CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 No už aby bylo 17týho 😀

natulaaa
1. srp 2010

@drndapetka jj valííím,tam doufám nic nepo...u 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,nejradší bych se šla ale opalovat,je tam náádherně a než si začnu píchát 😵 😵 ,bych toho chtěla ještě využíít 😵 😵

drndapetka
1. srp 2010

@natulaaa No to využij, pak začneš užívat Prednison a s tím se na sluníčko nesmí 😖

pampeliska36
1. srp 2010

holky ja se loucim......... obed ceka 🙂 a odpocinek taky 😀 😀 😀

uz mam paty den od ET... no verili byste tomu????

luciiiie
1. srp 2010

Ahoj..
@pampeliska36 vydržíš kočko do oficiálního testování nebo to prubneš dřív? hmmmm? 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@luciiiie ahoj 😉 zatim nevim 😨 vypada, ze vydrzim... nemam ani zadne testy doma a ani me zatim nenapadlo nejaky koupit... ty jsi testila drive?

natulaaa
1. srp 2010

já jsem taká kráva,já se na něco kukala a vyjel mi článek o rizicich během IVF 😲 😲 ,nejsou vubec veselá ta slova co jsem četla,ale beru si holky za příklad vás,že jste v poho a těhulky ,nebo maminky 🙂 🙂 ,tak seru na nějaké články 😠 😠

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa no tak to sem ROZHODNE NEPIS!!! to by me moc nepovzbudilo!!! diky 😉

drndapetka
1. srp 2010

@natulaaa já se z Tebe picnu 😀 Dělej, žes nic nečetla 😉 Na tohle nesmíš hledět....To bys pak nemohla vůůůůůbec nic na tomto světě 😖

mufinka0
1. srp 2010

@natulaaa Víš co??? Vyhoď někam ten tvůj notebook a nechoď na internet dokud nebudeš mít //, ano?? To bude nejlepší... 😉

mufinka0
1. srp 2010

@pampeliska36 Pampel,..rizika jsou všude a u všeho!!! To by nemohl nikdo na nic a pomalu ani nevycházet z baráku!!! Ty jsi uplně v pohodě,..já ti teda hlavně závidím tu tvou pohodičku v hlavičce.. 😉 Jsi fakt borec!! Asi si z tebe budu brát příklad!! 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Přesně tak!!! Taky jsem byla taková,..ale rozhodně teda jsem si to nechávala pro sebe,...jako ještě s tím plašit ostatní,..no nevím... Těhulky potřebují klid.. 🙂

mufinka0
1. srp 2010

jáááj já hlava děravá.... AHOJ HOLKY..... 😀 😀 ...............Vlítnu sem jak vichřice a ani nepozdravím... 😅 😔

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 ahoj vichřice 😀 jakpak je? 😉

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 Jj, tady se myslí jenom pozitivně 😉

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka No,....moc ráda bych napsala že dobře, ale...včera jsme měli grilovačku se známýma z práce a...moc se to nevyvedlo. Počasí nám přálo,...ale...můj drahý manžel to s kamarádem kapku přehnali a moc se na něho zlobím... Nesnáším alkohol,...teda dám si víno občas taky,..ale sakra vím kdy mám dost... 😠 😠

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Jinak venku krááásně svítí sluníčko, tak si asi nalakuju nehtíky a půjdu se vyplácnout ven,..a...14 dní dovolená...juchůůůůů 😀 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 Jééé, tak to byste si mohli podat ruce s mým manžou 😀 On taky nesnáší opilce 😖 Na mě je taky vždycky naštvanej, když to přepísknu 😅 Ale vždycky se o mě postará a na druhý den ho to přejde 😉 Já mám teda takový stavy naštěstí jen 2x do roka, člověk potřebuje propláchnout hlavu 😀 Jinak teďka sekám latinu už hooodně dlouho a piju pěkně limonády, abych manžu neprovokovala, a navíc by mě to ani nenapadlo , když stimuluju, bych si nedala ani deci vínka 😉 Vždyť jsem po 6ti letech dokázala v dubnu úspěšně přestat kouřit - kvůli miminku a jsem na sebe pyšná 😵

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka A co ty?? Deprese už odezněly??? To jsem netušila že se přibírá na váze i po Decapeptylu,..nebo co to pícháte,...já myslela že jen po Puregonu 😲 To jsem teda měla ještě v poho,..ale vím že některé holky přibraly i po antikoncepci,...já zhubla 😀 Brala jsem Belaru a nemůžu si ji vynachválit!!! Byla dobrá na pleť, vlasy a právě se po ní nepřibírá.. 😉 Ikdyž teď už žááádnou nepotřebuju 😀

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 Já chcíííí takýýýý dovčuuuu 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka No,..právě on taky moc nepije,..max si dá 1-2 piva,..ale musím říct že včera ho stáhl ten kámoš,..ale to ho neomlouvá!!!!!!!! Je mu 35 let a má svou hlavu! Moc toho nevypil, ale k jeho smůle není vytrénovanej. Musím ho trochu potrápit,..jen ať nad tím přemýšlí... 😀 😉

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka héééheč!!! 😀 😀 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 Já ještě před tím než jsem vysadila antiko, tak jsem brala Yadine, byla nízkohormonální a nepřibrala jsem ani deko 😉 Teď po Marvelonu taky ne, ale spíš taková nafouklá a zaplyněná 😀 😅 Tak ty dvě kilča budou asi z toho 😉

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Při stimulce můžeš decko vínka,..to ti nic neudělá!!!!!!!!! Až budeš mít po ET tak samozřejmě nééé,..ale myslím že teď ti nic nehrozí. 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No potrap, to je potřeba 😀 Jéééé, vy jste od sebe 10let 😕

natulaaa
1. srp 2010

Pampel nebooj sem to dávat nebudu, 😉 😉 😉 ,stačí ,že jsem to vidělá jáá,ale já na to narazila a chtěla jsem to vypnout,ale ta ruka mi prostě sjela a klikla jsem 😀 😀 😀 😀
@mufinka0 v klidu,muj manža se taky včea ožral jak doga a dneska má bolehlav a chodí tu,jako by byla jeho poslední hodinka 😀 😀 ,dobře mu tak,toje aspon trest 😀 😀 ,už si dali s bráchou a tatkou pivko na spravení,alebečka už jim začala škytat,takže konéééc 😀 😀 ,jinak 60 piv se vypilo včera 😲 😲 😲

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka 😒 To je asi reakce těch vaječníků... Ale neboj, nic zlého tě nečeká!!! Bolestivá mrcha je horší, než to všechno okolo IVF!! 😉 A ikdyby ...za tu sladkou odměnu na konci to stojí. 😉 😉

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka ano ano,..10,5 let od sebe jsme... 😀 Ale on na svůj věk nevypadá,...no a ani se necítí... 😀 😀 😀 Byli jsme v té Repromedě a doktorka se ho ptá "A vám je kolik? 35????".. No a můj drahý jen "Hmmm"...Nerad se o svým věku baví. Furt se prohlíží před zrcadlem a musím mu opakovat že na svůj věk rozhodně nevypadá...max. tak na 30... To se pak tetelí a dá mi pokoj!! 😀 😀 😀

mufinka0
1. srp 2010

@natulaaa Nooo,..můj vypil včera 4 piva a 2 malé whisky,..ale i tak mu to bohatě stačilo.. Není zvyklej a pokud je mu teď zle, tak dobře mu tak!!!!

mufinka0
1. srp 2010

@natulaaa 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru