CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 jsi zlatíčko 😵 hééééj, a nech toho, nebo mě ještě rozbrečíš dojetím 😀 😀 jsem teď nějaká přecitlivělá 😅

drndapetka
20. srp 2010

@luciiiie jééé, a vy už víte, že to bude klučina? 😵 tak moc mooooc gartuluju, ani ses nepochlubila 🙂

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 jj, máme i PK i AH 😉

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka to je normální ,měla jsem taky takový stavy .Taky to tak budme mít .Proč bych ti nenapsala když to mylsím upřímě a moc vám tto přeji .Já už ten pocit zažila 2x(mimčo ) a aspoň jednou bych ještě chtěla už jen kvůli manželovi 😀

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka on sice semnou holky vychoval bere je jako vlastni ,říkají mu i tati jelikož k nám přišel když byli malý 🙂

luciiiie
20. srp 2010

@drndapetka jj, zjistli to minulý týden 😉 My jsme měli strach, protože nám vyšel pozitivní tripl test, na který se chodí kolem 16.týdne, a vyšla nám vyšší hladina hormonu na roštěpy. Dostali jsme žádanku na ultrazvuk a tam nic naštěstí nezjistili a ještě na nás vystrkoval pytlíka, takže čekáme kluka jako buka i když mě každej tipoval na holčinu 🙂 Ale nám to bylo jedno, hlavně, že je mimuško v pořádku.
Táák, při první IVF.. počet získaných oocytů 14, z toho 13 oplodnitelných, vzniklo 11 embryí...po kultivačce nám zbylo 5 ks kompaktovaných morul, 2 moruly blbé kvality, 3 8buněčný a 1 se zastavilo. 2 moruly zavedli, 3 zmrazili, ty ostatní embrya nebyla vhodná k zamražení. Nevyšlo to. Ani pak ti mražácci se neuchytili...
2 IVF počet získaných oocytů 17, z toho 9 oplodnitelných (jenom!!! jsem byla nasraná, že tak málo 😝 ) , po kultivačce nám zbylo 6 blastocyst!!!! 2 už byli chatchující (ty zavedli) a zbytek zamrazili!! a teď v prosinci čekáme bobánka! Takže vidíš, že počet absolutně NIC neznamená 🙂

luciiiie
20. srp 2010

@raduza2 říjen je tu cobydup a vyjde to, uvidíš 😉

raduza2
20. srp 2010

@luciiiie no já tomu věřím ,musím ,koukla jsem na tvůj profil ,pěknej pupík 😀 😉

luciiiie
20. srp 2010

@raduza2 díky..to bylo pořád kde nic tu nic a najednou jsem se vzbudila a nezapla kalhoty 😉 A věřit musíte holky, protože ono to prostě jednou vyjde 🙂

raduza2
20. srp 2010

@luciiiie to víš že jednou to vyjde ,takže vy budete mít mimísky i na příště 😀 to je fajn

drndapetka
20. srp 2010

@luciiiie to je dobře, že nakonec vše dopadlo dobře a chlapeček je v pořádku 😵 tak já se teda nechám překvapit, jak to všechno dopadne 😉

raduza2
20. srp 2010

@luciiiie lucii a ty seš taky na Unice ??

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka tobě to taky dopadne dobře a nestresuj ju 😉 🙂

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka potkala jsi tam tečkovanou ?? nebo jste se minuly ,vím že měla jit až na 10

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 potkala, ale jen jsme na sebe mrkly, byla tam se svým mužem , my jsme měli zpoždění, takže jsem od tama odcházela až po 10té, pan doktor dneska nespěchal 😉

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka aspoň jsi nebyla ve stresu ,kvůli jeho spěchu a dal si aspoň záležet 😀

drndapetka
20. srp 2010

Tak jsem se najedla a už jdu opravdu do té postele , zavírají se mi oči...v noci jsme toho moc nenaspala 😝

luciiiie
20. srp 2010

@raduza2 jj, oba dva "pokusy" jsem absolvovala na Unice 😉

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka jestli usneš tak krásny sny a já půjdu aspoň něco dělat i když to tady dneska je jak po vymření 😀

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka ahoj peti. gratuluju ke krasnemo poctu foliku. 😉

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka peti se podivej do meho alba... tam mam svuj vyvoj... uvidis, ze to budes mit pekne! oni do punkce jeste povyrostou, ale ten pocet se moc menit nebude 😉 ja mela 22 vajicek a z oplodnenych metodou ICSI 17 jich bylo 10 embryjek a do konce se jich drzelo 8!!!!! z toho 6 kraaaaaasnych blastocyst! takze neboj!!! uvidis, ze to bude krasne! kocko 🙂

drndapetka
20. srp 2010

Baf 🙂 Jsem tu 😉 jsem se neskutečně vyhajala 😀 Úplně do růžova 😵 Nevím, čím to je, ale jsem poslední 3dny nějaká spavá 😝 Asi to bude tím jak jsem doma a na každým kroku vidím postel 😀

@pampeliska36 Ahojky Denisko, jj, já už koukala do Tvýho albíčka předtím - vypadá to, že to budu mít hodně podobně jako Ty 😉 Akorát jsem teda koukala, že při 2 UTZ jsi měla folíky trošičku měnší,no mě překvapilo, že mě Gogela řekl, že z těch 20 folíků bude jen 12 vajec 😲 Když ty jsi měla 23 folíků a bylo 22 vajec.....No, ono je to fuk, kvalita je důležitější, ale i tak...nějak to enchápu, jak může 3 dny před OPU dělat nějaký úsudky 😠 No, až teď mě to došlo, že vlastně spočítal nejdřív celkový počet a pak nahlásil sestřičce velikosti jen 6ti folíků z pravě a 6ti folíků z levé 😕 nevím proč nehlásil všechny velikosti, asi si vybral ty největší 😖

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 Prosím Tě, co mám dělat s tím Pregnylem , co mi zbyde? Asi mám počkat jestli ho budu ještě píchat a pak bych ho kdyžtak asi vrátila na Unicu? 😒 Jinak jak jsem dneska píchala naposledy Puregon, tak po mě sestra nechtěla pero, to mi zůstane na památku? 🙂

drndapetka
20. srp 2010

A spousta jehliček do Puregon pera mi zbylo, to jim tam asi v pondělí hodím, doma to už potřebovat nebudu 🤐

luciiiie
20. srp 2010

@drndapetka jj, pero ti zůstane na památku. Mám doma už 2. he he...na prd

drndapetka
20. srp 2010

@luciiiie tak prodat jedině 😀

drndapetka
20. srp 2010

Jooo, a s 300 IU Puregon kontejneru jsem vypíchala jen 150 IU, tak kdyby měl někdo zájem písněte do IP 😉 Když se nikdo neozve, tak to daruju Unice, i když bych raději pomohla přímo Vám 😉 Nevím teda, jakou to má trvanlivost, ale mám ho pořád v ledničce....dal by se třeba použít i za půl roku, kdyby se nám nepovedlo na poprvý? 🤐

luciiiie
20. srp 2010

@drndapetka myslím, že by určitě ještě použít dal. Já mám čoveče v ledničce ještě Pregnyl 5000, jak ten prášek v ampulích, tak rozpouštědla. Jsou do roku 2012... je fakt, že mi toho tenkrát z prvního IVF taky dost zbylo, i takový ty kolečka co se berou po ET, to ještě dostaneš, takže jsem při 2 IVF dobírala i z toho. Ale vám se povede na poprvý, uvidíš 😉

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka no peti to ja nevim... ja mela pregnyl doma... takze jsem nic nedostala 😖 vis? 😉

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka peti... no peti... puregon nech kdyztak pro me jo? zatim ho tam nech v te lednicce... kdybych naaaaaaaahodou potrebovala na druhe IVF... tak bych si ho od tebe rada vzala (=koupila).

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru