CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
2. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahooooj, mě mrcha ještě nedohnala, ale Ty jsi brala antiko ráno, že? Já večer, takže jsi o den napřed 😀 čekám zítra, bolí bříško 🙄

lenceslava
2. srp 2010

@pampeliska36 ten mám taky.Já totiž nevím z jaké léky jsem doplácela a za jaké ne. Už to mám nachystaný tak to vezmu sebou at se tam s tím poperou.

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka nazdarek kocko 😉

pampeliska36
2. srp 2010

@lenceslava jojo to je rozumny! myslim, ze za ten prednison a listovku se nic nedoplaci.

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 Ahojek, táááák...my máme vybraný tapety do obýváku, do ložnice, koberce a římský rolety do obýváku....jsem maximálně spokojená, vyvenčená, ale splavená až na kost 😀

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka teda! vy jste to vzali uplne zgruntu.... a co manza? sevreny pulky a vydrzel to? 😉 nerikala jsi, ze nejaka strevni viroza?

lenceslava
2. srp 2010

@soni1 ono to přebolí a po čase budeš mít zase chut vrhnout se do dalšího boje.Hodně štěstí.

mufinka0
2. srp 2010

@lena5 Ahoj 🙂 Já brala Duphaston asi půl roku,...měla jsem po tom mimoděložním problém s cyklem a špinila jsem nějak,..ale Duphaston mi nepomohl 😒 😒 😒 Vůbec na mě nepůsobil,..ale v těhu je to asi jiný účinek. No uvidíme, co mi v Repromedě vymyslí...Sama jsem zvědavá. 🙂

teckovanaorchidej
2. srp 2010

@lenceslava budu tě zítra tajně držet za obě ruce, ať je všechno ok
@drndapetka brala jsem ráno, máš pravdu, nebolí mě ale břicho, nýbrž v kříži, ale hrozně, gratuluji k dekoracím 😵
pa pa mějte se všechny

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 Ahojky, no manžovi bylo blbě předevčírem, včera to už bylo dobrý, a běhání po tapetách a po kobercích ho bavilo 😉 Dneska mi utekl zase do služby, takže jsem sama doma, přemýšlím, co podniknu 😒

drndapetka
3. srp 2010

@mufinka0 Naděnko, já brala Duphaston 2 měsíce , prý na upravený mých dlouhých cyklů 😒 Bylo mě po něm blbě od žaludku a pomohl asi tak, že mi zkrátil cyklus ze 70dní na 42dní, takže zase žádná sláva to nebyla 🙄 Doktorka v Heliosu se mě tenkrát dušovala, že prý když nedostanu mrchu do 30DC po Duphastonu, tak budu určitě těhu....no houbelec 😠 Ani mi nezkoumala ovulku...vlastně žádný doktor. Kdybych půl roku neměřila bazýlní teplotu, tak ani nevím 😨 ☹

pampeliska36
3. srp 2010

dobre ranko 🙂

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 Ahojek 🙂 Tak jakpak je? 😵

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 Už 7mý den, co?To letí 🙂

drndapetka
3. srp 2010

Jo, jinak mám špatnou zprávu jsem na sebe naštvaná ☹ 😠 Dneska ráno jsem chtěla píchat sama pod dohledem manži, abych pak ve středu a v pátek nemusela nikam lítat. Holky, a já to nezvládla 😢 ůplně se za to stydím, ale nešlo to. Všechno jsem si nachystala sama, to byla hračka, už jsem držela kožní řasu a v druhé ruce stříkačku nad bříškem a zdřevěněla mě ruka 🙄 Nemohla jsem s ní pohnout ani o milimetr........ach jo...... 😔 Musel manža sám......přitom stačil jeden krátkej "blbej" pohyb a bylo to, ale ruka mi vypověděla službu 😖 😠 Hm, tak nevím, co budu dělatzítra a v pátek když je manža pryč 😢

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 🙂 Aho Denulko,..jakpak se daří 🙂 Dneska počasí nic moc, ale aspoň vám holky na hormonech nebude takové vedro.. 😀 😉

drndapetka
3. srp 2010

@mufinka0 Nadi, já se probudila úúúúúplně durch.....i přes takové počasí ze mě leje 😝 Ale jsem teda ráda, že není jak včera. To jsem málem při vybírání tapet v Bauhasu skončila na zemí-bylo to tam jak ve skleníku a já měla návaly tak tak jsem se udržela 😖

mufinka0
3. srp 2010

@drndapetka 🙂 Peťo, Peťo,...téda! Hej, ale jestli tě uklidní fakt, že je to úplně normální, tak věz že opravdu je!!!! Někdo to hold prostě nedá! Moje setřenka to taky nezvládala sama,..chodila ke zdravotní sestře každý den 😀 Ty k ní budeš muset jen 2x, takže to zase žádná hrůza není! 😉

drndapetka
3. srp 2010

@mufinka0 Ale víš jak mi je?pocit, že ani pro mimino to nejsem schopná udělat ☹

kveta
3. srp 2010

@drndapetka Asi je to z mojej strany naivná otázka, ale skúšala si to pichnúť po slepiačky? Proste chytiť riasu, zamieriť ihlu, zavrieť oči a pichnúť? Mne pomohlo toto... a ešte to, že som si ten moment v duchu predstavovala ako si to pichám dokolečka a "hlava" si na to zvykla... K tomu pichaniu: možno by pomohlo zbehnúť za susedou alebo príbuznou, čo Ti to do tela zapichne a Ty už potom len stlačíš piest... A skús sa pri tom motivovať obrázkom miminka, aby si vedela, že to picháš kvôli miminku...

Prvé pichanie bolo aj pre mňa infarktové... Takže nie si jediná, neboj... 😉

Drž sa, holka...

mufinka0
3. srp 2010

@drndapetka 😒 To je ale divný,...nesmíš to tak prožívat a přivolávat si to.. Možná na ty návaly až moc čekáš a to víš že oni přijdou... Mi teda až tak zle nebylo!... No a to ještě nepícháš ty hlavní hormony, jako je Puregon a Menopur..co pak?? To budeš muset možná i zůstat doma.. Protože věřím, že to je nepříjemný.. Mě se takhle zle udělalo snad jen 2x,..jinak mě jen tlačilo to bříško.. Uff,..tak to musím být asi ráda, že jsem měla jen tak malé problémy... 🙄

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka no clovece... nic si z toho nedelej! hlavne zadne nervy... proste ti to pichne sestricka a bude. nekdo proste na to nema naturu... to je jasny!

@mufinka0 ahooooooooooooj 😉

.... jinak ja se stale citim OK.... a ano ano, uz je 7 den od ET 😀 kazdej den si skrtam cervenou tuzkou v rozpise a uz mi zbyva jen 8 dni do testovani 🙂 myslim, ze to ale zkusim uz v nedeli... to je 12 den po ET... to by uz mohla byt videt ta druha carka, ne? 😀

kveta
3. srp 2010

@drndapetka Ups, až teraz som si prečítala, že motivácia miminkom nefunguje... Neber to nijak zle.. však Ty pre miminko už teraz riskuješ omnoho viac ako bežné maminy... Si hrdinka aj bez toho, aby si si sama pichla ihlu do bruška...

pampeliska36
3. srp 2010

@kveta kveti... jak se mas? dlouho jsem te tu nevidela. citite se oba dobre? 😉

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 Takžé néééé...nevydrží to!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Jo, to už by měl jít vidět aspoň duch... 😉

mufinka0
3. srp 2010

@drndapetka Nééé,...každý jsme jiný a někdo to prostě nedokáže! Prosím tě!! Můj si ode mě nechce ani nechat vymáčknout beďara,..že to bude bolet a bude mu téct krev,... No! Ty jsi na tom ještě velice dobře!!! 😉

drndapetka
3. srp 2010

@kveta Děkuju, jsi hodná 🙂 Já to ráno obrečela 😢 Manža se mi smál, že jsem trdlo 😅

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 zda se mo to strasne dlouha doba 16 dni od ET... tobe ne? 🙂 no uvidim... asi fakt zkusim v nedeli... uvidim, jake bude rozpolezni... holky v jinem tematu testuji treba UZ 8 den... to je mazec! to je taaaaaaaaaak brzo

luciiiie
3. srp 2010

@drndapetka Peti hlavně si neříkej, že nejsi schopná pro miminko nic udělat!!!!!!!! Jak píše Květa - jsi hrdinka i bez toho, že si to nepíchneš sama!!! Takový řeči tu nechci už vidět! Někomu to prostě nejde....z toho si vůůůbec nic nedělej 😉

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 😀 a jak je o dovolene?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru