CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
5. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 neboj, je to v pohodě 😉

drndapetka
5. srp 2010

@vodni no to nevím teda, když Pampel maže krémem 😀

vodni
5. srp 2010

@drndapetka no ono záleží, jak se to píchne. Při 1.IVF mi to píchala zdrav. sestra a měla jsem to jen párkrát takový citlivější, ale ne nějakou velkou bolavou zatvrdlinu... Co bylo blbý, že mě to po takové 10. dávce vždycky strašně svědilo... Teď píchá manžel a zatím naprosto v pohodě. Je jasný, že trochu to cítíš, když si třeba na to místo sáhneš, ale bolest, to fakt ne... Může se stát, že se udělají větší zatvrdliny, ale když se to po vytáhnutí jehly pořádně rozmasíruje, tak je to ok. Tak možná některý holky jsou citlivější, že je to třeba i nějaká reakce... Ale ty se nemusíš bát - tvůj manžel bude po stimulce už profipíchač, tak to bude taky ok 😉

lenceslava
5. srp 2010

Ahoj kočky.@raduza2 Vítej mezi námi @teckovanaorchidej Všecičko nejlepší k narozeninám.@pampeliska36 já se ani nedozvím že najdeš ty dvě tlustice když budu mimo Chjo ☹

drndapetka
5. srp 2010

@vodni Ty a pícháte Agouš vleže nebo ve stoje? 😕

teckovanaorchidej
5. srp 2010

http://files.newmour.webnode.cz/200000746-78512...
holky, ještě mi to nedá, víte kdo zpívá tady v této kutálce? No přece váš oblíbený dr 😀

pampeliska36
5. srp 2010

@drndapetka my pichame agolutin vleze... ja se tak lepe uvolnim 🙂 ale jinak me to teda boli na omak, je to proste zatvrdlej sval propichanej... pri tom pichani to ani necitim...

pampeliska36
5. srp 2010

@teckovanaorchidej ty v......e to je masakr 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
5. srp 2010

@pampeliska36 😅 😅 😅 😅 😅 jo jo

lenceslava
5. srp 2010

@teckovanaorchidej tak na et bych si tedy představovala nějakou klidnější hudbu 😀

drndapetka
5. srp 2010

@teckovanaorchidej To je drsný.....ale je šikulka, že válí tak anglinu a ten nakřáplej hlas, aaaach 😀

drndapetka
5. srp 2010

Holky, tak já se pro dnešek s Váma loučím....Užijte si večer a já o víkendu nahlídnu, abych věděla, zda Pampel už zasvrběla ruka 😀 Mějte se krásně, papa

lenceslava
5. srp 2010

@drndapetka měj se pěkně.pááá

lenceslava
6. srp 2010

Ahoj holky. Jste tu někdo??@vodni už dneska čeká na miminka,ta se má.@pampeliska36 jak je čekatelko?

drndapetka
6. srp 2010

@lenceslava dobré ranko, já tu jsem 😀 Popíjím svou ranní kávičku a lebedím si 😀

lenceslava
6. srp 2010

@drndapetka Ahoj a kdy jedeš?

drndapetka
6. srp 2010

@lenceslava Já už jsem ve Vyškově u našich 🙂 Uvolnil se na chvilku počítač, tak si ho teď okupuju 😀 Jinak přes den se sem pak moc nedostanu ☹ Navíc zítra jedem na chalupu, takže to taky nic....Ale na Denisku se dojdu podívat 😀 Co ty, už máš dobraný Marvelon? 😉

drndapetka
6. srp 2010

@lenceslava Jinak mě dneska píchala injekci moje ségra a celkem mě překvapilo, že mi to píchla v úrovni pupku hodně na bok....prý se to tak učily na praxi ve škole 😕 Přitom sestra nám s manžou řekla píchat pod pupkem - takovej ten pás, kde je nejvíc špeků....Ale asi je to fuk, kde se to na břiše píchá, že? 😅

drndapetka
6. srp 2010

Byla to teprve 11tá injekce 😝

lenceslava
6. srp 2010

@drndapetka dneska beru poslední,jsem zvedavá kdy dorazí mrcha.A kam jedeš na chalupu? Budem kousek od sebe,my dneska jedem kousek za vyškov. 🙂

lenceslava
6. srp 2010

peti já už si ani nepamatuju kam si mám píchat,ale někam to bodnu. Sestřička se ptala jestli to chci ukázat a já ji automaticky řekla že ne.

lenceslava
6. srp 2010

Počky však už za čtyři dny budeš píchat puregon ne?to je super.

drndapetka
6. srp 2010

@lenceslava jj, ve středu už Puregon 😀

Tak ať mrška dolítne, co nejdřív 😉

Na chalupu jedeme do Vážan - ty co jsou u Moravských Prus jestli víš ( směr na Kroměříž )....

drndapetka
6. srp 2010

@lenceslava No já jsem celkem překvapená jakou krásnou mrchu mám po Marvelonu. Furt krvácím a krvácím....mám pocit, že se to snad nikdy nezastaví 😕 Je to divný, když předtím byla mrcha jinačí.....Ale klidně ať je pořádná, když už má být poslední 😀 😵 🤐 🤐 🤐

lenceslava
6. srp 2010

No a mi zase jedema do pačlavic. Jestli ti to něco říká 😀 Dětkovice,švábenice,pačlavice 😀 😀 Budem sousedky.

lenceslava
6. srp 2010

@drndapetka já doufám že dorazí v to po no,ale uvidíme.Tak se tam měj pěkně,musím jít balit.

drndapetka
6. srp 2010

@lenceslava No jasně, švábky jsou za rohem, Ti zamávám 😀 Měj se, paaa, jdu se ještě natáhnout 😀

lenceslava
6. srp 2010

😀 😀 😀 😀 pááááá

lenceslava
6. srp 2010

Halooooo je tu někdo????Asi ne ze??

luciiiie
6. srp 2010

ahoj holky..
vodni si jela dneska pro mimíse???
@pameliško už jen 5 dní...a budeš to mít potvrzené oficiálně, ale my to tady všichni víme, že tam budou kolejnice tlustice 😉

luciiiie
6. srp 2010

ahoj holky..
vodni si jela dneska pro mimíse???
@pameliško už jen 5 dní...a budeš to mít potvrzené oficiálně, ale my to tady všichni víme, že tam budou kolejnice tlustice 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru