CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vladis
28. led 2010

jimmy gratuluji k martínkovi at vam dělá jen radost 🙂

jimmy1
28. led 2010

Zdravím vás všechny
Píšu za manželku. Děkujeme všem za gratulace, Martínek se narodil ve 14.30h, měří 52 cm a váží 3450g.
Původně si doktoři mysleli, že půjde o přirozený porod, kolem 11h nám dávali půl hodiny, že když se to nezlepší, tak budeme rodit císařem. Všechno se pak rozběhlo pěkně, až všichni koukali, ale ve 14h se Martínkovi přestalo
chtít a nějak si šprajcnul hlavičku, tak se jelo honem na operační sál a tam pod celkovou anestezií proběhl
porod císařem. Hlavně taky kvůli manželčinýmu tlaku nechtěli riskovat zdraví jak její, tak Marťáskův.
Martínka mi ukázali, vyfotil jsem si ho, popsal mu nožičku a odvezli nám ho na poporodní oddělení.
Manželku tam ještě do asi 15.30h dávali dokupy, pak jsem s ní jel na pooperační pokoj.
Po 18h mi manželka volala, že jí dovezli Martínka ukázat, už se bála, že ho uvidí poprvé až zítra. Je to krásný miminko, povídala mi, když volala. Pokusím se hodit do albíčka nějakou fotku, snad to zvládnu. Všechny vás mám mooooc pozdravovat. Tak se mějte všechny krásně. 🙂

pampeliska36
28. led 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jimmy moooooooooooooooc gratuluju k chlapeckovi!!! holka jedna statecna! drzte se vsichni 😀 i tatinku ty 😉 a poradne martinka zapij... at je zdravy jako ripa!

ellajoy
28. led 2010

Jimmy a pane od Jimmy 😀 , ze srdce vám gratuluju a užívejte si to, hezčí chvíle už v životě nebude 😉

ellajoy
28. led 2010

...a tatínku, až půjdete z té oslavy, tak pozor, venku to hrozně klouže... 😀 😀

jimmy1
28. led 2010

Tak jsem to zvládnul, můžete kouknout na toho našeho chlapáka do albíčka 🙂

jimmy1
28. led 2010

ellajoy, nebojte se, dnes jsem si dal s tchýní jen 2 jegrmajstříky, zapíjení proběhne v sobotu, to snad už tak moc klouzat nebude a musím na sebe dávat pozor, když jsem teď ten taťka 😉

betys
28. led 2010

jimmy-Krásný chlapeček!To musíte mít radost.Tak hlavně ať jsou oba v pořádku 😉

prcekpet
28. led 2010

jimmy1 + tatinku - mate nadherneho syna, moc vam gratulujeme a prejeme jen to nejlepsi, ale hlavne zdravi...ted si to uzivejte 😀 a o vikendu poctive zapit, at je Martinek zdravy jako buk 😀

prcekpet
28. led 2010

lucif - zitra v 11hod. jdu na UTZ a kontrolu, jsem nervozni a bojim se, chci moc vedet jak na tom jsme, ve stredu jsem si opet delala test a carka je o hodne silnejsi nez pred tema 14dnama...spatne mi byva porad, jsem unavena a do toho mam nejake vytoky, ale cetla jsem, ze je to ok...jen me trochu desi ruzne pobolivani briska, mam vysledovane, ze co 2 - 3 hodiny musim neco snist, aby mi nebylo zle. No dneska to nepomohlo a stejne mi bylo divne...byla jsem rada, ze jsem dovarila obed. Delala jsem kotlety zapecene s bramborem a se smetanou...maly dlabal jak o zavod a me to taky moc chutnalo 😀

bobbule09 - ja jsem taky NIKDY nemela ovulaci a vajecniky mam plne cyst, takze to ze jsem otehotnela prirozene jsem necekala 😀 a zkouselas merit BT? ja mela taky nepravidelne cykly, a ted jsem to chtela zkusit prirozene, bez leku, kdy mrcha dojde a jeste to nevim na 100% ale otehotnela jsem cca v rozmezi 45.DC - 59.DC 😀

hanulinecka
29. led 2010

kráásné ránko

jimmy tak malej je nááádhernej 😵 😵 😵

já jdu ke kamarádce na návštěvu jen jsem se chtěla zeptat měli jste taky po tom agolutinu takové zatvrdlinky?????

kráásný den všem

lucifirek
29. led 2010

Jimmy a tatínku moc gratuluji k Martínkovi,je to moc krásný chlapeček. Hlavně at se dá Jimmy brzy dohromady,ale Martínek jí to určitě vynahradí. 😵 😵 😵 😵 😵

mrkvicka28
29. led 2010

Ahoj luci tak jsme si na tebe včera večer vzpoměla jak jsme tak ležela v posteli a čekala jestli půjdu zvracet nebo jestli to zaspím. Nakonec po dvou hodináchse mi povedlo usnout. Dneska je mi zatím dobře,ale zase mi vyskakáli další blbce na tváři.

tevi
29. led 2010

Také se přidávám ke gratulaci k miminku. Hlavně zdravíčko. 😅 😵
Holky, pořád špiním, už asi pátý den. Těhu test nega... Bojim bojim, že je něco v nepořádku.

tevi
29. led 2010

Prcekpet... Možná na tom budem stejně.

lucifirek
29. led 2010

Mrkvička to mě mrzí,že ti je špatně. Bohužel si člověk nepomůže,mě někdy bylo blbě po věcech,které mi vždy chutnali a ted jsem z nich zvracela. Neboj,brzo to ustoupí a bude líip,je to sice krušný,ale stojí to za to. 😀 Ta coca cola mi hodně pomáhala. Stačí si dát trošku.

Prcekpet tak držím pěsti. 😉

tevi
29. led 2010

Vždycky to bylo trošku ráno. Teď se mi zdá, že to začalo trošičku víc. Já se z toho zblázním!

betys
29. led 2010

Dobré ráno
mrkvicka-moje ségra je v 14 tt a pomáhá jí pomeranč.Zklidňuje jí nevolnost a nemá po něm takovou nepříjemnou chuť v puse
hanuli-mě Agolutin zatvrdl asi 3x a pořádně.Nevímjestli to bylo špatně píchlí nebo jsem zatla sval.Pomohla na to mast-myslím že Ibuhepa nebo Heparoid.Radili mi to tady holky.
Vezu neteř na ušní,večer jí bolelo ucho a má teplotu tak to nechceme necht přes víkend.Zase jedno "příjemně" ztrávený dopoledne ☹

lucifirek
29. led 2010

Mrkvička,mě pomáhal třeba banán,nebo něco takového neagresivního. Třeba kyselé jsem nemohla vůbec. Musíš si vyzkoušet,co ti udělá dobře.

bobbule09
29. led 2010

Prcekpet,já jsem si teplotu měřila,ale byla to skoro rovná čára,žádný výkyvy nahoru ani dolů. Prostě pořád stejně a proto mě taky doktorka poslala na Unicu. MS mívám pravidelně po 23 dnech. Ani ve snu by mě nenapadlo,že bych mohla otěhotnět přirozeně. 😖

ellajoy
29. led 2010

Dobré ráno 🙂

Hanuli, ty zatvrdlinky můžou být, nic to není a brzy to zmizí.
Jinak já jsem dnes už testovala, 14.den by mělo být něco vidět a není vidět nic, teda je, jedna čárka...takže se zřejmě opět nezadařilo, zkusím to ještě v neděli, kdy mám oficiální termín testování. Nějak se tím nenervuju, nemá to smysl, člověk to opravdu musí nechat na přírodě.

Jimmy, to je kluk jako buk!

lucifirek
29. led 2010

ellajoy to mě moc mrzí,že je test negativní. Jsi statečná. Člověk to opravdu nesmí vzdát.

jeany
29. led 2010

Ahojte holky 😉

Jimmy + novopečený tatínku, máte krásné miminko. 🙂 Martínek je moc pěkný. Gratuluji a přeji Jimmy rychlé uzdravení a Martínkovi hlavně zdraví. Musíte být oba neskutečně šťastní a tak si to užívejte. Jimmy od nás moc a moc pozdravuj!!!!!!!!!

Peti, tak jsem zvědavá co napíšeš po kontrole. Držím palce, ale vše vypadá velmi slibně, no a už se dozvíš asi v kolikátím tt jsi, že. Jsem šťastná, že se ti to povedlo. 😉

Bobule, vidíš, také se to třeba může podařit i tobě. Já vím, že člověk tomu nevěří. Já vůbec nevěřila, že nám by se to mohlo podařit přirozeně. Vždyť naposled nám dr řekl, že jen IVF bez ICSI nejde a bez toho se to prý nemůže podařit. A vidíš. Zázraky se dějí. 🙂

ellajoy
29. led 2010

Luci, ty jsi taky byla moc statečná a nakonec se ti to vyplatilo. Já se musím držet, protože těmi neúspěchy nemůžu ničit rodinu, vždycky se někde tajně vybulím a je to 😉
Mě Koník hodně v tomhle směru pomohl. Když vidím jak se tady některé holčiny krutě perou s osudem, tak to já jsem proti tomu ještě nezažila nic.

jeany
29. led 2010

Ellajoy, to je mi líto, snad se ta druhá čárka ještě objeví. Ještě to nevzdávej, uvidíš v neděli. 😉

jeany
29. led 2010

Ellajoy, dívám se do tabulky a tobě se hned napoprvé podařilo a máš chlapečka, napodruhé to nevyšlo a teď jsi měla ket. Jestli to náhodou nevyjde, tak do třetice určitě jo. Hlavně nevzdávat a bojovat a podaří se to. Já věřím tomu, že když člověk bojuje, že se to jednou musí podařit. I když přiznávám, že já jsem po druhém neúspěchu přestávala občas věřit, ale pak jsem si řekla, že tak to tedy ne a zkusím všechno až do toho 4 pokusu. 😉

prcekpet
29. led 2010

holky, ja jsem nervozni jak sane v lete 😀 nervozita stoupa....bojim bojim

manzel je cely nateseny, chce byt pritomny i na prohlidce, ja ho chci max. az u toho UTZ...nemusi s malym videt uplne vsechno 😀
maly mi dnes ve sprse sahl mezi nohy a rekl "pipi" malem jsem odpadla 😀 kdysi jsem mu rekla, ze on ma lulanka a maminka pipinku a kouknete na nej, co vsechno si nepamatuje 😀

bobbule09
29. led 2010

Ahoj Jeany 🙂
Jasně,že se to může podařit,ale člověk tomu prostě moc nevěří 😖
Když jsem otěhotněla poprvé,tak to bylo hned po MS. Jeden den mi MS skončila a druhý den jsem otěhotněla. Stát se může všechno 🙂

prcekpet
29. led 2010

bobbule09 - to stesti se unavi neboj 😉
tevi - jak jsi to myslela, ze jsme na tom stejne?

pehu
29. led 2010

🙂 Gratuluji Jimmy a tatínkovi k chlapečkovi a přeji hodně zdraví a plno radosti 😀 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru