CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
27. črc 2010

@mufinka0 NEMYSLET joooooo tak to zvládnu to u mě není problém 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

mufinka0
27. črc 2010

@natulaaa 😵 Ne,..oni vkládají i míň než blastocysty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Třeba soni1 má několikabuněčné embryjka, ale ne blastocysty!! To ale vůbec nic neznamená, páč se chytají pěkně i ty několikabuněčné. Nemusí to být nutně blastocysta abys měla // !!! 😉

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 To neva!!! On to neví!! 😀

mufinka0
27. črc 2010

@natulaaa 😲 😲 Tak jsem to nemyslela!!! 😀

drndapetka
27. črc 2010

@mufinka0 Hele a ty blastocysty jsou tedy skoro 100% jistota, jo? 😕

drndapetka
27. črc 2010

@mufinka0 Já už se těším na další píchanec do bříška.....šup šup, ať už je tu ET....jsem nedočkavka 😀

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 nééé to ne. Bohužel ne. Páč já ji měla taky a nic... 😒 😒 Ale je to prý nejlepší a nejvyšší stádium vývoje.. Pak je asi už jen nějaká hatchující blastocysta,..ale nechci vás tady krmit. Tak jsem to pochopila já. 😔 😔 😅

natulaaa
27. črc 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 ted nevím,jak to myslíš ty a jak to myslím já 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,já to myslela tak,že já budu určitě v naprostém klidku jak se znám a vubec nebudu nervozní a vubec na to nebudu myslet,to jsem celá jááá,haha 😀 😀 😀 ,tím jsem chtěla napsat,že jsem pravý opak 😠 😠 😀 😀 😀

natulaaa
27. črc 2010

@mufinka0 jo jo máš pravdu,bylo to v tom odkaze co tu dávala Pampel ,poslední na obrázku byla hatchující blastocysta 😵 😵

drndapetka
27. črc 2010

Našla jsem fajn tabulku, tak dávám odkaz, kdyby se někomu hodila 😉

http://www.lf2.cuni.cz/Ustavy/ukbp/refer/hormon...

mufinka0
27. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Jo ale myslím že to je normální... Já si taky říkám že tentokrát musím být ve větším klídku ale...ha ha ha... Ale budu se snažit víc než dřív... 😀

mufinka0
27. črc 2010

@natulaaa ☹ Já ji chci mít.....prosííím...a pokud možno tak aspoň 4.................. 😝 😝 😀 😀

drndapetka
27. črc 2010

Tak jsem si udělala tabulku, ještě k té, co mi dali v Unice , se soupisem všech léků a injekcí, co budu brát a budu si to každý den odškrtávat, abych na něco nezapoměla 😲 😀

drndapetka
27. črc 2010

Chci taky taky taky....blastocytku 😀

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka 😀 Ty jsi vážně natěšená..., co?... 😉 Však za chvilku to uteče!!! 😉

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka ☹ Ale jak říkám,...já ji měla a nic...ALE myslím že bylo něco špatně už v celém průběhu IVF i při tom transferu, takže to se tak asi nedá brát 😉 😉 Teď už to vyjde! 😵

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka Ale jako Pampeliška je už hotová těhule... Já si to prostě myslím!!! Všechno šlo u ní jak po másle, takže určo klapne i //. 😅 😅

drndapetka
27. črc 2010

@mufinka0 tak u mě taky zatím vše jak po másle krom té štítky....ťuk ťuk ťuk 🤐

drndapetka
27. črc 2010

Ale tu štítku mám vlastně taky v pohodě, když hodnota má být do 4 a já mám 2,7. Ten Euthyrox mám spíš pro jistotu a větší kid 🙂

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka 😉 jj,..já mám všecko v cajku, nemám ani žádnou zvýšenou či sníženou štítku, tak doufám že už tentokrááááát.... 😀

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka jo, určitě budeš i dobře reagovat na Puregon 🙂 Též přeju hodně štěstíčka! 😉

mufinka0
27. črc 2010

Já dnes chvátám z práce,..ale večer možná ještě juknu 🙂 pááá 😉

drndapetka
27. črc 2010

@mufinka0 Ahojek.... 🙂

pampeliska36
27. črc 2010

@mufinka0 ahoj nadi. tak super zpravy z vaseho CARu... jsem rada, ze jsi mela z prvni takove navstevy dobry pocit. ja hodne na pocity dam a je to dulezite, jak se tam clovek citi. takze kdy ze budes tak zhruba zacinat? verim, ze to u tebe tentokrat pujde jak po masle! uz vis do ceho jdes a budes opatrna a taky uz vis jak a co se napr. informovat a tak... tak ze ja verim, te tvuj druhy pokus bude ten miminkovsky!!!!!!!! 😉

pampeliska36
27. črc 2010

byli jsme tedka s manzou na prochajde, tak jsem tu chvilku nebyla 🙂

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka ale vidim, ze asi na vsechny tve otazecky odpovedela bud vondi a nebo nadenka 😀 😀 😀

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 jj, holky mě zvládly, i když jsem je válcovala dotazama 😀

lenceslava
27. črc 2010

Holky já chci taky píchat.@natulaaa ja jsem tak přemýšlela že tím jak ti malý říkal o doplatku těch 2000 třeba myslele ten první doplatek ,v den kdy si půjdeš pro injekce. Já to taky tak měla a i petka. A potom už platíš podle toho kolik ještě potřebuješ léků. @drndapetka tobě dali dneska rovnou i menopur? Gratuluju k píchání,tak už jsi se dočkala,já musím vydržet ještě týden.A doma budu od prvního ultr,dneska jsem se rozhodla,protože s těma pikslama v práci se už nedá vydržet.

natulaaa
27. črc 2010

holky je mi těžko od žaludku 🙄 ,odpoledne to začalo a ted mám v žaludku jakby balvan 😝 😝 ,začíná to stejně jako minulý měsíc 😠 😠 😠

lenceslava
27. črc 2010

@natulaaa vydrž, mě je taky pořád blbě,ale už to není tak hrozný.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru