CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
29. zář 2010

@raduza2 jsi usnulas?to jsi dobrá..já radši nespím pak bych nemohla v noci spát...

raduza2
29. zář 2010

@jezulicka jj usnula mě spaní nic neděla ,ale tak jak jsme psala ráno že je hezky ,tak po obědě se to zatáhlo a asi od 14 hod chčije a chčije .... 😀 😀

pampeliska36
29. zář 2010

@jezulicka jojo podivej se mi do blogu... tam to mam VSECHNO popsane! my mame 4 mrazacky! takze jsem v podstate mohla jit HNED! 🙂

jezulicka
29. zář 2010

@pampeliska36 tak jsem si tě přečetla no jo ty jsi na tom byla lépe...folikulů hodně já jen jeden vaječník druhý se neukázal...po prvním utz a měla jsi sliznici 8mm já jen 6mm,doufám, ž emi doroste piju denně kontryhel 2šálky..a máš mrazáčky tak to máš super bojím se že nebudu mít na mrazáček zase nic.. ☹

pampeliska36
29. zář 2010

@jezulicka hele musim te uklidnit!!!!!!! SLIZNICE URCITE JESTE DOROSTE!!! to nemej strach 😉
na mrazacky nemysli... to neni potreba!!! hlavne at budou kvalitni ty embryjka, ktere do tebe budou davat HNED 😉
treba ten vajecnik vykoukne... nada mela jen jeden funkcni vajecnik a vidis, ze vypestovala taky mrazacky! on ten pocet se na druhem UTZ muze jeste rozsirit! a pri OPU ani nemluvim... takze netrojci! 😉 na to mame petku 😀

raduza2
29. zář 2010

@jezulicka nesrovnávej se ,to dělat nemůžeš každá jsme jiná

mufinka0
29. zář 2010

Ahojky 🙂

mufinka0
29. zář 2010

@raduza2 A jak je na tom Leňa psychicky,..nevíš??

mufinka0
29. zář 2010

@raduza2 Ikdyž jak asi že...chudinka...

mufinka0
29. zář 2010

@pampeliska36 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pampeliska36
29. zář 2010

@mufinka0 kdyby tady byl jako smajlik SRDICKO... tak bych ti ho poslala MILIONKRAT!!! 😀

pampeliska36
29. zář 2010

@mufinka0 AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ 😉

mufinka0
29. zář 2010

@pampeliska36 Já jsem zase hledala smajlíka s pusinkou,..tu byc ti taky poslala...ale bohužel.. 🙄

mufinka0
29. zář 2010

@pampeliska36 😀 Je mi fajn..🙂 Dneska jsem mluvila s paní doktorkou mojí,..jako z Repromedy a jsem nějak hned lépe nabitá. 😵

simpatica
29. zář 2010

Ahojte, dievcata, mozno si na mna trochu spominate, sem tam sa pripletiem do diskusie, ale pravidelne Vas citam.
Stalo sa nieco Lenceslave? Pytam sa, lebo som nic nepostrehla a sme tak trochu vsetky na jednej lodi, ja som mala transfer 30.8 a som akoze tehotna, zajtra mam UZ.

raduza2
29. zář 2010

@mufinka0 ahoooooj mufi 😀

simpatica
29. zář 2010

a Peta - to je Drndapetka ? ze vraj je v nemocnici?

pampeliska36
29. zář 2010

@mufinka0 a byla jsi tam??? osobne?... to kdybych vedela, mohly jsme se potkat... ja byla na vinicni na sonu prsou 🙂

pampeliska36
29. zář 2010

@simpatica jojo bohuzel! zatim nevime podrobnosti... jen HCG ji stoupa a budou ji delat UTZ az tedka nekdy... blizsi info
@mufinka0

raduza2
29. zář 2010

@simpatica ahojky lenca měla mimoděložní těhu ☹

pampeliska36
29. zář 2010

@simpatica bohuzel ano. lenca je v nemocnici a mela mimodelozni tehotenstvi. ☹

simpatica
29. zář 2010

a co se deje s Lenceslavou?

raduza2
29. zář 2010

@simpatica držím vše co mám aby to dopadlo tak jak má 😅 😵

simpatica
29. zář 2010

Tak to je smutne. Po IVF je predsalen mimodelozne tehotenstvo nie velmi caste, pretoze sa embrya ukladaju za sonografickej kontroly presne do maternice, takze sa musia len nejakou nestastnou nahodou zakotulat do vajcovodov. Skoro si to ani neviem predstavit.

simpatica
29. zář 2010

A ako na to Lenceslava prisla?

jezulicka
29. zář 2010

@mufinka0 ahojky nadi,to jsem ráda ,že jste tu došli..byla jsem tu sama odpol... ☹ to je dobře že tě p.doktorka uklidnila a nabila tě... 😉 brzo bude ket...a úspěšný...

pampeliska36
29. zář 2010

@simpatica jak psala radka v patek ji snad pusti...

pampeliska36
29. zář 2010

@simpatica krvaceni - odvoz do nemocnice 😢

pampeliska36
29. zář 2010

@jezulicka a ty jsi na neschopence?

simpatica
29. zář 2010

Mufinka: Ja jsem taky po KET-u a pozitivni, dokonce jsem cetla, ze embrya, ktore prezijou zamrazeni jsou jiz opravdu vitalni, takze se sance urcite nesnizuje. Obecne je tehotenstvi trocha snizeno jenom tim, ze to zamrazeni neprezijou uplne vsechny embrya, ale pokud se jiz transferuji do delohy, tak je to super

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru