CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka neboj ,určitě je jen lenošnější 😉

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 to je fakt divný 😕

luciiiie
24. zář 2010

@teckovanaorchidej gratulujuuuu!!!!!

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka neboj se Petulko, prosím tě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Každá jsme jiná a já čekám 3 dítě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne první, všechno může být trošku jinak, nejsme stejné, jsi v poho, jasný, nebo ti dám na zadek, zase o tolik starší než moje děti nejsi. Tak nezlob nebo ti zakážu počítač, jo!!!!

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka není to divný ,tak ja říká Orchidejka 😉 🙂

jezulicka
24. zář 2010

@drndapetka peti neblbni neboj se...pamatuj si že každá jsme individuální..někomu to jde vidět dříve někomu později..vše je v pořádku furt si to opakuj,bobíš tam je už má 2mm a roste čárka sílí tak je vš eok..jasný?srdíčko bude příště...a manžel i doktor přece něco viděl..jen to nebylo tak plně jako u tecovan...bud v klidu... 😠 😎

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej jsem jenom o 12 let mladší než Ty 😀 třeba se pan doktor jen špatně díval, nebo nechtěl, a pak když mi říkal o tom, že těch 10% těhotenství končí špatně, tak mi to připadalo jako by mi naznačoval, že u mě to tak bude, že si to myslí.....ach, já mám strach, proč nemůžu mít něco jednoduché 😒

jezulicka
24. zář 2010

@drndapetka protože to musí být složité o tom je celý život...ale já věřím že je to dobrý a já hodně poznám zeptej se mufinky.... 😉 věř mi...klid..

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka Peťulo NEJANČI ,opravdu se nesmíš přirovnávat každá jsme jinačí a na konec i miminka .na to ci ti řekl dr. při odchodu tak zapoměň ,(ˇjestli aspoň trošku jde ) 😉 .Já věřím že prostě jen lenoší a vše dožene

raduza2
24. zář 2010

@teckovanaorchidej Gratulka veliká 😅

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 ale proč všechny těhulky z Unicy měli na potvrzovacím ultrazvuku srdíčko a já ne a musím tam ještě jednou? 😒 achich jooo

pampeliska36
24. zář 2010

ahojte holky... prisla jsem zjistit co noveho? 🙂 hlavne jsem se prisla podivat na UTZ u petky a teckovane 😀

@drndapetka a
@teckovanaorchidej holky GRATULUJU MOC MOC MOC 😀 a MOC se s vama tesim!!!!!!!

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka všechny ne teď nevim kde to bylo ,ale i pár holčin bylo 2x na potvrzovacím UTZ 😉

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 jo, tak mi zjisti které ať jsem klidnější 😀

pampeliska36
24. zář 2010

@mufinka0 Nadi...... kocko 🙂 jak je??? myslim na tebe PORAD!!! citis se urcite dobre a vse bude super!!! uz je za chvilku vikend a manzel ma pristi tyden dovolenou... takze to vam utece a pak uz budes testit 😀 verim tomu uplne stale a porad!!! 😀

raduza2
24. zář 2010

mrknu jestli to najdu ,ale opravdu jsme to četla

pampeliska36
24. zář 2010

jinak holky ja se chystam v rijnu na KET 😀 uz jsem si psala s panem doktorem frgalou, ze se tesi 😉 a my se taky tesime!!! jen jeste udelam par kontrol doktoru a pak hupsky supsky pro ty nase miminka 😀 😀 😀

pampeliska36
24. zář 2010

@drndapetka peti prosim te... co to tady je za pochybujici paninku..... JSI TĚHOTNÁ A HOTOVO!!! hlad brisko a miminko a stale tomu verime 😉

drndapetka
24. zář 2010

@pampeliska36 takže ket bude dřív? no to je paráda 😵

raduza2
24. zář 2010

@pampeliska36 přeji hodně sil do dalšího boje 😉

pampeliska36
24. zář 2010

@drndapetka no odsunuli jsme to radeji na rijen 🙂 takze jak dostanu mrchu v rijnu jdeme do toho 😀 a ani nebudu brat skoro zadne "hormonove" leky... budu mit ten nativni KET 🙂

pampeliska36
24. zář 2010

@raduza2 dekuji! a kdy zacinas se stimulkou ty?

drndapetka
24. zář 2010

@pampeliska36 já si nemůžu pomoct Denisko, ale prostě pan dr. G. mi není nějak k srdci....i minule před OPU povídá, že budu mít 10-12 vajíček, nakonec z toho bylo 25 vajíček 😲 no a teď že srdíčko nevidí, pak že vidí.....je to jedinej člověk z Unicy , kterej mě vždycky trochu vyleká a vystresuje ☹ Ale dneska se smál, byl příjemnej, jen u něho nevidím takovou tu jistotu jak u jiných doktorů.....

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka Peti nenašla jsem to ,kdybych si aspoň pamatovala která diskuze to byla ¨ 😖

drndapetka
24. zář 2010

@pampeliska36 juj, přírodní všechno...to se bude miminkům líbit 😵

raduza2
24. zář 2010

@pampeliska36 taky v říjnu ,budeme bojovat spolu 😀

pampeliska36
24. zář 2010

@drndapetka peti to bude dobre!!! ver tomu! mas tam zdrave miminko 😉 myslet pozitivne je dulezite!!!

pampeliska36
24. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀

raduza2
24. zář 2010

@pampeliska36 podle mě bude ,ale transfér začátken listopadu 😅

pampeliska36
24. zář 2010

no to ja asi taky tak budu mit. protoze menstruaci budu mit spis ke konci rijna 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru