CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
27. črc 2010

jéžišikriste, tady toho zase je 😀 😀 😀
ani to nestíhám 😝 😝
taky jsem nedočkavá, nejraději bych chtěla tak ze tři injekce, pár pilulí a možná ještě globule a pak hned opu a druhý den et a nejpozději za dva dny test, samo //.
mějte se, píchejte 😅 😅 , těšte se a hlavně - NEMYSLETE NA TO 😝 😝 😝
dám vědět jak dopadl pokus s čípkem č.2
pa

drndapetka
27. črc 2010

@lenceslava Ahojky, dostala jsem jen Dipherelin a Puregon. A doplatek byl pesně 2020,- . Za listovka a Prednison byl pak dplatek 285,- 😉

drndapetka
27. črc 2010

@natulaaa neboj, mě ta nevolnost do 5ti dnů přešla.....raděj se vždy po Marvelonu najez

drndapetka
27. črc 2010

@lenceslava Taky budu doma od toho 17.8. a hrozně se těším jak si odpočinu 😵

natulaaa
27. črc 2010

@drndapetka no jám nějak furt pocit hladu,ale jist nenene 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale joo snažím se,chroustám piškoty 😵 ,pro prdolky všechno,i kdybych měla denně objímat mísu 😀

lenceslava
27. črc 2010

ten prednision je na snížení imunity.Já ze začátku používala na desinfekci alpu,ale pak jsem kradla manžovi ty polštářky napuštěný des.Těd už jich mám taky dost nasysleno 🙂 a manža mi vyfasoval i kyblíček na injekce.

lenceslava
27. črc 2010

@teckovanaorchidej určitě je lepší když ti to zprůchodnění udělají zvlášt.Ale mě to nebolelo,takový slabší ms bolesti,i opu byla v poho,určitě pro mě bylo horší když mi frgala zkoušel tu průchodnost v ambulanci,to byl hnus fialovej.

teckovanaorchidej
27. črc 2010

@lenceslava tobě dělali průchodnost v celkové anestezii? Taky doufám, že to už snad pak nebude bolet. Byla jsem dnes z toho všeho trochu out. Celkově dost otrávená.

mufinka0
27. črc 2010

@pampeliska36 Nooo, to byly jen odběry na ty chromozomy,...příští týden jak dostanu MS tak půjdu na HP a pak od menstruace v září bych začala stimulku 🙂 Jako samozřejmě ještě před tím bych musela pro nějaký ty léky na zastavení funkce vaječníků atd... Ale! Dnes tam moje dr. nebyla (ha ha už jí říkám "moje"..), takže všecko probereme jak tam půjdu buď na krev na HP, nebo až pro výsledky HP. 🙂 Nevím,..bojím se abych neměla nějak rozhašený hormony,..uvidíme uvidíme.. Teď už v tomto směru vypínám "OFF"... 😀 A začnu přemýšlet áááž se vrátím z dovči! ... Snad to vydržím... 😅 😀 😀

mufinka0
27. črc 2010

@lenceslava Chceš píchat?? A co na to manžel?...Že mlčí??... 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
27. črc 2010

@teckovanaorchidej 😒 😒 To zprůchodnění by mi jistě taky dělali v narkoze,..páč já při ET byla neprůchodná a bolelo mě to jako prase!!! To je super když vám to dělají ještě tak "bokem".. 🙂 Zkusím si o to taky říct,..mám strach že to bude jako minule,..to už bych zažít nechtěla ☹

natulaaa
27. črc 2010

holky a já si nadějně myslela,že když jsem byla těhu,tak že tím pádem bude pruchodný a dr.Malý mě hned vyvedl z omylu 😀 😀 😀 ,že ne ne ne čípek se prý zase zacelí 🙄 🙄 ,takže žádná výhoda se nekoná 😀 😀 😀 ,
jinak mámnové nehty,ale nějak mi to nejde psát na klávesnici 😀 😀 ,na wc jsem měla problém spláchnout 😀 😀 ,se mi tam do té dírky,kde je čudlík na splachování nevlezl prst 😀 😀 😀 😀 ,

lukza
27. črc 2010

Ahojky bojnice prosím chci se zeptat zda by se nenašla dobrá dušička kdo by se ujal tabulky já už tedka nemám moc čásku vše sledovat a pak zbytečně v tom není přehled.
pokud by někdo nevěděl jak na to tak stačí jí označit pravé ctrl a písmeno C překopčit do této tabulky jak se píše příspěvěk pravé ctrl písmeno V a jen změnit co je potřeba.
mooc děkuji vy budet mít tědka více čísku když budete těhulky a pěkně doma 😀

lenceslava
28. črc 2010

Ahoj holky. Já včera neměla náladu čekat na naše ultrarychlé připojení.@teckovanaorchidej jo dělali mi to v narkoze,doufám že to v út bude v pohodě.@mufinka0 😀 😀 😀 😀 😀 Za chvíli valím do práce 😠 😠 😠 😠 😠 😠

natulaaa
28. črc 2010

dobré ránko 🙂 🙂
Peti,tak jak jste zvládli dnešní první domácí píchání? 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@natulaaa dobre ranko 😉

jajda007
28. črc 2010

@pampeliska36 Ahoj holky, mohla bych se prosím mězi vás trochu vměstnat? 🙂 Chodím taky do Unicy v Brně, beru Clostík a Pregnyl a Utroš, zbývají mi už jen dva cykli (pokud tento nevyjde) a chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, zda dělají v Unice IUI, mě to doktor vůbec nenabídl a jelikož má manža horší spermiogram, tak si myslím, že by to bylo účinnější než po pregnylu plánovaný styk.

natulaaa
28. črc 2010

@jajda007 ahojky,tak to já ti neporadím,my jdem rovnou na ivf,ale není lepší u špatného spg jit na ivf?

jajda007
28. črc 2010

@natulaaa No my byli poprvé v Unice před dvěma roky, dokor tenkrát vzhledem k mému věku říkal, že nemusíme na to IVF tak tlačit a zkusit clostít, nám to na druhý pokus vyšlo (máme 14 měsíční holčičku), teď se snažíme o druhé, tak jsem tam šla rovnou,a le už mám dva cykli za sebou, tak nevím, jestli to před dvěma roky nebyla jen náhoda, trochu se bojím, no na IVF se mi hned nechce, chtěla bych právě zkusit ještě něco přirozenějšího, mám to pro sebe jako poslední možnost, ale děkuji 🙂

drndapetka
28. črc 2010

Ahojky, zdravím z práce 🙂

U nás se ráno děly teda věci 😀 😝 Manžel píchá teda super, je nejšikovnější, akorát ale odtrhl špatně ampuli s roztokem a říznul se, takže mu začala valit krev, to se mi udělalo špatně , do toho ten píchanec do břicha-málem jsem mu tam omdlela v posteli 🙄 😅 😀 Musela jsem otevřít okno a najíst se, pak už bylo líp. tak snad už to bude zítra lepší. U mě je to hodně asi v psychice 😠

Jinak jsem celou noc nespala a potila se jak blázen. I te´d ze mě lije jak z krávy v chlívě 😝 Je možný, že by po 2 injekcí Dipherilinu už toto bylo? 😕

Jo holky, a chtěla jsem se zeptat na jednu věc-včera jsem se v Unice nezeptala - jak je to teď během stimulky se sexíkem? Musíme se nějak chránit? 😕 Nebo můžeme cokoliv jakkoliv? 😀

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Kočenko, jakpak je? Opatruješ miminka? 😵

natulaaa
28. črc 2010

jej Petko je to pocení fakt až tak? 😲 😲 😲 ,no mi stačí návaly horka během ms a toto je asi ještě horší 😕 😀 ,a jinak krom pocení je ti jak? 😉

drndapetka
28. črc 2010

No a ještě jedna věc.....v noci jsem se strašně trápila hladem, ale věděla jsem , že smím až po Euthyroxu, tak jsem se nasnídala v těch 6 ráno, i když teda snídám normálně až tak mezi 9 a 10 hodinou 😲 .....Ježiš, jestli to tak půjde dál, tak budu po stimulce fakt bečka, je těch hormonů na mě už asi moc 😝

vodni
28. črc 2010

@drndapetka Super, gratuluji, že jste to zvládli! Já to dělala vždycky tak, že jsem ampuli vzala do levé ruky - celou do dlaně, aby vykukoval jen ten ulamovací konec a pravou ho ulomila. Nedržela jsem to v ubrousku, jak mi doporučovali (aby se člověk nepořezal), protože mi to klouzalo a nějak jsem si nebyla jistá. Vždycky se mi to podařilo, akorát jednou jsem rozpouštědlo zapomněla sklepat, ale naštěstí to šlo jehlou vytáhnout. Se sexem myslím vše dovoleno. Jen před OPU už ne (doporučuje se myslím 4denní abstinence). Diphereline ti vaječníky zastavuje, takže tam není důvod se chránit, otěhotnět nemůžeš, a pak jak začneš píchat Puregon, tak folikuly rostou, ale vajíčko se neuvolní, takže je to taky "bezpečné".

natulaaa
28. črc 2010

@jajda007 tak jedině znovu do unicy a probrat to dle výsledku spg a tvého HP a podle toho se asi rozhodnout né?

vodni
28. črc 2010

@natulaaa Já jsem se cítila jak matka v přechodu (tj. návaly horka, pocení apod.) až tak po týdnu dipherelinu...

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa Mě sestřička na návaly horka a pocení upozorňovala. Mívala jsem je předtím taky dost, ale tohle je teda horší 😝 Je mi horko i pod klímou 😀 Jinak je mi zatím fajn, až na to, že jsem celou noc nespala-to se mi taky nestává, protože jsem děsnej spáč a nevzbudí mě ani hrom 😀 Ale tu nespavost nevím jestli mohli způsobit ty injekce 😕 Jinak se cítím plná energie a je mi fajn 😉

natulaaa
28. črc 2010

myslím,že před OPU ani chut nebude a během návalu horka taky asi néé 😀 😀 😀

drndapetka
28. črc 2010

@vodni No já počítám s tím, že budu na všechno reagovat daleko víc než ostatní, měla jsem to tak vždycky se všemi hormony, potila jsem se teda už předtím, ale teď po té 2 injekci se to zhoršilo. Ale snad si to nenamlouvám 😅

natulaaa
28. črc 2010

Peti jestli to má vyvolat něco jako přechod,tak k tomu patří i nespavost,vím to podle moji mamky 😀 😀 😀 ,no já na návaly trpím těsně před ms a v prvních dnech ms,to je katastrofa vždycky 😝 😝 ,A si v práci joo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru