CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
26. zář 2010

@pampeliska36 já mám teď trochu krizi, tak pracuju co to jde, abych na to nemyslela, ale nějak bych teď potřebovala nějaké pořádné nakopnutí 😉 takže úplně nutně potřebuju ty motivační superdálnice ode všech co půjdete přede mnou 😎

pampeliska36
26. zář 2010

@vodni ani nemluv... ja si tu krizi SNAD vybrala pred 14ti dnama.... ted uz snad neeeeeeee!!! a bude vsechno dobre!!!!!! 😀 a to bude!!! 😉

mufinka0
26. zář 2010

@pampeliska36 Ahojky,..jj dneska už líp. Manžel mě uklidnil a dnes zatím žádné špinění ani nic nebolí. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet 🙂 Pozdrav vyřídím. 🙂

mufinka0
26. zář 2010

@jezulicka Tak snad už ti bude lépe 🙂 Mě je zatím fajn,..nejsem sama, což mi pomáhá nemyslet na blbosti 😀 Zkus třebas i Algifen jestli doma máš,..ten mi hrozně moc pomohl 🙂

jezulicka
26. zář 2010

@mufinka0 no algifen právě nemám ale asi si ho půjdu zítra předepsat k obvodnímu ..vím, že to je dobrý..

mufinka0
26. zář 2010

@jezulicka jj algifen je super 🙂 Zatím můžeš relativně cokoliv,...myslím že snad nějaké extra silné antibiotika by vadili Prednisonu, ale tak to ty nepotřebuješ. Přeju ti ať je ti brzy lépe.

raduza2
26. zář 2010

Ahoj holky .

Mufi pozdrvuj Peťku že ne ni myslím a držím palečky.

teckovanaorchidej
26. zář 2010

ahoj holky, přeju krásný den, byť upršený, to je ideál na hrnec čaje, larisu a pěknou knížku.
Petulka je doufám v pořádku, dokonce se mi o ní dnes zdálo, že se na mě smála říkala, že pro ni jede manžel, tak snad je všechno jak má být.
HOlky, Pampel a Vodni, ještě s Radúzkou, brzy to tady začne být zase napínavý, moc vám fandím a přeju, aby čas rychle utíkal a už jste byly na ředě.
Jezuličko, myslím, že ti roste úroda, léky od bolesti bych brala po konzultaci s CAR, nevíš, jestli nereagují na léky na stimulaci atd, skoro bych se vyptala.
Jinak mě se den co den začaly zhoršovat těhotenské nevolnosti, celé dopoledne stojí za ....Přejde to až tak po obědě. Nezvracím, ale je mi dost blivno. ☹ ☹ ☹
Mufi - už se ti krátí čas do testu 🙂 🙂, tak ať jsou // 🙂

teckovanaorchidej
26. zář 2010

@raduza2 ahojky Radu

raduza2
26. zář 2010

😀 😀 @teckovanaorchidej ahoj jak je ?? co bude dnes dobrého

teckovanaorchidej
26. zář 2010

@raduza2 ahojky, ještě blivno, budou řízky, až se vzpamatuju....

raduza2
26. zář 2010

@teckovanaorchidej tak ted jsem si přečetla že ti je blivno 😝

raduza2
26. zář 2010

@jezulicka to bude úrodička 😵

raduza2
26. zář 2010

@teckovanaorchidej vůbec to ti nezávidím 😖

mufinka0
26. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoja,..jj krátí se to. Po tom včerejším špinění se to táhne ještě pomaleji 🙄 Prsa už nebolí,..břicho jen málinko,..a sem tam, ale spíš skoro vůbec.. Tak ti nevím. Ale nedělám závěry dokud nebudu mít po testu. 😉

teckovanaorchidej
26. zář 2010

@raduza2 no je to obtěžující, nákupy už nepadají v úvahu, zkusím zázvor, jaká byla včera večeře s manželem?
Něco jako by se zachvělo..

teckovanaorchidej
26. zář 2010

@mufinka0 jasně, lepší po krvi, co ta Petulka?

mufinka0
26. zář 2010

@teckovanaorchidej Ty léky od bolesti v CAR přímo doporučují. Mě to doporučovali jak poprvé na OBi tak i teď v Repromedě. 🙂 Tak by nijak vadit neměli.

mufinka0
26. zář 2010

@teckovanaorchidej Nevím,..Peti jsem ještě nepsala. 🙂

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 No jasný,...co večeře??? 🙂 Taky bych někam zašla,..sakryš... 😅

teckovanaorchidej
26. zář 2010

@mufinka0 aha, mě o lécích od bolesti nic neřekli 😒 😒

raduza2
26. zář 2010

@teckovanaorchidej zase po dlouhé době jsme si šly sednout tak to bylo fajn, jo jo bylo i chvění 😀

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 supr byl to hezkej večer

raduza2
26. zář 2010

14 dní jsme se jakoby míjeli tak ted jsme si to vynahradili 😅

mufinka0
26. zář 2010

@teckovanaorchidej Mě taky néé, ale mě to při prvním bolelo, tak mi to doporučili a teď v Repromedě jsem se preventivně zeptala a oni že samozřejmě můžu,..ne-li musím když to bude k nevydržení 🙂 Tak já brala Algifen, ale až po OPU. Protože dřív jsem problémy neměla. 🙂

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 Ty jo,..mě už to chvění taky docela chybí,..už ani nepočítám jak dlouho nic.. 😒 😀 😀 Manžel měl aspoň "anču dlaňovku" při OPU, ale co já??? 😔 😅

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 myslím že algifen je lepší než ibalgin,brufen atd

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 jj, hlavně brzo zabere. Je podle mě účinější,..ikdyž asi taky pěknej blivajs na žaludek,...ale to je asi každá chemie..😀

raduza2
26. zář 2010

😝 😀 @mufinka0 jj,věřím

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 horší jsou ty brufeny ,ředí i krev 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru