CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
22. črc 2010

@pampeliska36 😝 😝 😝 Uff,..teď jsem dočetla...Denisko, tak to je skvělé!!! A pokud bude kvalitní i zbytek těch vajíček, tak se "vyhodí"??? Chápeš, máš jich 22 a napíchnou ti jen 15,..?.. Jako někdo má kvalitní ch opravdu hodně, takže to klidně může být tvůj případ!!! 😉 😉 Jinak móóóc gratuluju!!!! Super úroda! 😵

mufinka0
22. črc 2010

@drndapetka Jinak Peťule, už jsem objednaná na vyšetření na chlamydie 😀 Pořád mě to neuvěřitelně leží v hlavě,..páč mám opakované záněty, tak aby to nebylo tím.. 😲 😖 😠 Snad ne! Ikdyž vyléčit se to dá, ale léčba je zdlouhavá...a nedej bože už by bylo pozdě a měla bych poškozenou dělohu a ta mi embrouše nepřijmula. ... Vždycky mi jen dělali kultivaci a hotovo, ale to se tím nezjistí, chce to speciální stěr a vyšetření přímo z čípku. Tak uvidíme. Jen nevím kde bych to chytila 😕 😕 S manžou jsme si věrní,..věřím mu,... Prý se to dá ale jednoduše chytit v bazénu, užíváním společné toalety atd... A to my v práci máme,..záchod pro cca 20 lidí (ženy a muži dohromady) no hnus!! 😠

natulaaa
22. črc 2010

@lukza luki a vám,jak jste začínali nebylo nikomu blivno z marvelonu?to jen my dvě s Lenčou jsme takové srágory? 😀 😀 😀

Mufi já se zase objednala na krev na toxoplazmozu,kvuli tomu potratu víš,tak když už mám štítku,tak jsem si řekla,že ještě toto udělám ,byla jsem ve styku hodně s kotatama,vlastně celý život skoro,tak proto 😉

lukza
22. črc 2010

@natulaaa nene mě vubec prostě jak jakákoliv antikoncepce ani by mně nenapadlo že muže být s toho blivno 😠 .

mufinka0
22. črc 2010

@natulaaa jj, toxoplazmu mi taky dělali kdysi a zjistili mi protilátky,..což znamená že jsem se jí nakazila v dětství a teď už mi nehrozí. Nesmíš ji získat v těhotenství!!! To je nebezpečný! 🙂 Potrat není v dnešní době vůbec výjimka,..bohužel 😒 Při prvním těhu má potrat hóóódně žen.... To prý ještě vůbec nic neznamená. 😖 Bolí to, ale pro doktory je to hold rutina. 😅

pampeliska36
22. črc 2010

@mufinka0 ahoj nadi.... nene!!! urcite nevyhodi 🙂 metoda ICSI nam byla vysvetlovana tak, ze embryologove berou postupne jedno vajicko po druhem - u nas to bude do tech 15 (tj. kolik jich mas zaplacenych metodou ICSI) a to ti zkoumaji a "neco" (nevim co) s nim delaji jakoby dopredu (asi nejake to proplachovani atd. atd. atd.) a pokud je vhodne k oplodneni oplodni ho tou spravnou spermii
.... kdezto kdyz je to klasicke IVF, tak vsech tech 22 vajuch vezmou (dopredu nic neresi s tim vajickem!) a daji dohromady se spermousema a nic s tim dopredu nedelaji... je to velmi laicky receno!!!
..... takze ikdyz nam zbyde vic jak 15, zbytek mame normalne IVF... ale to je u nas jakoby nic. s tou kvalitou spermii

natulaaa
22. črc 2010

@pampeliska36 ano tak přesně nam to vysvětloval Malý 😉 😉

Mufi ano ,to jsou jen ty protilátky,ale kámoška měla taky prodělanou toxoplazmozu,ale nějakou formu,že když otěhotněla musela okamžitě počas těhu brát léky,jinak by potratila,takže těch forem je asi víc a ani o tom nevíme víš,já vím,že potraty se dějí i bezduvodně a jednou je to prý co druhá žena,ale takové banální vyšetření jako krev na štítku a toxoplazmozu,tím nic nezkazím,aspon budu vědet, a budu klidnější,že jsem proto něco udělala

pampeliska36
22. črc 2010

@mufinka0 ale oni ti to vysvetli daleko lip a srozumitelneji... to je jen to, co jsem si z toho vzala ja a cemu jakoby laicky rozumim 🙂 nevim, jestli je to dost srozumitelne pro tebe 😨

pampeliska36
22. črc 2010

holky ja se pro dnesek loucim... brisko boli, takze lezim a piju a odpocivam... sem tam i spim.... nechapu, ze jste tady nektera psala, ze chodi holky i do prace... to bych nedala ani naaaaaaaaaaahodou!

teckovanaorchidej
22. črc 2010

holky, taky zobu Marvelon, blivno mi není, jen ty obr kozy

soni1
22. črc 2010

Ahojte, potrebovala by som radu. Včera som bola na KET, ale ja vôbec ale vôbec nič necítim, ani bolesti v podbrušku ani prsia, proste akoby mi ani nič nevkladali. Neviete mi poradiť, aké s tým máte skúsenosti vy? Mala by som niečo pociťovať? Vkladali mi jedno 4-bunkové a jedno 7-bunkové embryjko. Prosím poraďte! Ďakujem.

mufinka0
22. črc 2010

@soni1 nééé, nic se neboj! Vždyť jsi teprve den po ET!!! To ani snad nemůžeš nic cítit!! Vždyť i těhotné ženy leckdy neví až do 4 týdne že jsou těhotné! Podle mě je ještě příliš brzy na nějaké příznaky! 😉 Hlavně buď v klidu a nepozoruj se tolik!! Dělej něco co tě baví a rozptýlí!!! 😉 Držím pěsti!!! 😉

mufinka0
22. črc 2010

@soni1 Já jsem teda byla na klasickém IVF a po ET jsem měla příznaky na těhotenství a stejně jsem těhu nebyla, takže i ty příznaky nic neznamenají,..nehledně na to, že si je žena většinou dokáže sama i vsugerovat! 😅

soni1
22. črc 2010

Máš pravdu, ďakujem.

natulaaa
22. črc 2010

@soni1 napiš raději na těhulky z unicy,ty ti určitě poradí víc,než my 😉 😉 ,ale bud jedině ráda,že tě nic nebolí 😉

mufinka0
22. črc 2010

@soni1 🙂 Hlavu vzhůru!!! Myslíme na tebe! 😉

soni1
22. črc 2010

Baby, ste fakt zlaté.

natulaaa
22. črc 2010

@teckovanaorchidej jéé po tom rostou kozy? 😕 ,no tak to je paráda,to by mi mohly z jedniček narust dvojky 😀 😀 😀 a taky jsem slyšela,že se po těch všech hormonech přibírá,to by mi taky seklo,aspon 5 kilo bych potřebovala dát nahoru totiž 😀

lenceslava
23. črc 2010

HOLA HOLA.Kde jste dneska??

natulaaa
23. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂

@lenceslava tak jak je dneska ? 😉 😉 a Pampel bude v kolik volat? 😵 😵 😵 😵

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa už je to docela v pohodě.Jen doufám že to tak zůstane. A s těma prsama je to pravda.(budeš mí kozy jak dva vozy) 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava no tak to je paráda,to za to blujno stojí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

je možnéé,že mají na unice už hodinu obsazeno, 😕 😕 😕 ,nebo nějaká sestřička blbě položila telefoon 😅

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa to je divný,zkušaj znova.

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava zkouším,zkouším a je tam záznámník,že linka je obsazená 😲

natulaaa
23. črc 2010

holky takže doba od začátku stimulky do OPU je 28dní asi,počítala jsem správně? 😒

natulaaa
23. črc 2010

tak už jsem se dovolala 😝 a ještě mě neobjednala,mám zavolat v pondělí,po odebrání HP a tam mi řekne,jestli si mám vzít první marvelon už v pondělí,nebo v uterý,aby zase ono měli volno na začátek stimulky, 😵

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa a zkusila jsi volat třeba na jiný číslo?zkus na asistentku.

lenceslava
23. črc 2010

tak pozde no 😀

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru