CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
20. říj 2010

@teckovanaorchidej ty řeknu ti že ani ne...jsem pořád nervozní aby tam bylo i zítra a jen to už sílilo a bylo vše ok...ale to je ještě na dlouho..pořád mám strach a obavy...mám jisté zkušenosti z předešlého ivf... 😲 ale doufám a pevně věřím, že tentokrát to bude už jistý a ne jak minule... 🙂

jezulicka
20. říj 2010

@teckovanaorchidej a dnes mě od rána bolí šíleně hlava...už v půl 4 ráno jsem se vzbudila a bolela mě...co si dáváš na bolest hlavy?co ti pomáhá?teda pokud tě hlava ted někdy bolela?? 😠

teckovanaorchidej
20. říj 2010

@jezulicka ahojky, mě nebolela, jen trochu a dalo se to vydržet, holky někde psaly, že Paralen, ale nejsem si jistá.
Ten strach docela chápu. Já testovala někdy i třikrát za den, jestli tam je, jestli je silnější, a tak..psycho 😵

jezulicka
20. říj 2010

@teckovanaorchidej tak to tě zcela chápu.... 😀

teckovanaorchidej
20. říj 2010

@jezulicka manžel z toho byl trochu paf, měla jsem TT seřazené na nočním stolku a pozorovala každodenní přírustky, měla jsem mamatesty 25 mIU, Rapiclear - stojí za .....byl skoro neg a ještě drMax nebo co a ten ukazoval pěkně 🙂

stazina
20. říj 2010

@jezulicka tak mě bolela hlava až do 13tt... 😝 to holt k těhotenství někdy patří...nikdy sem na to ale nic nebrala...lehla jsem si , zatáhla závěsy a třeba mokrý hadr na hlavu....a nebo až zítra budeš volat do unici a objednávat se , tak se zeptej, jestli můžeš paralen...ten by asi šel..

jezulicka
20. říj 2010

@stazina jojo ok díky moc...dala jsem si studený obklad... 😉

luciiiie
20. říj 2010

@jezulicka teď jsem četla a omrkla, že máš pozitivní testík! Čárka je hezká..moc ti přeju, ať sílí a ať je všechno v pořádku 😉 gratuluji!

mufinka0
20. říj 2010

@jezulicka Ahoj 🙂 Tak vidíš!! Konečně jsi se dočkala!!!! 😉 😉 😉 😉 Čárka je pěkně vidět i na fotce!! 😵 Gratuluju!!! Jen se šetři, ať je všechno v pořádku!! 😉

jezulicka
20. říj 2010

@mufinka0 ahoj a děkuji šetřím se určitě a mám pořád strach a obavy aby to šlo vše dál jak má...jsou to nervy stále... 😒

jezulicka
20. říj 2010

@teckovanaorchidej tak to chápu chlapi to berou jina a nechápou nás...já si to taky budu řadit za sebou at vidím...odpol jsem si udělala ještě jeden at mám jistotu že tam je sice to nebylo z ranní moči ale byla tam...nevím jak rychle bude ta čárka sílit...no jsem z toho nervozní hlavně at sílí.... 😒

pampeliska36
20. říj 2010

@jezulicka jeeeeeeeeeee no tak to je "KRUTY".... SUPER!!! ticha gratulace 😀 😉

jezulicka
20. říj 2010

@luciiiie děkuji moc snad bude sílit.... 😒

hhaanka
20. říj 2010

Ahoj
@jezulicka : super, tak jen tak dál. Na bolest hlavy můžeš i panadol - ten obyčejný, v těhu jsem ho běžně užívala. Když budeš mít chvilku, popátrej na netu, existuje stránka, kde se píše, jaké léky na co /nejrůznější obtíže a nemoci/ těhulky mohou a případně v kterém trimestru. Bohužel jsem smazala záložku, ale bylo to něco na s, něco jako saperio nebo tak, třeba budou holky vědět...

@stazina : tak coooo? 🙂 Už máš kluky? Aspoň přišla babi na jiné myšlenky, ne? Po těch zkur.... volbách 😖

jezulicka
21. říj 2010

ahojte holky... 😉 tak jsem dnes volala na unicu tak 4.11.máme dojet na ultrazvuk,,,tak jsem zvědavá jak to dále půjde no stále nervy.Testík dnes už zase čáreček o trošku silnější než včera snad už bude jen sílit...chci se zeptat za těch 14 dní jak půjdu na ultrazvuk tak co tam už uvidí??srdíčko je ještě brzy ne??já s tím nemám zkušenosti tak se ptám... 🙂 jo a mám dopíchat ten agolutin mám jich ještě 7 ampulí a pak začít utrogestan...to jsem se chtěla taky zeptat ten se zavádí jen nebo se může i polykat?co je teda lepší at vím.... 😉

luciiiie
21. říj 2010

@jezulicka Ahoj, tak super 😉 Na Unice už by měli vidět malou "fazolku" s tlukoucím srdíčkem 😵 A Utrogestan můžeš zavádět i polykat, ale zavádění je asi lepší. Jen je vhodná nějaká intimnka nebo něco, protože trošku vytéká. Mám z Tebe radost, špatných zpráv už bylo dost ☹

jezulicka
21. říj 2010

@luciiiie Děkuji moc,ty jsi ho teda taky zaváděla?tak jak je lepší tak budu..no snad to bude dobré ještě pořád jsou jisté obavy však víš.... ☹

jezulicka
21. říj 2010

@luciiiie a jak se ty jinak cítíš?už se ti to blíží....co?

luciiiie
21. říj 2010

@jezulicka občas jsem ho i spolkla, ale nebylo mi po něm moc dobře 😒 Cítím se až na nějaké to pálení žáhy, nespavost apod. dobře, ale to k tomu konci už patří 😉 díky za optání 😉 Pořád všechno přepírám jak magor, zítra nám přivezou kočárek 🙂 Přeju ti, ať ti to do ultrazvuku rychle uteče. Teď už budeš pořád na něco čekat 😀 Ale je fakt, že pořád čekáš, ale přitom ty týdny moc rychle naskakují 😉

jezulicka
21. říj 2010

@luciiiie tak to máš už super kočárek na cestě,určitě už máš i výbavu to je krásné.... 🙂

raduza2
21. říj 2010

@jezulicka ahojky to je fajn že je siplnější jen tak dál ,mám taky radost 😀 .Tohoo 4.11 jdes na kolik

jezulicka
21. říj 2010

@raduza2 máme tam být na 9hod.

jezulicka
21. říj 2010

@raduza2 ty tam jdeš taky???

raduza2
21. říj 2010

@jezulicka jj jdemem taky ,ale až na 11:45

jezulicka
21. říj 2010

@raduza2 tak to se už asi neuvidíme mohli jsme se poznat 😀 😀

raduza2
21. říj 2010

😀 @jezulicka no jo no tak jedině že by se ti to protáhlo 😝

elllenka
21. říj 2010

@luciiiie : Jaký kočárek jsis vybrala? Doufám, že ti ho přivezou brzo a nepůjde přes českou poštu. Já čekám dva balíčky a dneska zvonila pošťačka s tím, že se jim můj balíček nevešel do auta a že mám možnost si pro něj zajet na poštu nebo mám podepsat převzetí a že mi ho dovezou zítra. Myslela jsem, že se mi to snad jen zdá :(

vodni
21. říj 2010

@jezulicka jezulkoooo, super, krááááása!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ted drzim vsechno co můžu, aby vše postupovalo takhle dobře 😉

jezulicka
21. říj 2010

@vodni děkuji moc za podporu....taky si nic jiného nepřeji.... 😉

vodni
21. říj 2010

@jezulicka strašně moc ti to přeju, sice jak vidělas, ne všechny čárky znamenají šťastný konec ☹ ale my už všechnu tu smůlu vybraly, takže vy to teď s orchidejkou dotáhnete až ke kočárku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru