CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pbuc
23. lis 2014

@lnk
to me moc mrzi a do dalsiho pokusu tedy nepujdete?

lnk
23. lis 2014

@pbuc určitě jo. jak už jsem psala. zůstaly nám dvě embryjka, ani jedno se nevyvíjelo. nechali jsme zavést jedno a druhé přemrazit. chtěla bych jít hned teď v prosinci. protože si od toho už nic neslibuju. obávám se, že se při rozmrazení rozpadne. dvojí mrazení tomu asi moc nedodá. tak už to nechci odddalovat. strašně dlouho mi trvalo přesvědčit manžela, abychom si pro ty poslední mrazáčky šli a když se mi to nakonec podařilo, tak to vypadá, že z toho stejně nic nebude a asi zůstanem s jedináčkem. nicméně chci dát mrazáčkovi šanci... 🙂

pbuc
23. lis 2014

@lnk jasne, ale vis jak stat se muze vse , na krev jdes ve stredu? Ja jsem sla na ket az po tretim cyklu, no uvidis co ti reknou

lnk
23. lis 2014

@pbuc no to mi ani neříkej. ale tos byla 2x po sobě na KET nebo první bylo ET po odběru vajíček a následně KET?? mně totiž kdysi nabízeli, že můžem jít do dalšího KETu hned následující měsíc, ale tenkrát jsem to odmítla, že jsem to nedávala psychicky... teď by se mi to naopak hodilo. 😀 jestli budu muset čekat další tři měsíce, tak už asi budu mít cufky, že se na to vyprdnu... ☹ no uvidíme, co mi řeknou. na krev půjdu ve středu, ale zkusím se zeptat svojí dr, jestli by mi to nevzala. nechce se mi kvůli tomu jezdit do brna, ještě navíc na sedmou ranní. to už teda fakt nedávám. s tím jedním prckem doma už to je všechno tak nějak složitější... 🙂

pbuc
23. lis 2014

@lnk tak na krev muzes jit kamkoliv, jen jim to potom zavolas. Jo mas pravdu byla jsem na ET a potom KET , takze to muze byt jak rikas. No uvidis, urcite se ozvi co a jak.

nikaa666
24. lis 2014

@andela01 moc moc gratuluju....hodně zdravíčka přeju
@lnk to je mi líto ☹ tak jsem Ti držela palečky...ale uvidíš, třebas poslední se zadaří. Já dneska začala brát Marvelon a začátkem ledna frčím na KET. Musela jsem mít jeden cyklus pauzu, teď Marvelon a od další MS stimulka na KET. Dneska mi sestřička řekla ceny, kolik to bude stát 😲 jsem koukala jak vyvoraná myš. Takové částky jsem teda nečekala. Holky co jste všechno měli za léky teď? 15.12 si jdu pro ně a pro rozpis...tak se třebas potkáme společně na další pokus 😉

lnk
24. lis 2014

@nikaa666 neboj, ještě nehážu flintu do žita. třebas se ten poslední drobeček nakonec rozběhne 🙂 a i kdyby ne, jsem vděčná za to, že jednoho prcka máme 🙂 tys byla na KETu nebo na transferu po odběru vajíček?? jsem zvědavá, kdy budeme moct jít my... jinak léky co jsem měla na KETu - prednison, kyselina listová, estrofem, 2x pregnyl 5000, agolutiny. pak ti písnu, kdy půjdem my do dalšího pokusu, třebas se potkáme 🙂 tak se mějte a užijte si krásné vánoce, načerpejte sílu a energii a v lednu do toho skočte rovnýma nohama! 🙂

petka136
24. lis 2014

tak mi holky jako zázrakem kleslo TSH z 6,4 na 0,8, hodila jsem se do klidu, začala brát Euthyrox a dopadlo to super. Zítra budu volat do Unicy pro nový termín. Bio rodiče jsou nadšení, že se to povedlo takhle rychle srovnat.

lnk
25. lis 2014

@petka136 tak to je super, to byl fofr 🙂 tak držím moc moc pěstičky, aby to co nejdříve klaplo 🙂 klid je totiž to nejdůležitější 🙂

lnk
25. lis 2014

ahojte holky, tak jsem přírodní úkaz. v sobotu úplně sněhobílý test a dneska po ránu mě celkem hodně zaskočily // na testu... 🙂 vždyt to pořád říkám, testovat předem se prostě nemá! 😀 tak nám držte pěsti, ať máme za 14 dní srdíčko a za 9 měsíců krásné zdravé dítě 🙂 díky všem za podporu 🙂

nikaa666
25. lis 2014

@lnk no to je supeeeer....já příště pujdu až na krev. Na testy asi uplně prdím po minulé zkušenosti.
No já byla minule po OPU na klasickým ET. Teď se chystám na první KET. Zarazila mě právě suma za léky, které mi sestřička řekla do telefonu. Naví prednison a estrofem mi ještě v hojné míře zbyl z minula 🙂 No uvidíme. Těším se na zprávičky o srdíčku 🙂 Kdy jdeš na krev..dneska?

jimmy1
25. lis 2014

@lnk SUPER SUPER SUPER!!!! úplně mi naskočila husina 😎 moc držím pěsti, aby to dopadlo 😵 😵 😵
takže po vysazení agolutinu žádná MS 😝 jsem ti to psala

lnk
25. lis 2014

@nikaa666 no já platila tuším okolo 5 tis. teď ten KET. na krev nejdu, půjdu až na UTZ za dva týdny..
@jimmy1 jojo, mělas pravdu 😀 a já ti nevěřila 😀 ale tak zdaleka není vyhráno. víš, jak to u nás bylo s tím prvním, kdy jsem v 6tt málem potratila. tak už začínají hlodat obavy. snad bude vše OK a nebudu muset do nemocnice, miminko bude v pořádku, za dva týdnu bude srdíčko a vše jak má. moc dík holky za podporu 🙂

nikaa666
25. lis 2014

@lnk všechno bude dobrý...budete mít krásný vánoční dárek pro rodinu 🙂 Si mě teď tak pěkně naladila, že už se snad toho ledna nemůžu dočkat 🙂
@petka136 další určo klapne 😉 Můžeš jít hned na další pokus?

pbuc
25. lis 2014

@lnk tak to je uplne super, moooooc gratuluji 😉

Ja mam dnes bohuzel spatne zpravy, asi jsme dnes o miminka prisli- krvacela jsem, byla jsem dnes v nemocnici a myslim, ze tim to skoncilo, doktorka na utz nic nevidela bohuzel ☹

lnk
25. lis 2014

@pbuc ach néééé, to mi neříkej ☹ a co ti řekli, máš ještě jít na UTZ nebo brali krev, nebo co???
já se taky bojím, co bude následující týden. minule jsem po vysazení agolutinu začla špinit a do týdne krvácení, takže jsem skončila v nemocnici, naštěstí se tam drobeček udržel, ale už teď zas s napětím čekám, co bude... ☹ je mi to moc líto ☹

pbuc
25. lis 2014

@lnk jo ja vlastne taky tyden po agolutinu, jako kdybych dostala menstruaci a drobci se neuhnizdili, ale nechapu ty testy asi nezvladli ten prechod z agolutinu na duphaston. Byla jsem na obilnaku tam me vysetrili,udelali ultrazvuk, vzali krev, moc. Zitra mam dojit na kontrolu. Do Unici jsem volala kdyz jsem zacala krvacet a rikali ze mam lezet hodne pit, kdyz se to zhorsi jet do nemocnice, jinak, ze mam dojit toho 3.12 . Uvidim co mi zitra reknou v nemocnici a pak tam zavolam a zeptam se jestli tedy mam chodit.☹

jimmy1
25. lis 2014

@lnk já měla podobný scénář u Martínka... po vysazení agolutinu a přechodu na duphaston velké krvácení, naštěstí to dobře dopadlo!! proto u Klárky jsem odmítla agolutin vysadit a píchala jsem ho do 10tt a pak do 13tt zaváděla utrogestan
Určitě doporučuju nebrat duphaston, ale utrogestan a zavádět ho vaginálně! ta píchačka agolutinu je po takovou dobu záhul na játra, měla jsem pak zhoršené jaterní testy chvilku... ale aspoň jsem byla "v klidu", že dělám co můžu, aby se scénář neopakoval.

jimmy1
25. lis 2014

@pbuc to je mi moc líto ☹

pbuc
25. lis 2014

@jimmy1 jo taky si ted rikam, ze by to bylo nejlepsi, ale to clovek bohuzel nevi. Priste si na to dam urcite pozor☹

lnk
25. lis 2014

@jimmy1
@pbuc holky, já posledně zaváděla utrogestan a stejně jsem po týdnu začla krvácet. myslím, že cokoli po vysazení agolutinu je asi slabé. noooo, tak jsem teda zvědavá, jak to tentokrát dopadne. snad to ustojíme.. pokud začnu špinit, tak začnem radši píchat opět agolutin. ach jo, proč to musí být vždy s takovýma komplikacema navíc... ☹

petka136
25. lis 2014

dneska jsem volala do Unicy a znovu musí proběhnout Marvelon, takže budu čekat na červenou potvoru, pak 21 dní Marvelon, takže někdy začátkem ledna pro léky a můžeme zahájit protokol konečně. BR maj radost, že to šlo takhle rychle. Tak prý místo vánočního překvapení bude snad velikonoční zajíček. 😉

pbuc
26. lis 2014

@jimmy1
@lnk holky a nevite jakou jste mely hodnotu progesteronu? Jedno mimco tam zustalo, ale nema srdicko a ja mam nizkou hodnotu progesteronu. Chteli me poslat hned na revizi , ale jeden doktor nakonec rozhodl pockat do patku na kontrolni odber.

jimmy1
26. lis 2014

@pbuc vůbec ale vůbec netuším...

lnk
26. lis 2014

@pbuc tak to teda taky fakt netuším. ani nevím, co to vůbec znamená, když je nízká hodnota... a byly tam teda dve a jedno to vzdalo? myslela jsem si, jestli to tak nebylo... tak se drž, v pátek dej vědět..

pbuc
26. lis 2014

@lnk nevadi, jo presne mam hcg 19000, ale ten progesteron jen 1,86 a ze ma byt tak 50 snizuje ho krvaceni coz je jasny krvacela jsem vazne hodne, a na ten progesteron je prave agolutin a duphaston. A co srdicko, kdy myslis ze ma byt? Oni se divili ze jeste nemam jsem dnes 5+5 , ale ja si rikam jestli to neni brzy kdyz do unici jsem objednana presne za tyden. No chytam se stebla, uvidim co bude v patek a dam vedet. Ty jdes kdy na ultrazvuk?

pbuc
26. lis 2014

@jimmy1 nevadi , i tak diky 🙂

lnk
26. lis 2014

@pbuc ahojky, srdíčko může být klidně až v 8tt. kamarádka čeká teď v únoru a říkala, že ještě v 7tt srdíčko neměla... já s malým nastupovala do nemocnice v 6+0 s hrozícím potratem a srdíčko naštěstí už bylo. a už nekrvácíš?? krvácela jsi jen jeden den?? já měla tenkrát hematom. u mě to bylo tak, že jsem fakt začla špinit po přechodu z agolutinu na utrogestan a pak jsem jeden den seděla u stolu, nic mi nebylo, vstala jsem a úplně jsem cítila, jak to teče. běžela jsem na záchod a teklo to fakt silně, jako bych čůrala. takže fofrem do nemocnice než jsem tam dojela, tak během té hodinky asi pět vložek úplně durch. nevěřila jsem, že jsem nepotratila, tak mě to srdíčko tenkrát hodně nakoplo, ale oni si mě tam nechali, že musím zůstat v posteli a ani se z ní nehnout. týden jsem jen ležela a teprve pak mi dovolili vstát a zajít si jen na jídelnu na jídlo. ach jo. snad mě to už podruhý nepotká ☹ já jdu na UTZ až 11.12....

pbuc
26. lis 2014

@lnk krvacela jsem jen vcera tak od 10.00 do 16.00 jak jsme jeli dom z nemocnice tak uz od te doby nic, ja jsem krvacela stejne proste to teklo sla jsem na zachod jak jsem vstala mohla jsem jit znovu, i kdyz jsme dojeli do nemocnice tak jsem vylezla z auta a vsechno se to vylilo, no hrozny zazitek. Ja jsem pri prvni taky krvacela a byla v nemocnici, ale to bylo proti tomuto nic. Ja asi do patku nedospim a to jdu na 7.30 a pak tam budu do 11 cekat na vysledky jestli tedy pujdu na tu revizi. Tak at ti to cekani utece a dobre dopadne. Hlavne se opatruj 😉

lnk
26. lis 2014

@pbuc moc na tebe myslím. pak se ozvi... držím pěsti!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru