CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

doko
5. únor 2014

@ilona_mat tak snad to klapne 🙂 to jsi měla folíků hodně, my když začali s plánovaným pohlavním stykem, tak jsem měla jen jeden jediný 😀 a zadařilo se 😉 to by bylo aby s tolika folíkama nebylo!!!

ilona_mat
5. únor 2014

@doko snad to klapne. Minule to neklaplo, tak uvidíme jak dál. To by potom asi bylo IUI. Ale to je ještě daleko.

vanushka
12. únor 2014

ahojte, ja mam zajtra odber vajiciek, punkciu v Unice, je tu niekto kto prave stimuluje, chysta sa na odber alebo transfer ?

lenkaskrapko
13. únor 2014

@vanushka právě dnes jsem začala stimulovat. Puregon 300 každý den 6x poté ultrazvuk 19.2.

petras3
13. únor 2014

@vanushka já dneska zaveden jeden bojovníček 🙂

lenkaskrapko
13. únor 2014

@petras3 tak se držte. Ať to klapne. Ke kterému panu MUDr. chodíte? Jestli to není tajné

petras3
13. únor 2014

@lenkaskrapko MUDr. Štelcl, a ty?

lenkaskrapko
13. únor 2014

@petras3 MUDr Frgala

vanushka
13. únor 2014

@lenkaskrapko wauu super, tak ti drzim palce aby si mala pekne kvalitne vajicka, 🙂 je to tvoje prve ivf ???

vanushka
13. únor 2014

@petras3 jeeeeeej takto super !!! verim ze vsetko dopadne dobre 🙂

lenkaskrapko
14. únor 2014

@vanushka děkuji moc. Je to první akce 🙂

vanushka
14. únor 2014

@lenkaskrapko u mna to je uz 4 akce 🙂

lenkaskrapko
14. únor 2014

přeji ať je to ta poslední. Vytoužená a úspěšná 🙂

vanushka
14. únor 2014

@lenkaskrapko dakujem velmi pekne 🙂

vanushka
14. únor 2014

@lenkaskrapko ake lieky beries ? Gonal ?

lenkaskrapko
15. únor 2014

@vanushka Puregon 300jednotek v injekcích.

tevi
17. únor 2014

Ahojky holky, potrebuji poradit. Z Uniky mame krasneho temer sestileteho chlapecka. Podruhe to nevyslo vubec, potreti jsem potratila. Ted, asi po temer trilete pauze,co jsem uplne zmenila jidelnicek,doktora, zamestnani, zacala jsem studova, jsem si ze srandy rekla, ze zkusim clostylbegyt. Podle pana doktora po 14 dnech pouze jedno vajicko, co melo centimetr, takze prakticky nic. Jenze o tyden pozdeji fakt bolesti v podbrisku, prsa jak dolly... podle Dr. vsak vymyslim nove diagnozy, ze to vajicko bylo male a furt dokola. A vrazil mi agolutin. NO A CO SE NESTALO:ms mela prijit v sobotu, je pondeli a mam dva pozitivni testy. Jenze ted nevim, jestli to nemuze byt i z toho clost. nebo agol. Nejhorsi je, ze ct a pa jsem mela vysoke horecky... ale uz takove ty myslenky, ze by snad...

jimmy1
17. únor 2014

@tevi ahoj 🙂
clostilbegyt a už vůbec ne agolutin nemůžou jen tak způsobit //
agolutin případnému těhotenství určitě neublížil, spíš ho podpořil, já si ho píchala do 11tt denně 😉
// na testu namalovalo pravděpodobně mimi 😵
(jinak HCG zvyšuje kromě těhotenství jen pár nádorových onemocnění 🤐 )

jak vysoké horečky to byly? a jak jsi je případně srážela?

tevi
17. únor 2014

39st. Paralenem. U toho tretiho pokusu mi manza pichal agac taky dlouho, stejne se mimi neudrzelo. Ale ted by to melo byt prirozene, tak ze by? 🙂 mam hrozny strach, ze zacnu krvacet ☹

vanushka
17. únor 2014

@tevi podla mna si tehotna,tie lieky co si dostala nemozu dat pozitiv.test, kazdopadne drzm palce aby to dobre dopadlo 🙂

tevi
18. únor 2014

Dneska je ta cara slabsi ☹((

tevi
18. únor 2014

Vypada to pry na mimodelozni

hancami9
18. únor 2014

@tevi držím palce, aby to tak nebylo!! my byli na první IVF v listopadu, na Mikuláše kontrolni ultrazvuk a bohužel mimoděložní. ode dneška nam začíná cyklus, kdy pujdem na KET🙂 tak ještě jednou držím palce, at vam to dobře dopadne!!

tevi
18. únor 2014

@hancami9 dekuju. Hrozne se bojim. Ve ctvrtek se rozhodne.

jimmy1
19. únor 2014

@tevi moc držím pěsti, aby to mimoděložní nebylo 🤐

vanushka
19. únor 2014

@tevi drz sa, bude vsetko dobre 🙂
ja som vcera bola na transfere, dostala som 2 blastocysty 🙂 boooze 14 dni sa zda taka vecnost 😉
drzte mi palce prosim. je to 4.ivf

ilona_mat
19. únor 2014

Holky, za jak dlouho si vás pozvali na kontrolní ultrazuk, pokud jste měli pozitivní test?

doko
19. únor 2014

@ilona_mat testovat jsem měla 2.1. a na utz jsem byla objednaná 20.1. 😉 objednávají až na 8. tt, aby toho bylo co nejvíc vidět a hlavně bylo jisté srdíčko (aspoň tak mi to na recepci vysvětlovaly sestry). 🙂

ilona_mat
19. únor 2014

@doko Moc děkuji. Já jsem měla když jsem volala i migrénu, tak jsem nevěděla jestli jsem něco nepopletla. A hlavně, abysme něco nezandbali. Tak to se budu teda na březen těšit. Doufám, že to tobě dopadlo dobře. 😉

doko
19. únor 2014

@ilona_mat no teď jsem ve 12. tt a čekám na prvotrimestrální screening, tak jsem zvědavá 🙂 jdu na něj taky v březnu, tak snad to bude šťastný měsíc 😉 držím Vám palce!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru