CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
26. bře 2009

jeany na to že jsem vše četla jsem nějak termín nezaznamenala ☹ jinak ty tři jsou asi jistější

zuzuza
26. bře 2009

hOLKY, JÁ NEMŮŽU NA TEN SRAZ, NECHCETE TO O TÝDEN PŘELOŽIT? MOC VÁS O TO PROSÍÍÍÍÍÍÍM, BUDU MOC SMUTNÁ, KDYŽ SE NEBUDU MOCI ZÚČASTNIT:(

jarkabilik
26. bře 2009

Kdypak má být ten srazík?Nějak hledám hledám a nevidím nikde datum ☹

jeany
26. bře 2009

První datum jsem navrhovala 17.nebo18.4. Někdo psal, že v sobotu ne, že raději pátek a kvůli Zuzance to přece posuneme, že. Zuzy ty nám nesmíš chybět a tak proto jsem navrhla termín o týden později 24.4. v pátek.

jeany
26. bře 2009

Holky psla jsem to už dřív, je to na stránce 121.

macinta
26. bře 2009

já to beru, šéfe 😀 😀 😀 Mocinky se těším.

jarkabilik
26. bře 2009

jeany tak 24.4. 100% nemůžu mám tři 12 denní po sobě,ten týden před mám volný

jeany
26. bře 2009

Tak holky navrhujte, tak abysme se sešli skoro všichni, Zuzy vypiš tvoje volné termíny a Jary ty taky a ostatní můžete taky napsat. Někdo psal, že by byl dobrý pátek. Já bych mohla spíš v sobotu, ale nějak si zařídím třeba i ten pátek.
😉

macinta
26. bře 2009

Já se podřídím většině. Nemohu akorát příští týden v sobotu.

jarkabilik
26. bře 2009

Pokud to holky vyhovuje většině tak semnou si nedělejte starosti třeba vás ještě budu mít možnost vidět 😉

jeany
26. bře 2009

Ne Jary, napiš termín i ty. Já tě taky ráda potkám. Přece nám nevadí, jestli to posuneme o týden nebo dva. No a stanovíme termín a třeba pak někdo nebude moct, ale už ten stanovený a námi schválený termín necháme, ne.
😀

zuzuza
26. bře 2009

Holky, já můžu kdykoli, kromě od 17. do 19.4., to jsme v krkonoších na oslavě výročí svatby jeden rok 😀

jeany
26. bře 2009

Zuzy, tak to gratuluji k výročí a užijte si to. 😀 V Krkonoších je krásně. My jsme tam byli vloni na jaře na dovči v Adršpaských skalách a prostě nádhera. Letos asi pojedeme zase. Máme tam známé.

jarkabilik
26. bře 2009

zuzuza tak to taky gratuluji k výročí 🙂 tak to já budu slavit 19.4. nar. 😀

zuzuza
26. bře 2009

No jary, taky pěkný den na narozeniny, my máme výročí taky v ten den🙂

jarkabilik
26. bře 2009

jeany nějak mě žádné datum nenapadá navíc bych měla s manžou zajet k jeho rodičům už jsme tam dlouho nebyli nejdřív nemoc dlouho a pak hledání práce (člověk bez peněz)a ted zase v práci 😀

jarkabilik
26. bře 2009

zuzuza to je ale náhoda 😉

jeany si představ že ještě máme doma vánoční balíčky pro manželovi rodiče a švagrovou 😀 s takovou ty dárky dostanou na další vánoce

lucifirek
26. bře 2009

Ahoj holky,
Inu máte krásnou holčičku.
Já byla včera za ségrou v nemocnici,leží na porodním,byla tam paní s malouměla 2,9kg,strašně mě to dojalo a bylo líto,když jsem si představila,že bychom ho nikdy neměli. Už jse msi myslela,žej sem z toho venku.
Taky tam byla se ségrou holčina,která chodila taky a Unicu a až na počtvrté se jim zadařilo. Prý je to strašná pračka na prachy a myslí si,že jsou schopni úspěch ovlivnit,alespoň něco. Ale to tu nechci rozebírat a psát,je to určitě všude stejné a nám nic jiného stejně nezbyde.
Iveta,jsou to trable,ale stojí to za to.Musíš to kvůli mimi vydržet a je krásný,že se vám zadařilo normálně.
Jeany,je super,že si vás vzal Frgala sám viď,mě taky překvapilo,když nám pak sám volal,je tam jedinej takovej. Taky se za ním chvystáme na pohovor. To se vám to spermio strašně moooc zlepšilo,to je mazec a prý že to nejde. Dělal manža něco pro zlepšení?

lucifirek
26. bře 2009

Koukám,že už se plánuje srazík.

lenulinka21
26. bře 2009

A já mám dva kluky 😀 Luci

jarkabilik
26. bře 2009

lucifirek ahojky asi nejsi sama ja jsem dele po neuspěchu a vždy když vidím miminko tak hrknou slzy do očí 😉

lucifirek
26. bře 2009

Jo to jsem taky letmo přečetla.Lenuli to je super,dva kluci jako buci 😉 Tak to má manža určitě radost,ne? Chlapi chcou většinou chlapi. 😅 To se nám to tu rozrůstá hezky.Ivetka a jiní,kteří počali přirozeně. Věřím,že Jeany a manžovi se taky zadaří.

lucifirek
26. bře 2009

Jary,tak tak,myslela jsem si,že už jsem v pohodě,ale včera se mi to při pohledu na malé miminko zase vybavilo,že ho třeba nikdy mít nebudu. Ale pořád doufám,že jo.

lucifirek
26. bře 2009

Jeany,fakt z toho mám strašnou radost,že se to manžovi tak zlepšilo. Těším se až se zase uvidíme,vezmu si dovču na srazík. A třeba se zase někdy setkáme i stvým manžou.

lucifirek
26. bře 2009

Lenuli,taky pak musíš hodit nějakou fotečku z utz do albíčka,ať se pokocháme mrňousama.
Tak holčina,co ležela se ségrou v nemocnici,byla taky na Unice a narodili se jí chlapeček a holčička. Má ještě jedno dítě,kterému je 8.
S manžou jsme taky řešili,co kdybychom měli poprvé jedno dítě a šli do toho znova,že kdyby to byli dvojčátka,tak si je určitě necháme,tři děti se dají ještě zvládnout. Holt nebudou mít všechno na co si vzpomenou,ale o tom ten život není,žejo

jarkabilik
26. bře 2009

lucifirek tak to je pravda děti se dají vychovat i s málem peněz je sice pravda že nemají takový přepych ale to se dá oželet 🙂

prcekpet
26. bře 2009

ahoj zabky moje 😀

na ten srazik se tesim, me je jedno, jak se to hodi vam, vy pracujete a dojizdite, bylo by ode mne sobecke diktovat termin...jsem stastna, kdyz to bude v Brne 🙂

na druhou stranu mam obavu se sejit, kdyz ctu jak s vama hybou miminka 😒 nechci vam zpusobit nejake trapeni...

jeany, teda takove super zlepseni...cos dobreho varila manzelovi? 😀

macinta
26. bře 2009

Ahoj prcekpet, myslím, že miminka spolubojovnic se do toho nepočítají 🙂 🙂 🙂

Holky, musím se rozloučit, jedu ještě do Chrudimi překládat jednání s klientem a pak už k PC nezasednu. Těším se na televizi a pelíšek 😉
pa zítra

prcekpet
26. bře 2009

vazne? tak to jsi mi udelala radost 😀

lenulinka21
26. bře 2009

Lucifírku: manžel ten ani mluvit nemohl jakmile nám to doktor
ohlásil, že vidí 2 pindíky. 😀
Prcekpet: ahoj maminko tak ty už se těšíš na srazík?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru