CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
19. črc 2010

@drndapetka taky budes mit uzasne zpravicky! uvidis 😉 jen to chce cas a pracovat na tom postupne! nema cenu predbihat 😉

drndapetka
19. črc 2010

@pampeliska36 Já jsem teďka poslední dobou nějak moc v klidu.....nějak mě ani "nevzrušuje", že začínám za týden píchat.....Normálně bych už vyšilovala, ale teď jsem jakási "utlumená" v pocitech. Asi je to tím, že se vůbec něco děje 😉

A na co jsou holky, prosím Vás , ty bobule? 😀

Holky, máte doma někdo manžela nebo přítele kuřáka? Já už nevím, co s tím mým chlapem mám dělat ☹ Já jsem po dlouhých 7 letech kouření, kdy jsem denně stáhla půl krabičky s tím v dubnu sekla a můj manžílek mi slíbil, že přestane taky, když už jsem to zvládla já. Jenže to nezvládnul - vydržel to jen 14dní a řekl mi, že jsem prostě silnější jak on 😕 Jenže ono to nebylo tak lehké jak si myslí. Nemám vůbec pevnou vůli. Opravdu ( možná je to trochu smutné a divné ) jsem přestala kouřit jen kvůli miminku!!!! Takže když mě ještě teď chytne občas chuť na cigaretu, tak zavřu oči a představím si miminko v náručí a zabere to 🙂 Jenže manža i když mimi taky moc chce tak je pro něj dítě asi moc malá motivace , aby přestal ☹ Jsem na něj naštvaná 😠 Aspoň ten měsíc před ET to mohl vydržet, potřebujeme přeci teď, co nejlepší spermijky, ach jo 🙄

teckovanaorchidej
19. črc 2010

ahoj holky, zdravím po dlouhé době. Už se zase začínájí dít věci. Dnes sem
byla na konzultaci s dr. Gogelou, pomalu dobírám Marvelon a mám taky "kozy jako vozy". Naordinoval mi dlouhý protokol, 27.7. začneme.
Zdravím pampelišku a kde je lucifírek?

pampeliska36
19. črc 2010

@drndapetka no ja ani muj partak do nepohody nekourime... takze moc nevim, jak poradit 😨 ale moje kamoska brala normalne nejake leky a to byla takova ta kuracka, ktere to straaaaaaaaaaasne moc chutnalo... a fakt normalne prestala! u ni bych to v zivote necekala!!!!!!!

pampeliska36
19. črc 2010

@teckovanaorchidej teeeeeeeeeda vitej! to jsi tu faaaaaaaaaaakt dlouho nebyla 🙂

pampeliska36
19. črc 2010

@teckovanaorchidej lucka uz ma chlapecka Kubika.... mela nejake komplikace a tak sel chlapecek na svet driv.... podivej se do tehulek.... sem tam na net chodi, tak ji muzes pozdravit... a ma tam uz i fotecky chlapecka.

elllenka
19. črc 2010

@drndapetka : Můj také kouří. Už jsem na něj vyzkoušela ledacos. Co já jsem se mu navyváděla věcí- petardy jsem mu dávala do cigaret. Kupovala jsem zapalovače, které mu dali elektrický šok, když si chtěl zapálit- to bylo většinou na jedno použití, podruhé už se nenechal napálit, ... bral žvíkačky, náplasti, .... a nic.
Jen slibuje a slibuje a slibuje. Už jsem to vzdala, každopádně jak si zapálí nebude s mimčem a bude ...

esther03
19. črc 2010

ahojte babulky 🙂
Prosim poradte: Tak som testila vcera poobede a bol dusik na mamateste 10, dnes rano som skusila opät testik a ciarka je o dost silnejsia, krasne viditelna. Ale vo stvrtok som rano pichla pregnyl 1500, teda slabucky, myslite, ze to je este duch pregnylu alebo uz by nemal byt 😒

pampeliska36
19. črc 2010

@esther03 tak to ja nevim ☹ vim, ze nekde to holky psaly, jak dlouho zustava pregnyl.... ale ja hlava derava si to vuuuuuuuubec nepamatuju... 😅

esther03
19. črc 2010

@pampeliska36 hmm, ja som to tiez kdesi citala, ale uz si nepamätam a neradi sa mi to nikde najst. Mne v unice kazali spravit testik v stredu rano, ja som spravila v pondelok, tak preto sa bojim.... 😒

drndapetka
19. črc 2010

@teckovanaorchidej Jéééé, ty začínáš se stimulkou stejně jako já 😀 Já mám po Marvelonu taky hrozný prsa, už mi zavazejí 😠

drndapetka
19. črc 2010

@esther03 Pregnyl zůstavá v těle 6 dní, takže nejdříve se má testovat 7 den po poslední injekci 😉

drndapetka
19. črc 2010

@elllenka No a jaký jste měli spermiogram? Můj má špatnou morfologii, pořád si myslím, že to je z těch cigaret 😠

drndapetka
19. črc 2010

@esther03 Takže ta středa, co Ti řekli v Unice je správně.....Ale neboj, kdyby to byl Pregnylový duch, tak by čárka slábla, pokud Ti sílí, tak je to výborné znamení 😉 Dáš fotečky, ať můžeme posoudit?

drndapetka
19. črc 2010

@esther03 Tak jsem koukla na emimino na fotky testíků a ty jsi včera testovala odpoledne a dneska ráno?

kveta
19. črc 2010

@esther03 Neviem ako pri tej dávke Pregnylu, čo si brala Ty, ale celkovo sa tu na koníkovi "traduje", že Pregnyl z tela vymizne do desiatich dní... Ale nepočula som o tom, že by pri tom silnela druhá čiarka na teste... 😀 Ona totiž vždy po Pregnyle zo dňa na deň bledne... takže radšej to ani nedopoviem, nech to nezakríknem, ale optimizmus by ma na Tvojom mieste neopúšťal.. 🙂

esther03
19. črc 2010

@drndapetka ano testila som poobede vcera a dnes rano, Uz som nahodila moje fotecky 😉

@kveta 😵 😵 si zlata, mne kazali testnut v stredu rano, ja som testla uz v pondelok rano 😀 Vraj tato 1500 by sa mala vstrebat do 48 hodin, ale ktovie 😠 Inak bojim sa preto, lebo neviem ci moze byt taky rozdiel medzi poobednym a rannym iba z pregnylu 🤐

drndapetka
19. črc 2010

@esther03 Ano ano, mám stejný názor jako květa. Testík po Pregnylu bledne, né sílííííí 😀

drndapetka
19. črc 2010

@esther03 Určitě zatestuj zítra ráno a porovnje to s dnešním testem.....

drndapetka
19. črc 2010

@esther03 Kolik dní jsi po ET?

esther03
19. črc 2010

@drndapetka dnes som 12 den po ET, preco? Ozi, baby nemoze to byt sposobene aj tym, ze rano je koncentrovanejsi? Ci to s tym nema nic spolocne?

drndapetka
19. črc 2010

@esther03 Ano, ráno určitě bývá koncentrovanější.....Takže být Tebou tak testnu zítra ráno a porovnám s dnešním testem. Viděla jsem ale i testy s // a bylo to třeba už 7den po ET, a Pregnyl to nakonec nebyl, bylo to těhu, tak být Tebou tak se potichoučku raduju 🙂

mufinka0
19. črc 2010

@esther03 🙂 Ahoj, určitě by měla být ráno lépe viditelná, než odpoledne 😉 Proto se radí testovat spíš z první ranní moče. Dávka Pregnylu byla podle mě malá na to aby ještě dnes ovlivnila test.. Podle mě to vypadá dobře 🙂 😉

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka 😉 ahóóój Peti 🙂

mufinka0
19. črc 2010

@pampeliska36 Ty nám teda dáváš kapky a nasazuješ vysoce laťku se svýma 23 folíkama!! 😅 😕 😀

mufinka0
19. črc 2010

@esther03 Jinak, vypadá to skvěle!! Gratuluju!! Přeju aby vydrželo co nejvíc vajuch!! 😉 😉 😉

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 Ahojek 🙂 Tak jaká? Už doma padl ortel na kterou kliniku zamíříte? 😀

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka 😅 😅 Néé, vůbec nevíme!! Je to ještě horší než předtím!!! 🙄

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 No to jo, 23 folíků je tedy mazec. @pampeliska36 Není přece žádnej troškař 😀 😀 😀

No a je možný, že když jsem měla před měsícem přirozeně 14 folíků, že jich budu mít při stimulce taky tolik......? 😕

teckovanaorchidej
19. črc 2010

no holky, zdravím všechny co neznám, páni vás tady je. Pampel a ty co? Nestíhám dočíst, už jsi snesla vejce ??? 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru