CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Takže třeba od 20-do půlnoci? 😀 To tam asi žádná taková troufalá nebyla, 😀 😀

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka to je super! taky jsem to smerovala podle manzela... ikdyz ted posledni dva pracovni dny prisel az o pul osme domu... takze to uz je po vsem 😨 ale co clovek nadela...

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 S tím spermiem....řeknou Ti ještě před samotným ICSI jak spemio vypadá nebo je to překvápko? Asi nevíš, že? 😅

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Na noční prochajdy lesem a grilovačky 😀 😀

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka no to nevim, ale chci se na to urcite zeptat... kdyz jsme si nechavali spermouse zamrazit, tak za nama prisla embryolozka a konkretne nam rekla, jak to vypada (respektive nerekla konkretni cisla, ale jen hranice a ze jakoze dobry)... protoze je jasne, ze by nezamrazovali neco, kdyby to bylo hooooodne spatne.... no a na dalsi navsteve jsme se frgaly zeptali, jak to spermio vypadalo, protoze oni maji vsechno ulozeno. a ten nam pak jeste konkretne ukazoval data.

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 No manža je totiž po antibiotikách...bral je teda už v dubnu, ale prý na spermio mají vliv a až po 3 měsících po dobrání je spermio lepší a lepší....my když byli poprvé v Unice tak měl terpve 2 měsíce po dobrání a spermiogram byl hrozný....teda Gogela říkal, že se s tím otěhu dá u nich, ale já vím, že letos v lednu před těma ATB měl manža spermio lepší, všehno měl nad normou akorát morfologie byla jen 19%.....hodně mě udivilo, že prášky dokážou udělat takovej hokej se spermoušama 🙄 Proto by mě ještě před tím OPU zajímalo jak to vypadá......asi jak budeme teď zahajovat stimulku, tak si o to kontrolní spermio řeknu sama.....amžu asi trefí 😀

lenceslava
18. črc 2010

@drndapetka jak to se spermoušama vypadá ti řeknou po opu,Příjdou a řeknou ti jaký jsou vajucha a spermouši a tak.

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Mám taky trochu strach, že v těchto vedrech ( a navíc manža furt sedí na zadku ) jsou spermouši víc mrtvý než živý...teplo je prý ničí, tak si trochu i vyčítám, zda na ET je v srpnu ta správná doba...vedra mají být teď furt....tak aby nějací živý spermouši vůbec byly 😖

drndapetka
18. črc 2010

@lenceslava A jak dlouho po OPU si Tě tam nechávají než Tě pustí domů?

drndapetka
18. črc 2010

Cpu teď do manži Selzink, máte vidět jak zuří 😀 Gogela mi teda doporučil Profertil, ale ten stojí na měsíc tisícovku, to jsem řekla, že za to teda nedám 😠

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka no antibiotika jsou na spermouse dost spatny!!! tak se podivej na vitaminy, co jsou obsazeny v tom profertilu a muzes je nasadit individuelne 😉 to psala taky nejaka kocka v nejake diskusi, ze to tak udelali... 😅

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka vzdycky je asi nejake riziko nebo co... ja nevim, porad si clovek rika pro a proti... ale snad kdyz si zaplatis ISCI tak nejaky dobry snad vyberou nebo co...... ne?

lenceslava
18. črc 2010

Po té narkoze tam musíš být min dvě hodiny,když mi dělali tu dilataci děložního hrdla tak jsem tam tak byla,ale po opu ne to jsem tak byla tak hodku myslím,už bylo dost pozdě tak nás chtěli rychle vypakovat 😀 Ale při té opu mě štvalo že jsme dost dlouho čekali,tak myslím skoro tři hodky než jsem šla na sál,a to ještě před tím za námi (ležela jsme na pokoji dvě) přišla sestra(taková blondýna) a že jestli máme vyplněné papíry a ta druhá paní to neměla vůbec,já jen z části a ta sestra byla na pěst,že anestezioložka už je tady a že nabude čekat a přitom mi tam čekat mohli že,tahle sestra mi rozhodně není sympatická,měla manželovi ukázat a naučit ho píchat ten agolutin,píchla mi ho sama a říka,díval jste se jak to máte dělat ne?Naštstí to manža zvládal na výbornou.

natulaaa
18. črc 2010

ty blááááho vy jste toho napsali 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,já tu měla moje rodiče,přinesli nám dárečky z dovolené a ted žehlím,dala jsem si notasa na prkno,že budu nakukovat ale vy jste toho tolik popsali 😲 ,že nevím nevím 😀 😀 ,jak to dopadne s tím žehlením 😝

pampeliska36
18. črc 2010

@lenceslava no tak to uvidime ve ctvrtek 😅

pampeliska36
18. črc 2010

holky ja se loucim... jdu opatrovat svoje vajucha 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zitra mam kontrolu v 9:30 hod.... tak na me myslete 😉 ja vam zase napisu, jak to dopadlo... snad dobre a podle planu!

lenceslava
18. črc 2010

@natulaaa tak pěkný žehlení,já už to mám za sebou. Taky se ločím,jdu dát sprchu a pak spát,jen doufám že číča nebude plakat o mámu,jinak si ji asi budu muset vzít k nám do pelechu.

natulaaa
18. črc 2010

holky tak nemám na co reagovat manža má spermio ok 🙂 .a s tou krví Petko,nám řekli,že budou brát krev na sifilis ,AIDS ,žloutenku , a krevní skupinu jako 😉 a to i mi i manžovi,nic jiného prý 😉

drndapetka
18. črc 2010

Holky, pobolívají mi poslední 3 dny prsa....jakoby mě v nich pne....Je to tím Marvelonem nebo Euthyroxem? 😕 Měla jste to některá?

drndapetka
18. črc 2010

Holky, já posledního půl roku nežehlím. 😀 Mám na to fintu fň 😀 Vždycky vyperu v den, kdy vím, že budu doma, a jakmile je prádlo suché ( né přeschlé ), tak ho začnu postupně sundávat z věšáku a na tvrdém stole rukama jen vyhladím , poskládám a dám do skříně, ono se to v ní uleží a když si to pak beru na sebe tak je to jak vyžehlené 😉 jediné, co tedy žehlit musím jsou manžovi košile do práce, ale to je málokdy, naštěstí.....

kveta
18. črc 2010

@drndapetka Marvelonom.

drndapetka
18. črc 2010

@kveta A je normální, že mám prsa i celkově zvětšená a plná? Docela to bolí 😠

kveta
18. črc 2010

@drndapetka Ja som to tak u Marvelonu mala.. Boli aj pevnejšie na dotyk..

natulaaa
18. črc 2010

Petko dobrá finta fn 😀 😀 .Jinak mě taky bolí a pnou prsa ale u mě asi euthyrox,takže žádné těhu,jak jsem si myslela ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😀 😀 😀 ,no co nadělám,to jediné mi přišlo,že mi ještě nikdy nedělalo a ted když slyším,že i Petce,tak to bude možná z euthoryxu 😉

pampeliska36
19. črc 2010

ahojte kocky 😀 😀 😀

taaaaaaaaaaaaaaaaakze!!! mam po kontrole... dneska tam byl pan primar otevrel.
na prave strane mam 12 foliku a na leve 11 foliku... v rozmerech tak od 19 do 11 mm. na levem vajecniku jsou o tak v prumeru o 1mm vetsi nez na tom pravem.
takze dneska mi pichli posledni davku injekci a ve ctvrtek jdu na to 🙂
vzali nam s manzou krev a vyfasovali agolutin a doxybene a nejaky dve globule na noc a jeste i pregnyl 5000

jo a tento mesic je prej na sale pan doktor frgala, takze to vypada, ze mi OPU i ET bude delat on 😀

takze tak!

drndapetka
19. črc 2010

@pampeliska36 No to jsou úúúúúžasné zprávičky 😀

Já chcííí taky Frgalu an OPU a ET....budu tiše závidět 😀

kveta
19. črc 2010

@pampeliska36 Až si budeš dávať globule, tak si daj vložku, aby si si nezafarbila prádlo /neviem, či Ti to povedali/.
Gratuľujem... Len tak ďalej...

pampeliska36
19. črc 2010

@kveta dekuji kveti... jojo rikali mi to, ze ty globule barvi. dekuji moc! 😉

pampeliska36
19. črc 2010

@drndapetka dekuji 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru