CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka Čauky,..no dneska jsem nevařila,..celé dopoledne ležím. Ale stejně nemám na nic moc chuť. Tak si dám jen něco lehčího a budu s manžílkem odpočívat 🙂 Už se mi vrátil dnes z práce a bude už pořááád semnou! 🙂

mufinka0
25. zář 2010

Holky,..právě mi psala Peťka,.. v noci začala krvácet a leží na Obilňáku. 😖 Výsledky má všechny v pořádku a doktoři ji uklidnili, že se jednalo o starou krev, takže to vypadá, že zbytky z jednoho hrošíčka. ☹ Ale ten druhý se určitě bude držet!!!! 😵 Ještě prý teda nebylo vidět srdíčko, ale HCG má přes 9000, takže snad všechno bude už v pořádku! Musíme na ni všechny myslet!!! 😉 😉

mufinka0
25. zář 2010

Jo a všechny vás pozdravuje!!! Na to bych málem zapomněla!!! 😉

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 jo tak ji taky moc pozdravuj...určitě to druhé bude dobré...má vysoké hcg tak v poho...
at se držé holka jsme s ní ji vyřid.... 😲

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 a ty taky odpočívej lež užívej si manžílka a musíš i něco jíst mimi mají hlad...tak se drž taky...

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka jasně,..odpoledne jí zase napíšu. teď mi psla že je unavená. Dojeli tam v noci,..tak toho asi moc nenaspala.

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka jj,..já jím, neboj. 😀 Baštím svatební cukroví, broskve,..tyčinky,...To zase joo 😀

pampeliska36
25. zář 2010

@mufinka0 JEZISI... co to jsou za zpravy? ☹ tak ze na petu moooooooooooooooc myslim a snad bude vse OK!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaach jo 🤐

mufinka0
25. zář 2010

@pampeliska36 jj,..je to hrozný. Ale psala mi, že jako důvod jí spíš uvedli, že jí buďto odešlo druhé embryo, nebo hematom. A nechali si ji tam "raději". To je dobře, aspoň je pod dohledem a může být klidnější. 🙂 Už nekrvácí, ani nešpiní, tak snad to bude dobré!!! Mohli by jí tam třebas i v pondělí objevit srdíčko a bylo by to úúúplně skvělééé 😵 😵

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 no si říkám kde jste dnes všechny???určitě peta bude ted klidnější bude pod dohledem,a jistě to bude vše ok...

vodni
25. zář 2010

@mufinka0 Právě dočítám těch x-stránek, co jsem nestihla přes týden, a co to nečtu ☹ prosím pozdravuj Peťulu i ode mě!!!!! Moc na ni a na hrocha myslím!!!! A určitě to bude OK - že jí ségra vzkazuje, že trojčení nebude 😀
A tobě přeji hodně klidu 😉 zatím je na testování opravdu moc brzy 😎
@teckovanaorchidej gratulka k blastičce tečkované!

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 dnes je tu nějak mrtvo....já mám nějaké tlaky v podbřišku až dolů do zad už asi hodně rostou vajca...doufám, že bude lepší úroda....taky jsi měla tlaky jak sis píchala??už mám 4 dávky za sebou... 😒

vodni
25. zář 2010

@jezulicka Ty tlaky to je správně, to folíci rostou 😉 Na utz jdeš v úterý?

vodni
25. zář 2010

@pampeliska36 jdeš už v říjnu, to už je vlastně tady 🙂 aaaaach, jak závidím 😉

jezulicka
25. zář 2010

@vodni jak to víš?jo jedeme v úterý na utz, apak se uvidí...pak asi v pátek a pak už se rozhodne kdy bude opu počítám tak neděle pondělí...

jezulicka
25. zář 2010

@vodni mám už ted nafouklé břicho hrůza nevím jak to ještě týden vydržím...

jezulicka
25. zář 2010

@vodni taky se dočkáš už brzo...z jedné strany se těším z té druhé mám obavy a strach jak to vše dopadne... ☹

vodni
25. zář 2010

@jezulicka na první utz se vždycky chodí 7. den, a tys psala, že máš dnes 4. dávku 😉 Neboj se ničeho, uvidíš, že to bude v pohodě. Že už teď bříško cítíš, to je pozitivní, se tam něco děje 😉 Já u prvního ivf necítila celou stimulku vůbec nic, a nakonec tam bylo 1 vajíčko. U druhého jsem se cítila podobně jako ty a výsledek byl mnooohem lepší 🙂

jezulicka
25. zář 2010

@vodni tak doufám, že to bude taky lepší a bude více vajíček.... 😉

jezulicka
25. zář 2010

@vodni a jak si byla podruhé kolik sis píchala dávek od začátku?

vodni
25. zář 2010

@jezulicka 300 IU celou stimulku (krátký antagonist, to máš myslím taky že?), protože mám blbý výsledku z hormonálního profilu a jsem "stará" 😠

jezulicka
25. zář 2010

@vodni to já mám taky 300 a měla jsi puregon a menopur?to budu mít taky 300 toho menopuru?a kde stará?v nejlepších létech...

vodni
25. zář 2010

@jezulicka u prvního ivf jsem měla puregon+menopur, u druhého gonal+menopur. Ten menopur dávají na posledních několik dnů, jedna ampule je 75 IU, takže jestli ti nechají stejnou dávku, tak budeš mít 225 IU puregonu + ten menopur (tj. menopurem nenahrazují celou dávku, ale jen část). Stará - no... to mi říkal dr, já si to taky nemyslím, ale vaječníky asi jo 😖

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka 🙂 15 minut tady nejsem a vy krafete 😀 Ne,..mě teda po 4 dávkách ještě nic nebylo...to tlačilo až později. Ale ty vypadáš hubeňounce, takže se ti to v tom bříšku musí nějak poskládat 🙂 Kolik pícháš do toho úterka??

mufinka0
25. zář 2010

@vodni Jdi ženská jedna!!!!!!!! Stará ani omylem!!! Jinak vzkaz předán Peťuli 😀 Už je jí líp a manžel jí donesl plyšovýho hrocha pro štěstí...To je krásný že?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 já moc hubená nejsem to se ti jen zdá na obličeji vážně...ted sem fotku dala pryč..na chvíli..do úterka píchám 300IU puregonu...ale tlaky začaly dnes a dost brutus nevím jak to vydržím do dalšího týdne--

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 to je hezky...no ten ji určitě podrží...to by mně manža donesl plyšového asi ježečka.. 😀

vodni
25. zář 2010

@mufinka0 moc na ně myslím, ale určitě to bude v pořádku 😵
No s tím věkem, moje tělo se tak prý (narozdíl ode mě) chová, už mi to řekl asi třetí doktor, tak ti nevím 😒 Prostě většina hodnot mi vychází jako by táhlo na padesát 😠

vodni
25. zář 2010

@jezulicka mně u toho druhého ivf začaly nepříjemné pocity (jak píšeš, takové "tlaky") už třetí den...

raduza2
25. zář 2010

ahojyk holky dens jaksi nestíhám tak jen na otočku 😀

jezulička u prstřeno jsem se tentotýden docela i pobavila 😀

vodní jaká stará??že tě nebolí ústa 😉

mufi co peťka máš nějaké nevo zprávy

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru