CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
4. kvě 2015

@apolla krev je jistota. těhu testy vůbec nic nemusí znamenat. já když šla dva dny po testu s krvácením do nemocnice na krev, tak se zlobili, proč nám v CARu neberou krev, když pozitivní TT vůbec nic neznamená... no tak, co na to říct... takže se tam na mě dívali jako na vola, jak vůbec můžu vědět, že jsem těhotná. no nebylo mi moc do smíchu. naštěstí HCG v krvi krásné a o dva dny později ještě hezčí... takže tak... nehaž flintu do žita a vydrž do čtvrtka, zatím se ještě stále nic neděje..

maattes
5. kvě 2015

Holky maminky chtela bych se zeptat v kterem tydnu vam rekli pohlavi miminka?ja jdu pristi utery na genetiku a na letacku bylo napsano i zjisteni pohlavi miminka,ale to se mi zda brzo budu 12 tyden..

apolla
6. kvě 2015

@maattes tak to ti zatím nereknu 😀
Holky,vcerejsi hCG jen 58,7. Zdálo se mi to hrozně málo, i když se do tabulky vlezeme.Tak jsem to začala vzdávat a řekla si,ze test nesili, tak už si křesťanů dělat naděje.A dnes? Krásná kolej,takové ještě nikdy předtím nebyly. Tak ze by přece jen.... Do zítřka se na kontrolni hCG snad zblaznim 😀

apolla
6. kvě 2015
lnk
6. kvě 2015

@maattes až na tom druhým ultrazvuku. nám to řekli ve 24 tt u obou dvou dětí

maattes
6. kvě 2015

@apolla no vidis sili 🙂 hlavne nam dej zitra vedet 🙂

@lnk ja si to myslela,ze je brzo..

apolla
6. kvě 2015

holky, za jak dlouho si vás pozvali na kontrolu, když jste jim zavolaly, že máte pozitivní test?

kloki
6. kvě 2015

@apolla Ja mela Hcg jen 87,14 den po ketu,coz taky neni moc,ale duležité je,aby se HCG nasobilo, vyckej na zítřek,radši bych už netestila,jen tě to znejisti.Na utz jsem byla poprvé v 6 TT,dřív to prý nemá smysl.Držím palce a tesim se dale na info.

lnk
6. kvě 2015

@apolla až v 8tt se chodí na UTZ do Unicy, kde ti potvrdí srdíčko a předají na gyndu

apolla
6. kvě 2015

@kloki uklidnila jsi me,dík!
@lnk takže si me pozvou az za 4 týdny? Az za měsíc???

lnk
6. kvě 2015

@apolla já už ti člověče nevím, jak to vycházelo od testu. ale spočítej si od data poslední menstruace +8 týdnů. já mám pocit, že to snad bylo dva, nebo tři týdny po testu, ale fakt už netuším... já tam vždycky jela později, protože dřív jsem začla krvácet a byla v nemocnici

apolla
6. kvě 2015

tak to by vycházelo až na první červen...to je strašná doba ☹ no vydržím, o to pak bude krásnější pohled a větší dojetí

lnk
6. kvě 2015

@apolla vím, že to trvalo strašně dlouho... ☹ já se právě nikdy nedočkala, dřív jsem skončila vždy v nemocnici, ale naštěstí v obou případech se štastným koncem 🙂

apolla
7. kvě 2015

Dnes 😉 odpoledne budu vědět,jestli hCG stoupá a tehu prospívá

petapal
7. kvě 2015

@apolla gratuluji ja nic je fakt brzo a ten vcerejsi duch byl asi ten pregnyl .Pokusim se vydrzet do nedele mam koupeny gravitesty za 50kc 3ks

apolla
7. kvě 2015

@petapal budu držet pěsti. Já ještě dnes čekám na krev jako na trní...

petapal
7. kvě 2015

@apolla neboj v kolik budes vedet vysledky krve

apolla
7. kvě 2015

@petapal asi až tak kolem 15:00

kloki
7. kvě 2015

@apolla Ty nás napinas! 😉

apolla
7. kvě 2015

@kloki copak vás...ale sama sebe - už se nemůžu dočkat a snažím se myslet jen pozitivně 😀

kloki
7. kvě 2015

@apolla My si volavali ve 13,ale byla jsem napnuta u telefonu dost dlouho,protože si všechny samozrejme volaly hned v 1,tak bylo porad obsazeno.

nanoushka
7. kvě 2015

ahojte chcela by som spytat, ci niektorej z vas nerobili hysteroskopiu a sucasne aj "scratchbiopsiu" drobne poranenie sliznice. Podstupila som vela ivf a zakazdym neuspesne a nevie sa preco sa embryo neuchyti... lekar mi teraz navrhol toto, aby sa lepsie pripravila sliznica pred dalsim ivf...
Dalej mam uzivat prednison, tento liek nepoznam...
Tyzden pred odberom vajiciek a v den transferu navrhuje podat infuziu Intralipidy tie vraj znizuju imunitu v maternici a ta sa potom nebrani uchyteniu embrya.
Po transfere sa uziva Aspirin a picha Fraxiparin na riedenie krvi.
Je tu niekto kto si tymto presiel? Pre mňa je to celkom niečo nové a rada by som to s niekym diskutovala.

petapal
7. kvě 2015

@maattes genetika to poznaj brzo budes mit odber z plodove vody?

apolla
7. kvě 2015

HCG: 119!!!! Joooooooo

kloki
7. kvě 2015

@apolla Pomalu ale jistě, gratuluju.Co bude teď dál, nechodil a jsem do Unicy,tak nevím jak to tam maji?

maattes
7. kvě 2015

@petapal nebudu,jen krev a utz

apolla
7. kvě 2015

@kloki no byla jsem u mé gynekoložky a ta mi odebírala krev. Chce, ať přijdu znovu v úterý a ve čtvrtek na utz. Na Unicu mám přijet až 23.5. na potvrzení těhotenství ultrazvukem

lnk
7. kvě 2015

@apolla tak potichu gratuluji. // jsou teprve začátek všeho, tak hlavně, aby to klaplo až do konce!!! 🙂

kloki
7. kvě 2015

@apolla To už by mohlo být i srdíčko, držím palecky, dávej na sebe pozor.

apolla
12. kvě 2015

tak dnes čekám na potvrzení vzestupu hcg - nervózní jak panna 😀 a 25.5. do Unicy na potvrzení utz. Ale myslím, že moje mudra mě bude chtít vidět dřív - je stejně nedočkavá jako já 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru