CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
28. črc 2010

@vodni 😀 😀 😀

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 To Ti nakreslila lihovou fixou nebo čím, že Ti to drží? 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka vubec nevim... proste nejakou fixou a ja si to obtahuju 😀 pane boze... no nejsem ja magor???

natulaaa
28. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 😀
holky tak já s mojím plochým plochým břichem poznám 1cm nahoru hravě 😀 😀 ,ale nevím,kam mě bude manža píchat,když nemám žádný špíček 😲 😲 😲 ,to bude booolett do kuže 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@natulaaa no v tom jsem mela jistou konkurencni vyhodu 😀 😀 😀 speky se na brichu moc dlouho nemusely hledat... no a ted o zadku uz ani nemluvim.... tu injekci ani necitim, ze mi tam zarazi 🙂 🙂 🙂

vodni
28. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 já to mám taky tak, konečně nějaká výhoda špeků 😎

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Sestřička včera manžovi řekla, když jsem vystrčila holý břicho....no vidítě, manželce ani "řasu" dělat nemusíte 😀 jsem se měla asi urazit , že? 😀 Ale je fakt, že ty špeky jsou výhoda a manžel střílí rychlý šipky do bříška, takže to vůůůůůbec necítím...Jen mě vadí, jak to pak štípe, když to vpouští... 😖 😝

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Ty dáváš i Agolitin sama? 😕 nebo Ti to píchá manža?

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka tak at to zkusi vypoustet trosku pomaleji. ne tak rychle. kdyz je to pomalejsi vypousteni, nemelo by to tak stipat 😉

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka neeeeeeeeeeeeeee ja lezim na brichu a do zadku picha manza 😀 to bych si asi nepichla 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Fakt se může píchat na posteli? 😀 To je super, že u toho nemusím stát 😀

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 No to já vím, už jsem ho taky pokárala, ale modřiny to zatím nedělá, tak je to o.k. 😉 zase ho nechci nějak zdržovat do práce

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka ja u toho nestojim.... pane boze.... to me zase vuuuuuuubec nenapadlo, ze je i poloha dulezita 😀 no kazdopadne mne to pichala sestricka po OPU a taky jsem lezela na posteli. takze asi jo 🙂

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka to chapu 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Jéé a můžu se zeptat kolik jestli jste při ET dopláceli? Myslím to KRYO a ICSI na další vajucha

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka jojo napisu ti to do IP

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 No mě naposledy totiž v Unice píchala Aguloš ve stoje a chytala mě křeč do nohy na které jsem stála 😝 tak to já si pěkně budu ležet, když můžu 😀 A může se píchat kdykoliv během dne, že jo?

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Oki, děkuju 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 No jinak poloha je vždycky důležitá 😀 😀 😀 A pohodlnost nadevše 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 No jinak jsem viděla na youtube žesnkou, která si píchala Aguloš sama 😲 to proto jsem se ptala jestli jsi taky takový šílenec 😀

natulaaa
28. črc 2010

@pampeliska36 no tak zadek bohužel jako mišpulinku nemám 😠 😠 😀 😀 s tím nebude problém,tam je za co chytit 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka jojo agolutin kdykoliv behem dne ale ve stejnou hodinu... takze my pichame v sedm vecer 🙂 mas to tam

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Díky moc..... 😀

drndapetka
28. črc 2010

Holky, pobolívá mi břicho jak na mrchu, čím to může být? Z toho včerejšího průchodňování čípku a nebo mi může mrcha dojít i dřív než vysadím Marvelon? 😲 Jsem vlastně dneska už 25DC....

drndapetka
28. črc 2010

Taky by mě zajímalo jestli se může stát , že by po vysazení Marvelonu mrcha třeba vůbec nedošla? Stalo se to někomu? 😲 sestička teda povídala, že je to málo pravděpodobné...

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka peti me to trosku bolelo... ja jsem dokonce i druhy den spinila! takze asi jo... jinak po marvelonu mi teda mrcha prisla 😀

natulaaa
28. črc 2010

holky a tato mrcha po vysazení marvelonu je už teda poslední joo? 🙂 ,Peti snad ti holky poradí,to nevím,to se ptej spíš těhulek 😉 😉

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 A už Ti žádná teďka nedojde 😀 😵

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa jj, poslední před ET

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka kez by!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru