CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 No však já taky na OBI potkala na ET holku, co říkala že při minulém pokusu měla na pokoji ženskou, co měla 2 mrchy a po IVF byla těhu... Miminko to naštěstí vydrželo... Je to zvláštní, to tělo si dělá co chce...

drndapetka
4. srp 2010

@mufinka0 Teda, to se někdo má 😀 Já slavím taky svůj nejkratší cyklus za poslední rok - 31dní 😀 To je u mě fakt haluz 😅 I když je fakt, že ta antiko to asi jistí, ale já s mýma problémama předtím jsem nějak nechtěla věřit tomu, že mrcha dojde 🤐 Prostě vím, že mám na takový věci smůlu, ale jak to tak vypadá, tak všechno se v dobré obrací 😵 A Naděnko, kdy teda začínáš píchat? 😨

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 Jo, ale pšššššt....

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 No, my měli v noci tajný s Naděnkou 😀

drndapetka
4. srp 2010

ježiš , co píšu, mělY 🤐

mufinka0
4. srp 2010

@drndapetka Petíí,..moc na mě spěcháš.. 😀 Já jdu teprve zítra asi na HP,..nebo v pátek,..uvidím jak se mi bude chtít vstávat! 😀 No a jak se vrátím z dovči tak si půjdu pro výsledky HP a genetiky. To se domluvíme na protokolu a asi už rovnou buďto začnu šňupat, nebo píchat něco na stopnutí vaječníků... 😝 No a v zářijové MS bych přidala Puregon,..ale nebudu předbíhat,..nejdřív musím mít v pohodě HP.. 😒

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 Dneska se doviluju jen já,..manža maká na dvorku 😀 Ale za odměnu jdem večer do kina,..pořád chce jít na Zatím spolu, zatím živí,...tak se obětuju... 😀 😀

drndapetka
4. srp 2010

@mufinka0 Ježííííš, no vidíš, já zapoměla, že až v září 😀 To víš, chtěla jsem tu zase nějakou akci 😀

mufinka0
4. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 U mě se žádné akce nedočkáš....Já už mám 1 IVF za sebou a budu to už brát jako rutinu... 😀 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 to je jasny! nejlepsi je nepredbihat... ja to taky nedelala. je to lepsi! clovek to vsechno vstrebava postupne a neresi takovy to co kdyby... kdyby... a tak. 😉
jsem rada, ze jsi v pohode a ze jdete do toho 😀

mufinka0
4. srp 2010

@drndapetka 😲 😲 DOUFÁM!!!!! 🙄

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 aaaaaaaaaaaale nerikej... dokud v tom nebudes. pak to bude jinak. ty "rutino" 😀

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 Nooo,..myslím že pohoda vypadá trochu jinak, ale jak mi říkala kdysi Kveta,..v té pohodě, jako jsem byla u prvního IVF nebudu už nikdy,..takže já jdu do toho!!! Navíc prý literatura popisuje, že vaječníky lépe reagují teď, než kdybychom šli třeba až za rok,..víš. To mě taky nabíjí.. 😉

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 Jo šak já vím,..já spíš myslela ty injekce a tak...To už nebudu prožívat tak jako při prvním,...ale samozřejmě že na výledky OPU a pak // to budu zvědavá.... Toto rutina nebude asi nikdy.. 🙄 🙄

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 ja vim 😉

mufinka0
4. srp 2010

Zatím pááá,..ještě se ukážu 🙂 Nevíte kde je Natula?? Ta se nám úplně ztratila ... 😕 😕

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 Nevíš kde je Natula?

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 hlavne si myslim, ze to v jinem CARu bude uplne jine a nove... takze "skoro" jako prvni... je jasny, ze do druheho IVF jde clovek uplne s jinym nasazenim... ja to zcela chapu!

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 myslim, ze v jinem tematu 😨 ale tezko rict!

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 No právě,..už se vyvaruju určitých věcí, které jsem dělala při prvním IVF,...jako třeba přehnané sledování sama sebe,..hledání těhu příznaků atd... Prostě ne! Budu si dělat něco co mě baví a buď to vyjde nebo né. 🙂 Teď už vím že to dokážu.

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 A ano máš pravdu,..mám v hlavě uplně jiné rozpoložení než při prvním pokusu,..jsem taková trochu klidnější mám pocit,..nevím jak to vysvětlit. 😔

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 Sice neúspěch ještě bolí,..ale uklidňuje mě fakt, že nejsem jediná komu se to nepovedlo napoprvý,..jsem přesvědčená že za to mohl výběr CARu. Teď už jsem si jistější... No škoda že jsem to tak neudělala napoprvý.. 😒 Ale co už,...co bylo bylo,..co bude BUDE! 😉

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 presne tak! mas to nastartovane s dobrymi myslenkami a to je super! ja s tebou jen souhlasim a je to super, ze to tak citis. jiny a lepsi zacatek s jinym a daleko osvedcenejsim CARem jsou rozhodne body +... ja mam teda pocit, ze jsem se taky nejak moc nesledovala a ani asi nesleduju... ale je pravda, ze doba po ET je teda znicujici. to cekani je silene... hlavne ty myslenky. 🙂 kterym se clovek neubrani.

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Tak já jsem se teď nějak zavrtala do práce a zapoměla na Vás 😀

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 Ne!! Nikdy jsi nic přehnaně neprožívala a nesleduješ všechny možný příznaky a změny na svým těle,..To je to nejlepší co pro to můžeš udělat! Věř mi... Já vím, že myšlenkám se ubránit nemůžeš, ale ty jsi super pohodář a proto jsem přesvědčená že to u tebe prostě klapne 🙂 😉 Ono psychika po ET je taky důležitá,..ikdyž nééé až tak jak se preferuje, ale taky má "to" svoje. Ono je jasný, že ten měsíc dáváš tělu co proto a musí se to někde projevit, jako třeba už jen bolestma prsou,..Hormony jsou hormony a kor ty koňský dávky.. 😀,.. Deni, fakt mi věř,..budeš mít //. 😵

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 ty jsi proste zlato. diky! 😉

@drndapetka ja uz jsem zase tady. dala jsem si obed... dneska jsem se trosku osidila. nechtelo se mi vuuuuuubec nic delat. rikala jsem si, ze si zitra udelam bud bramborovej gulas a nebo francouzky brambory. jeste nevim 😨
dneska jsem akorat vyprala dve pracky... venku vypada, ze bude zase hezky, co? trosku jsem i neco malo pracovala do prace.... UF a den je zase skoro fuc 🙂

pujdu si asi chvilku po obede cist... uz se zase tesim, ze budou tri hodiny a budu moct vypadnout 🙂

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 a mě to v práci neutíká ☹ Doma mám binec, raději bych taky prala, uklízela a cokoliv jinýho jen nééé být v práci 😀

Já dělala včera špagety Carbonara podle s Italem v kuchyni 😉 Miluju italský jídla,zkoušela jsem i podle jeho receptu pravý italský tiramisů a můžu říct, že to byla fakt mňamka 😵 Akorát se teda prodražila 😖 Já moc ráda vařím, když mám čas, ale toho teď moc není. A ještě raději peču buchty 😀 Ale sama pro sebe jsem si nikdy nevařila, taky se vždycky "ošulím" nějakou hotovkou ze sáčku 😅

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka ja jsem si koupila i tu jeho knihu 😀 a mel asi pred mesicem v olympii podpisovou akci... takze tam mam i jeho podpis... "pro denisu od itala" 🙂 mi tam napsal. sympatak jak svina!

pampeliska36
4. srp 2010

hele a copak asi nase
@vodni ? jsou nejake nove zpravicky o vyvoji embryjek? 😉

pampeliska36
4. srp 2010

..... ja si porad rikam, z ceho me tak kruci boli zadek??? a az ted jsem na to prisla.... 😀 😀 😀 to je z tech injekci agolutinu 😀 😀 😀 ja jsem ale trubka!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru