CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
1. říj 2010

@lenceslava já jsem byla na OBI moc spokojená, chovali se ke mě jak k princezně, jen ta nemocnice se mi nelíbí....ale opravdu mě překvapili, čekala jsem jiný přístup, i doktorka na ambulanci byla příjemná, když jsem jí řekla, že jsem byla na IVF na Unice...přece jen je to konkurence...

lenceslava
1. říj 2010

@drndapetka já jsem tak nějak ráda že to dopadlo tak jak to dopadlo.

drndapetka
1. říj 2010

@lenceslava je dobře, že to tak bereš, já tenkrát byla ráda, že se nestalo nic mě, bylo mi pak už jedno jestli budu těhotná nebo ne....zní to blbě, ale strach o vlastní život mi byl přednější

pampeliska36
1. říj 2010

ACH JO holky snad budete vsechny v poradku!!!

pampeliska36
1. říj 2010

@mufinka0 nadenko a copak se deje brouku? 😒

pampeliska36
1. říj 2010

@teckovanaorchidej jojo ja uz jdu tento mesic. pockam si na ms a pak volam na unicu, objednavam na UTZ a jdu do toho! tento tyden jsem byla na sono prsu - v poradku! na gynde - taky v poradku! dneska mojzisovka - a taky to vypadalo v poradku!... pripravena do dalsiho boje!

lenceslava
1. říj 2010

@drndapetka já když v ne ležela na vyšetřovně tak jsem byla tak vp..... že mi bylo všechno jedno.chtěla jsem aby to už skončilo.A když mi doktor řek že je to mimoděložní a že mám strašně moc krve v břiše tak už mi bylo všechno jedno.Ani jsem nemyslela a to že mimi je pryč.A za půl hodiny už jsem byla na sále a usínala.A pak na jipce jsem jen ležela a koukala a nevnímala nikoho a nic.

pampeliska36
1. říj 2010

@lenceslava ☹ ☹ ☹ je mi to moc lito leni! ani si koutkem sve duse nedovedu predstavit, co vsechno jsi prozila... 😢

mufinka0
1. říj 2010

@pampeliska36 Ale,..teď to řešíme s manžou,...a psát se mi tady o jiných moc nechce.. Asi budu dneska končit. \je toho na nás nějak moc.

mufinka0
1. říj 2010

@lenceslava jj,...věřím. Jsi naživu a máš velkou možnost mít dítě později. Časem to přejde.... 😔

drndapetka
1. říj 2010

@lenceslava je dobře, že jsi v pořádku a proběhlo všechno bez komplikací.....

pampeliska36
1. říj 2010

@mufinka0 dobre nadenko! myslim na tebe, at je to cokoliv... 😒 😉

stazina
1. říj 2010

AHoj Holky...a opět samé smutné zprávy ☹
@drndapetka držím palce, at je hrošík opravdu ješět hodně malinkatý...je to těžký a nechápu to, proč se tohle děje.. 😒
@lenceslava je mi to líto ☹
@jezulicka....nenervuj se, ten počet je dobrý a na druhým taky něco bude, i když se ted schovává...a velikostně jsou myslím perfektní....já měla asi jen tři nebo čtyři folik. dobrý velikosti...a to taky viděli jen jeden vaječník a druhý mizerně...a nakonec bylo 8 vajíček..a přežilo jich 5..takže určitě tobude dobrý a bude jch dost, jak na et, tak do mrazáčku..uvidíš..a kdy že tedy jdeš na Opu?

stazina
1. říj 2010

@raduza2 jak jsem doapdla s telefonátem? no cítila jsem se fakt blbě, ale slušně jsem se omluvila zeptala...nakonec , že mě přepojí na nějakého dr, že mají poradu , ale že potm si nějaký čas najde..to sem ale už vůbec nechtěl aotravovat...takže jsme se domluvili, že v uterý přijedem do té poradny a tam se domlluvíme..prý se změnily za ty dva roky postupy, tak abychom to věděli dopředu,,,a že pokud bude dr. trvat na tom hormonálním profilu, tak bych si zašl au nás na krev a výsledky pak poslali, abych tam nemusela jen kvůli krvi..tak uvidím, jak to bude....včera jsem byla naštvaná, dneska už sem to tolik neřešila..je to malichernost , proti tomu, co tady prožívají holky... ☹

pampeliska36
1. říj 2010

@stazina ahoj 😉 chce to jen odstup a hlavne si to promyslet... nemyslim si, ze bude spatne jit do te poradny... reknou ti presne co a jak a bude se s tebou bavit lekar, ktery na tebe bude mit cas 😉 je to urcite dobre!

stazina
1. říj 2010

@pampeliska36 ahoj, tak já jsem se nebránila zase až tak té poradně, mě šlo spíš o to, že tam na začátku řekli něco jinýho a taky , že to nevyšlo tak , aby mi mohli ten den udělat ten h.profil...ale třeba se opravud domluvíme, že mě ho bude moct nabrat můj gyn a nebudu muset jet dvě hodiny vlakem tam jen kvůli 5 minutám při braní krve, pak dvě hodiny na vlak čekat a další dvě jet domů....
A co myslíte, nebude vadit, když teda vezmem kluky sebou? Já fakt nevím,komu ej strčit...

vodni
2. říj 2010

@drndapetka Peťulenko 😔 😔 😔

jezulicka
2. říj 2010

@stazina ahojky na opu jdu v pondělí v 10h.si vzpomen...dnes ještě píchám 3injekce do břicha večer ve 23h.píchám pregnyl a v pondělí v půl9 nástup...bojím bojím... 😲 😲

vodni
2. říj 2010

@jezulicka neboj, neboj 🙂 Ty jo, ty pícháš ráno ještě puregon atd. a večer Pregnyl? 😕 Jsem myslela, že Pregnyl se dává vždy až další den, že ten den teda nemáš jiné injekce... Asi je to u každýho jiný...

jezulicka
2. říj 2010

@vodni já to říkám pořád že jsem exot já mám vždycky vše jinak...no je to síla..bojím se jen aby neprasklo vajco dříve...ten jeden folikul měl včera už 20 ostatní 17,18,tak snad nepraskne proto asi píchám pur,menop,a cetrotide...a večer pak preg...

jezulicka
2. říj 2010

@vodni a přes neděli snad nepraskne a vydrží do rána pondělka... 😒 😠

jezulicka
2. říj 2010

@vodni a chtěla jsem se zeptat ty vag.globule si dávám dnes a zítra na noc a to je k čemu?

vodni
2. říj 2010

@jezulicka já měla taky při posledním utz největší 20, pak další 19 a 18. A byly to asi ty folikuly, ze kterých nakonec byla vajíčka použitelná pro embryjka. Dvacítka teda nepraskla 😉 Takže neboj, nepraskne 😉 Já se bála tak, že jsem se skoro nehýbala 😝 ale ona je to ai blbost. Od toho se píchá cetrotide,a by se to prasknutí blokovalo, myslím. Ty globule, nevím přesně,ale myslím, že to prostě má připravit poševní prostředí, aby se zabránilo třeba nějaké infekci apod. Hele, teď jsem děolala takovou smutnou věc, musela jsem opravit tabulku, a ty tam nejsi, mám tě přidat? Jestli jo, tak je to teď 2. IVF že? A kdy jsi měla první?

jezulicka
2. říj 2010

@vodni jo tak mě tam přidej...je to druhé ivf a první bylo říjen 2009...a mezitím jsme zkusili jedno iui ale pešek..a kde tu tabulku budeš dávat?

vodni
2. říj 2010

@jezulicka tabulka je na fotoblogu carunicabrno - https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno... (je třeba mít zakliknutou volbu "zobrazit netextové prvky")

vodni
2. říj 2010

@jezulicka jsi tam 😉

jezulicka
2. říj 2010

@vodni paráda doufám, že budeš moc za nějaký čas napsat něco pozitivního do těch tabulek... 😉

vodni
2. říj 2010

@jezulicka jsi na řadě 😉 spoléháme na tebe 😉

pampeliska36
2. říj 2010

dobre ranko kocky 🙂 dneska bude kraaaaaaaaaaaasne! jenze muj manza je nachcipanej... takze asi na zadnej vylet nejedeme ☹ chteli jsme jet od valtic, kde je tento vikend vinobrani... 😨 burcaku jeste nemame letosni podzim dost... a to jsme ho teda hoooooodne vypili 😀

a co vy vsichni budete dneska podnikat?

jezulicka
2. říj 2010

@pampeliska36 ahojky tak nevím unás zatím moc hezky není je tu mlha a zataženo ach joo ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru