Což znamená, že HS syndrom vzniká až po OPU, jinak by vajucha nezískali. IVF před OPU se přeruší jen když se nevyvíjí vajucha,..hyperstimulák prý být nemůže před HCG injekcí.

lenceslava
15. črc 2010

@pampeliska36 ty jsi vzorná pacoška,já rozhodně břuch neměřila(bo už z té původní míry by mě asi trefil šlak) jsem zvědavá jakou zítra nahlásíš úrodičku.Třeba už budeš mít za týden opu. Já jdu umřít holky pááááá

mufinka0
15. črc 2010

Ale co si uvědomuju co mi dnes říkal dr. Frgala tak že by mi stopli vaječníky až po stimulce, těsně před injekcí HCG abych nedostala hyperstimulák,..což odpovídá tomu, že dřív by být neměl.. Ale samozřejmě se můžu mýlit.. Tak jsem to pochopila já. 😉

pampeliska36
15. črc 2010

@lenceslava dekuji 😀 ja bych si ho asi taky nemerila, kdyby to tady nenapsala petka 🙂 tak dobrou noc! no ja jsem taaaaaaaaaaaaak zvedava na zitra! dam urcite vedet

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru