CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 si představ, jak mě minulej rok napsal po tom potratu vycházky můj bývalý gyndr 😠 měla jsem je od 10-12 a od 16-18.....takhle rozkouskované, to bylo úplně na nic 🙄 😝

lenceslava
20. srp 2010

Čáááu,Co je to tu za depresivní řeči????!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Všechno bude OK holky @teckovanaorchidej jé to budem mít opu asi spolu.S těmi léky,pregnyl mám doma takže max mi dají dávku na po et,pero na puregon jsem ted odmítla bo jsem ho měla od minule,a puregon pokud by mi zbyl tak bych ho hned dala na unicu,sestřička mi včera dávala na píchnutí z jejich dávky aby mi to z té mé vyšlo,ale myslím že mi ještě zbyde.Jinak mě bolí trochu břicho,jako na mrchu,a taky prsa mám zas obr a citlivý(že by po tom cetrotide?)@drndapetka na výlet klidně jed,mi taky jedem na vrancl(ale holky PST) a zvlášt do zvole,můj rodný kraj. 🙂

lenceslava
20. srp 2010

@drndapetka ve finále bysme klidně mohli mít i neomezené vycházky,záleží na doktorovi moje švagrová měla rizikové těhotenství(a opravdu měla pronlémy,často krvácela) a měla ty neomezené.Myslím že každá jsme rozumná a víme že se máme šetřit,ale když chce jet někdo na víkend na návštěvu tak je to dost blbý.

drndapetka
20. srp 2010

@lenceslava ahojek 🙂 no nepojedu nakonec kvůli tomu počsí, to bych chcípla 😝 ale dojede mi na dopoledne kámoška, a odpo bysme mohli s manžou aspoň na minigolf, tak doufám, že ho vytáhnu aspoň na chvilku z toho bytu 🙄

Jinak mě by ty 4 hodiny normálně stačili, kdybych měla rodinu v brně, ale nemám tu lautr nikho, tak mě to štve 😒

drndapetka
20. srp 2010

@lenceslava prsa mám taky o půl čísla větší, všimla jsem si toho včera 😲 Břicho jak na mrchu mě bolelo jen dopoledne, potom jsem se 3 hodiny vyspala a od té doby necítím vůůůbec nic, ani žádnej tlak 😕

drndapetka
20. srp 2010

@lenceslava a když se podaří zůstaneš taky na neschopence až do mateřské?

lenceslava
20. srp 2010

@drndapetka určitě jo zůstanu doma. jdu bucat,dobrou.

drndapetka
21. srp 2010

Dobré ranko, tak jsem se vyspinkala do růžová, je mi dneska strašně fajn, asi už hormony úplně odezněly, protože necítím už vůbec břicho, ani tlak, ani křeč, ani bolesti, nic 😒 ...tak snad je to o.k. Ráno jsem si teda trochu poplakala 😅 Ale už mám v sobě čokynu, tak je hej 😀

mufinka0
21. srp 2010

@drndapetka 🙂 Nazdárek,...a jak je dnes??? Hele, z toho si nic nedělej, já taky brečela nad knížkou z dojetí,...u čehož se normálně jen usmívám... 😀 😀 😀 To dělají ty hormony.. Já mám už teď problém s tím, že jsem začala strašně jíst,... 😀 Připisuju to tomu Mammavitu 😀 Doufám.... 😅 Peti,..víš co se mi tak zdá??? Že se až moc sleduješ,..jak to prosím tě vydržíš do testování?? To se chceš každý den sledovat a hledat těhotenské příznaky?? Vždyť by jsi z toho zešedivěla.. 😉 😉 Neboj, nějak to dopadne, i 12 vajuch je super výsledek! Někomu se netvoří vůbec,...a nemusí být žena nutně přes 30 let,..bohužel i mladým se netvoří vajíčka 😒 😒 Je to hrozný tato doba,..ale nohužel. Ty jsi byla už 2x těhotná, tak nevidím důvod, proč bys neměla otěhotnět znova a teď! To máš tu výhodu, já prý taky, že u žen co už jednou byly těhotné, tak se "prý" šance malinko zvyšuje. Ale chápeš,..je to jen otázka času! Musíme si hold počkat... 🙄

kveta
21. srp 2010

@drndapetka Telo si privyká.. to čo včera bolelo, lebo je väčšie, si dnes zvyklo a už nebolí.. Takže to, že nič necítiš, nič neznamená.. Fakt si takýmito vecami hlavu nezaťažuj..

miki.mikulasova
21. srp 2010

ahojte vsetky stimulujuce snazilky, aj tie, co uz mate po punkcii ci dokonca po transfere.....nic este nie je na sto percent iste...ale snad vas povzbudi, ked poviem, ze mam pozitivny hCG test..... 😉 😉 😉 tak drziiiim vsetkym silno palceky, opatrujte sa 🙂

luciiiie
21. srp 2010

@miki.mikulasova jéé moc moc gratuluji!!!!!

luciiiie
21. srp 2010

@miki.mikulasova koukla jsem ti do albíčka a krásná druhá čárka...opravdu...držím pěsti, ať je všechno v pořádku...super!

raduza2
21. srp 2010

ahojky kočeny

raduza2
21. srp 2010

@miki.mikulasova krásná zpráva ,povzbuhjící .Moc,moc,moc přeji aby vše dibře dopadlo
😀 😀 😀

raduza2
21. srp 2010

@lenceslava tobě na zítra přeji jen dobré zprávy 😀 🙂

raduza2
21. srp 2010

tak jsem dočetla čety
@drndapetka tak s tím puregonem jsem měla parvdu ,tak ho daruj unice .Třeba některé kočeně pomůže 🙂
@kveta proč by jsi měla zavezet je dobré že mezi nás někdo vpadne a rozhrábne to 😀 😉

mufinka0
21. srp 2010

@miki.mikulasova Gratuluju!!! Moc krásný!!! Přeju aby to bylo všechno bez problémů a // vydrží celých 9 měsíců. 🙂 Ty jsi měla 1 IVF??? A v Unice?? Já jen že píšeš slovensky,.. 🙂

pampeliska36
21. srp 2010

@miki.mikulasova mooooooooooc gratuluju!!! jsem rada, ze to vyslo. 😉 byla jsi jen kousek po me a jupiiiiiiiiii... dve // jsou tady... po delsi dobe! 😀 😀 😀 to je povzbuzujici!

pampeliska36
21. srp 2010

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakze holky....... ja se loucim! 😀 😀 😀 zitra brzo ranko vyrazime. uz jsme nabaleni. jen udelam toustiky na cestu a je to vsechno pripraveno na láááááážo plážování 😀

MOC VÁM VŠEM PŘEJI AŤ SE VŠECHNY DRŽÍTE!!!! A ať všechno dopadne jak má a u všech!!!

Nadi... ty ať vkročíš do druhého IVF tou správnou nohou a s pozitivním myšlení, protože to je podle mě taky hodně důležité. Přeji jen krásné výsledky! 😉

Vodní.... tobě ze srdce přeji ty krááááááásné dvě // 😀

Peti....... tobě ať máš co nejkvalitější vajucha a ať jde všechno jak po másle a ať ti dají do těla dvě krááááááááásné a ukázkové embryjka!!! 😉 vůbec u tebe nepochybuju!!!

Leni... tobě také přeji kvalitní úrodičku a dvě krásné embryjka! Žádné strachy! Bude to tam... věřím 😉

Teckovana..... UF... holka tobě přeji ať jsou dvě krááááásné a kvalitní embryjka na zavedení. Hlavně nezoufej a nepropadej smutku ještě tak brzo! Všechno musíš brát postupně a ke krásnému výsledku se taky dostaneš... já tomu rozhodně věřím. Taky přeji úspěšné OPU a zrovna u tebe ne moc bolestivé ET a ať ti je tam šoupnou!

Peti, Leni a teckovana... na vaše dvě // už budu doma 😀 😀 😀

no a Raduza... tobě odpočinek a nabírej síly do dalšího IVF 😉

holky a piste mi do IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teckovanaorchidej
21. srp 2010

@pampeliska36 díky pampeliško, užij si to na dovči a až se vrátíš, budou už brzy // u tebe po KETu, těším se, jak budeme zvědavě nakukovat, jestli se ti nechce čůrat. Tak šťastnou cestu a buď tam hodná 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
21. srp 2010

@miki.mikulasova gratuluji ti z celého srdce, napiš něco o sobě, jak kdy kolik atd, nějak si nemůžu vybavit, co bylo a nebylo 🙂 🙂 🙂

teckovanaorchidej
21. srp 2010

@lenceslava hele, tak půjdeme v úterý spolu, mi dnes volali, že si mám pregnyl píchnout místo ve 24 už ve 22 a mám přijít už v 7.30 místo 9.45

teckovanaorchidej
21. srp 2010

Petulko, kde jsi dneska??? 😅

miki.mikulasova
21. srp 2010

ahojte vsetky 🙂 boli sme v unice 4.8. na odber, 20 vajicok, 12 slo na ICSI, 8 na IVF, z toho sa oplodnilo 15....postupne odchadzali, spociatku pomalicky, no nakoniec zostali len 4....9.8. sme vkladali 2 embr. ....a vysledok bol na 10. po ET hCG 153,3 ...este bude treba sono, tak sa vsetci modlime, aby sa babiky(babiky) silno drzali a vydrrzali...inak ma hyperstimulak ako delo...velmi zly ☹((((( ale co narobim, patri t o k tomu...DRZIM VAM VSETKYM PALCE...a inak, mufinka, my sme zo SR ,ale unicu sme si vybrali, lebo ma lepsie vysledky ako bratislavske centra....

miki.mikulasova
21. srp 2010

a vsetkym vam velmi dakujem 🙂)))ň

drndapetka
21. srp 2010

Tak jsem tu 🙂 za chvilku píchám Pregnyl, zavedu žlutou globulku a jdu do hajan 😉 Dneska mi bylo fakt výborně, cítím se sice utahaná jak pes, ale jsem spokojená, že jsem toho dneska hodně zvládla a hlavně....jsem se konečně vyvenčila i s manžílkem 😀 Už mi doma hrabalo 🙄 byli jsme na minigolfu, pak u rodinky jsme grilovali rybičky 😵 Sice jsem trošku přetáhla vycházky, ale co už 😅 Bříško dneska vůbec nezlobilo, ale jde vidět, že mě půl dne venku zmohlo...Tak se ukážu zítra, přeji všem krásnou dobrou nočenku 🙂

@miki.mikulasova Gratuluju ke krásným zprávičkám 😵

@pampeliska36 I když opožděně.....pořááádně si užij volníčko a vrať se nám v pořádku 😉

lenceslava
22. srp 2010

Ahoj holky.@drndapetka tak už zítra.To nám to ale pěkně uteklo že? ´@miki.mikulasova moc gratuluju.Tak já jdu na to,jsem zvedá jak mi folíky narostli,poo písnu. Pááá

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@lenceslava tak šup šup, budu ti držet palečky 🙂 🙂

lenceslava
22. srp 2010

@teckovanaorchidej děkuju děkuju. doufám že mi opu naplánují na to ut.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru