CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
4. únor 2010

Luci neboj ted už malýmu ublížit nemužete. a neboj i když budeš mít miminko tak se chuť vrátí a Můžu říct z vlastní zkušenosti,že chvilka se vždycky najde i když máš doma dítě které nespí,kolikrát stačí že se kouka na pohádku.
My máme sex do 12tt zakázaný no a pak se uvidí i když já bych těd občas i chuť měla,ale nechci nic riskovat.
Betys no to je pěkná ředstava já říkám,že nejdřív půjde břicho pak dlouho nic a pak teprv já,ale už se moc těším až broučky ucítím kopat. bude to zajímavé když jsou dva.

ratatooy
4. únor 2010

Jimmy to jsi mě z tou hudbou rozesmála.to máš také veselého manžela.

mrkvicka28
4. únor 2010

ted jsem si četla přídalový leták od utrogestanu a tam píšou že způsobuje ospalost tak doufám,že až ho přestanu brát za týden a koucek tak ta únava alepoň trochu poleví.

pehu
4. únor 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat: dnes jsem si dělala test 9 od ET a byl pozitivní, radost netrvala dlouho 😢 a v poledne jsem začala slabě krvácet. Volala jsem do unici a mám 3 dny ležet, že se mohlo odloučit jedno embryjko ☹ . Máte někdo s takovou situací zkušenost? Děkuji za odpověď

lukza
4. únor 2010

Ahojky holky
Jimmy malej je užasnej moc moc gratuluji a do života mu přeji jen to nej.
Všechny co našly na testíku // moc gratuluji
a našem těhulkám přeji aby měly stále vše OK a užívaly si těhu.
a já se cítím dobře jizva ještě jde cítít ale při pohledhu na Lukáška vše přebolí je to užasný pocit vidět ten malí uzlíček na který jsme tak dlouho čakaly.takže holky všechny hlavu vzhuru jerdnou to musí vyjít všem a trpělivost se vyplácí držte jsme všechny

betys
4. únor 2010

lukza-krásný chlapeček.a těch vlásků-to jste je určitě poctivě dodělávali 😀

lucifirek
4. únor 2010

Betys mrkvička,já vím i manžel,že mimču nemůžeme ublížit. Ale manžel má pořád takový blbý pocit a nemá na to moc chut. Tak se nedá nic dělat. A opravdu jsme dost vyšli ze cviku,jak ta intenzita polevila.
Pehu,nám při ET dr.přímo říkal,že špinění,ještě neznamená nic hrozného.Na začátku se může emryjko zahryzávat a narušit nějakou cévku. Později může odcházet jedno embryjo,které se neuchytilo. V takovém případě doporučují klid na lůžku,nic jiného dělat nelze,protože na utz nic vidět nebude.Zkus vydržet,pak ještě testni,jestli zesílí čárka a uvidíš.

betys
4. únor 2010

luci-my jsme taky měli dlouho strach když jsem po pokusu o sex v 9tt začala krvácet byl to nejhorší zážitek.Od té doby jsem na to musela pořád myslet.Kdyby se tenkrát něco stalo tak by jsme si to neodpustili.Ani nevím kdo byl tenkrát víc vyděšený jestli já nebo manža.

lucifirek
4. únor 2010

Betys když u nás je to fakt blok u manži. Mě nebolí bříško a ani při tom nekrvácím,nic mě nebolí. Prostě ted nechce. A asi ho chápu. Já až zase tak obrovskou chut taky nemám. A nemá cenu ho do něčeho nutit. A docela mě hlídá,abych nedělala něco,co by mohlo prckovi ublížit. Prostě je to jiné,než když člověk otěhotní normálně.

lucifirek
4. únor 2010

Zítra ráno si asi zavolám do jeskyně a zajdu si tam,at to aspon k něčemu je. JE prý třeba aspon pět návštěv. A koupím si tam na praní zrovna ty mýdlové ořechy. Jsem na to strašně zvědavá.Je to pro alergiky,pro ty co mají kožní nemoci,ekzém,lupenku.

luccatko
4. únor 2010

holky sexík ?co to je? 😉 😀 😀 můj manžel se tak bojí,že budu asi 9měsíců bez... 😲

lucifirek
4. únor 2010

luccatko s tím se bohužel musíme smířit. 😒 Manžel se taky bojí,i když ho pořád ujištuju,že se nemůže nic stát.

luccatko
4. únor 2010

luci bohužel to tak bude 😉 🙂 nějak mě dnes bolí břicho tak doufám,že se mi nevrací ohss...doktor mi říkal,že když otěhotním,může se vrátit..ach jo..jdu pít 😠

jarkabilik
4. únor 2010

lukza malej moc krásnej jsem si i pobulila 🙂

lukza
4. únor 2010

Betys nene my jsme nedodělávaly manža měl strach takže jsme spolu spaly když jsme Lukáška tvořily pak po 3měsícách jednou a pak už vubec takže se těším jak skončí 6nedělí a budu mít napsanou antikoncepci a šupneme na to to bude rachot po té době já měla chut celé těhu ale manža se nedal zlomit a já se mu nedivím měl strach aby mě nebo prckovy neublížil prý to za to nestojí že by si to vyčítal takže jsem mohla škemrat jak chtěla ale měla jsem smulu 🙂))) takže vlásky se vytvořily hned při početí to jsme se hodně snažily 😀

jarkabilik
4. únor 2010

lukza tak u nás pokud by bylo těhu tak by to taky tak dopadlo 😀 ten můj by měl taky strach aby neublížil viděla jsem jak to bylo když jsme šli na pokus

lukza
4. únor 2010

Jarkobil ale já se těm chlapum nedivím že mají starch furt lepší než kdyby byly bezcitní a vyžadovaly to jak se stalo mé kiámošce ona nechtěla ale přítel chtěl a než aby ho poslouchala tak sním sexovala i když nechtěla.
Holky všem moc děkuji za pochvalu Lukáška já jsem tak štastná že se nakonec vše zvládlo a máme konečně vytoužené broučinka doma v postýlce 😀

hanulinecka
5. únor 2010

kráásné ránko

lukzo malej je fakt kráásnej broučínek 😵 😵

u nás sexík taky nebyl celých 9 měsicu a bylo to oboustranné takže ted taky s ničím nepočítám dá se to vydržet 😀

holky kolik jste doplácely za utrogestan??musím si ho jít vyzvednout a nechce se mě do bankomatu 😝

dneska mám uklizecí den tak si vysmejčím byt

bobbule09
5. únor 2010

Krásné ráno všem.
Jak na to tak koukám,tak za chvíli tu budete všechny maminy a nebudete mít čas sem ani chodit. Už tady těch netěhotných moc není a to je dobře. Všem to mooooc přeju. Jen pár dnů tu nejsem a hned jsou tu další maminky 🙂

luccatko
5. únor 2010

Dobréééé ranko...tak jsem se po ránu pokochala tady fotkama miminek 😀 dnes to počasí je teda hnus asi ani nepůjdu ven...... 😅

jeany
5. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Jo, teď se tu holkám snažilkám daří. Tak snad se bude dařit i nadále ostatním, co mají testovat.
Luci, jdeš do solné jeskyně? Užij si to tam.

jeany
5. únor 2010

Luccatko, odkud jsi? Viděla jsem na svatebních fotkách, že jste se fotili v Miloticích na zámku.

luccatko
5. únor 2010

jeany já jsem z Hodonína a fotky máme z Milotic 🙂

natalka28
5. únor 2010

Dobré ráno, tak vypadá, že druhá / sílý, tak mám radost. Už jsem se i objednala k mému dr. Mám přijít 10.2., tak asi ani na Unicu na krev nepůjdu, on mi ju určitě vezme. Myslíte, že když mi udělá UTZ, že by šlo něco vidět? A holky, jak se po IVF pořítají tt??? Mám od punkce odečíst 14 dní nebo se to počítá od poslední MS?
Luccatko - jak je? Co bříško - ohss??? Snad je vše OK
Lukza - Lukášek je nádherný miminko!

luccatko
5. únor 2010

natalka včera jsem hoooodně pila a dnes je to ok,nic mě nebolí 😀 tak snad to tak zůstane...

jeany
5. únor 2010

Natalko, to je super, že druhá čárečka sílí. Já nevím jak se to počítá u IVF, ale u přirozeného těhu je to dle poslední MS. Holky ti asi řeknou líp jak jim to dr spočítala. Srdíčko lze vidět myslím až 6-7 tt, dřív asi ne. Opatruj se. To čekání do 10.2. bude pro tebe teď nekonečné, že. Pamatuji se jak jsem odpočítával dny já a těšila se na první utz.

jeany
5. únor 2010

Luccatko, kdy máš oficiálně testovat?

hanulinecka
5. únor 2010

Ahojky tak dneska pátek 😀

Natálko myslím že lucif byl na utz dřív a nic nebylo vidět možná tečky 😉 a čárečka sílí to je super....a počítá se že v den testu by jsi měla být ve 4tt oni stejně to nejvíce upřesní na utz ve 12tt já to měla taky takový divoky u toho první vlastně dlouhý protokol poslední ms kdovíkdy,ale termín se tak nějak vypočítal

holky nevíte ten utroš kolik se doplácí???
co dneska vaříte??

jeany
5. únor 2010

Hanuli, nevím kolik se doplácí, to ti neporadím. Já včera dělala bramborový guláš a mám to i na dnešek. Taky kolikrát potřebuji inspiraci co pořád vařit. Na víkend už mám vymyšleno, udělám v sobotu rizoto a uvařím toho víc, aby to bylo i v neděli. A říkala sjem si, že dlouho jsem nedělala rajskou, takže tu uděllám taky brzo.

luccatko
5. únor 2010

jeany mám testovat 10.2.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru