CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

iveta11
18. kvě 2009

Cepenko,
já jsem při antiko před dlouhým protokolem nejenže špinila, ale přímo dost krvácela myslím asi tři týdny. Volala jsem tenkrát na Unicu a dr. Malý mi řekl, že některé ženy to snášejí hůře, že patřím mezi ně, ale že na léčbu to nemá žádný vliv, jem na můj konfort. Takže nestresuj, asi to tak prostě někomu dělá. Držím palce.

kveta
18. kvě 2009

Iveta11, keďže Tvoj priateľ nechápal ako si otehotnela, asi by bolo dobré urobiť priateľovi prednášku o rozmnožovaní, konkrétne tú pasáž o kvietkoch a včeličkách. Nie každý sa musí rozmnožovať s umelohmotným pohárikom v ruke... 😀

kveta
18. kvě 2009

Ako dlho trvá kým urobia test krvi? U nás v SR to bolo viac ako 24 hodín. Sa už neviem dočkať... 😕

macinta
18. kvě 2009

Ahoj holky, všechny Vás po víkendu zdravím 🙂

Zuzko, netrpělivě čekám na výsledky. 😵 Držím Ti palce. Určitě tam je, tak ať se drží 🙂

jeany
18. kvě 2009

Ahoj Květy, já se taky nemůžu dočkat. Já jak jsem to předtím neměla už dlouho, tak mě taky napadlo, jestli náhodou nejsem těhu, ale nevěřila jsem tomu, ale pak mi to nedalo a raději jsem si udělala testík a byl negativní a pak už jsem ms dostala. Ale jsem ráda, že to mám, že vím, že jsem aspoň v pořádku. Jinak už bych musela zajít k Dr. Já už se psychicky připravuji na to, že od srpna začínám. Neveřím, že by se nám zadařilo přirozen, i když vím, že je to možné.
Ahoj Ivetko, dívám se a ty už jsi 14 tt, toto letí.

iveta11
18. kvě 2009

Ahoj Jeany,
no letí to i neletí. Když se nemůžete něčeho dočkat, tak ten čas moc neletí. A já se už nemůžu dočkat listopadu, až budu mít mimi v náručí. Těhu si taky užívám jen tak na půl, protože je mi stále ještě dost zle. U dcery mi bylo zle až do porodu. Asi to mám po mamce, ta to měla stejné a ségra taky. Ale doufám, že kromě těch nevolností mě nic zlého už nepotká. Byla jsem na tom vyšetření - biochemický screening- a je vše v pořádku. Takže jsem se rozhodla, že ani na plodovou vodu nepůjdu.

Zuzi, kde jsi? Jsme tu už netrpělivé.

iveta11
18. kvě 2009

Květko,
myslím, že přítelovi snad už přednášku dělat nemusím, že snad už všechno, co je potřeba k rozmnožování zná. Už je velkej kluk. Jde jen o to, že nám bylo řečeno, že s jeho morfologií to asi přirozeně nepůjde. No a vidíš...

macinta
18. kvě 2009

Kde ta Zuzka je???? 😒

jeany
18. kvě 2009

No taky pořád nahlížím a nic.

kveta
18. kvě 2009

Iveta11, aké ste mali výsledky spermio? Boli ste na ňom opakovane a výsledky boli bezo zmeny?

iveta11
18. kvě 2009

Květko,
nejprve byla morfologie 6%, pak před ICSI 8%. Pohyb byl nejprve 18%, pak 25%. To se tedy zlepšilo k normálu, ale morfologie nic moc.

iveta11
18. kvě 2009

Jo ještě jsem zapomněla, ovu neprokázáno, ale vzhledem k mému dlouhému cyklu /36-38 dní/ prý asi ovulace neprobíhá - říkal dr. Ha...ha...

prcekpet
18. kvě 2009

zuzuza - no toto a pak ze zazraky se jsou jenom v pohadkach... 😀 kdepak jsi? ja jsem napnuta, ze asi brzo prasknu... 😉 drzim moc pesticky, at je vsechno v poradku a HCG skace tak jak ma 🙂

ahoj holky,

vsem preji hezky den, i kdyz je u nas zatazeno 😉

kveta
18. kvě 2009

Tak mi práve volal manžel, že bol u dr. a podľa hormonálneho profilu je v andropauze /nemá ešte ani 35 rokov/. Dr. mu povedal, že liekmi sa dá zvýšiť množstvo hormónov a zlepšiť počet a pohyb spermií, ale morfológiu že to nezlepší. Takže tak. Ešte sa v tom musím dovzdelávať, ale asi sa tomu darcovi aj tak nevyhneme.

jeany
18. kvě 2009

Ahoj prcekpet, ta Zuzka nás tu všechny napíná, co? Vždyť už je půl druhé. To je už dlouho, k Dr šla určo hned ráno, tak je asi ještě u doktorky nebo už na cestě domů.

kveta
18. kvě 2009

Ahojte, ja už mám normálne depky z toho, ako sem stále behám pozerať čo je so Zuzuzou a vidím tie miminká na úvodnej stránke koníka... Zuzuza, kde si???

jeany
18. kvě 2009

Holky, tak Zuzka zase nikde. Já už to balím v práci a jdu na autobus.

jeany
18. kvě 2009

Holky, tak jsem už doma a zase nahlížím. Tak ještě Zuzka nenapsala. Já jdu něco dělat a zase sem mrknu, ale to asi vy všichni sem nahlížíte, že? 😀

dibla
18. kvě 2009

Holky mohu se zeptat, vím že je zde napsáno Brno, ale jsem od Havířova a moc ráda bych darovala vajíčka, jen nevím to dojíždění s malou...na dárkyně jsem to už taky psala,ale tam je poslední z ledna, takže tam asi dlouho nikdo nebyl...potřebovala jsem zjistit pár věci a nevím na koho se obrátit. moc děkuji

jimmy1
18. kvě 2009

Teda Zuzy, ty nás všechny dokonale napínáš 🙂

Já jsem dneska strávila krásný den volna, ležela jsem na lehátku na zahradě a manžel pracoval na záhoncích🙂 idylka 🙂 Ještě zítra mám volno a ve středu už nástup do práce.
Jinak žádný příznaky nepociťuju, jen pnutí v podbřišku semo tamo. A zadek mám jako řešeto už rozpíchaný asi 😀
No uvidíme, snad se zázraky ještě dějí 😉

Mějte se fajn 🙂

luciiiie
18. kvě 2009

Zuzo říkala jsi, že přijdeš pozdě, ale až tááák??? jsem napnutá jak kšandy 😅

zuzuza
18. kvě 2009

Holky hihi vy jste teda nedočkavější než já, dyt já jela k mudr s tím, že nejsem těhu a taky to tak ani ted necítím, hcg v krvi 50, na uzv zatím nic, nějaká tečka tam byla, ale těžko určit, pobolívá břicho, teplota 37, sliznice děložní 13 mm a velikost obří dělohy 8 cm, vypadá to bud na rané těhu, myslíme si, že ovu byla před 14ti dny, vaječníky zdravé.........mudr. si myslí, že je to ranné těhu ale raději se drží hodně při zemi že to může být i zamlklé, ale testy sílí, dneska tlustice už skoro jako kontrolní, ale jak říkám, moc nadšená nebyla, že prý tak nízké hcg má každá druhá ženská...to by mě zajímalo, které, zatím se teda jako neraduju ani se necejtím jako těhotná, to vůbec....

luciiiie
18. kvě 2009

Myslím Zuzi, že to bude dobrý..mám z tebe holka radosta 😀 Teda s manžela samozřejmě taky 😝

jeany
18. kvě 2009

Zuzy, to jsme tě pořád očekávali, že. Tak to bude snad dobré a napišeš pak pozitivní zprávičku. Jak jsi se cítila, když jsi viděla na testu tu druhou čárku? Já si to nedovedu představit. Tak se opatruj a doufej, že si těhu a že je to v pořádku. Moc mě to překvapilo a moc bych ti přála, aby ti to vyšlo. 😉

luciiiie
18. kvě 2009

Tak vám Zuzanko nic nebylo, když si to tak vezmeš, manžel měl spermiogram v pořádku....myslím, že jsi byla ještě nabuděná těma hormonama a nehnala jsi se za ovulkou. Přeju ti to, fakt super

luciiiie
18. kvě 2009

já su blbka...né, že by nic nebylo, vím, že bylo. No prostě je super, jestli se to povedlo.

zuzuza
18. kvě 2009

Janičko, já měla v sobotu na testu jen stín, říkala si, že se mě to zdá, v nedělu jsme s máti kvuli testu jely do brna to už tam byla silnější a na třech druzích testu, teda v nedělu pardon, pak večer ještě silnější a dneska zase takže sjem si asi už říkala, že snad to něco znamená, jinak jak jsem tam uviděla ten první stín tak jsem byla úplně mimo, naprosto, v obchodě jsem naházela do koše jakýsi potraviny, ani pořádně nevím co, ale ted jsem klidná, jsem strašně unavená dnes, už od 6 čumákuju, jinak vám řeknu, že tomuto bych nikdy nevěřila, že se mě něco takového stane, fakt nikdy, vždyt já před týdnem mluvila o adopci a i kdyby to nedopadlo, tak na uzv vše vypadalo jako u zdravé ženy, vaječníky děloha, asi zabralo to ivf, jak mě udělali tou jehlou dírky do vaječníků, ztenčili tu jejich tvrdou slupku a hlavně odstranili cystu.........

kveta
18. kvě 2009

Zuzuza, predbežne, potichúčky, opatrne, však vieš /ani nechcem to sloveso napísať, aby som to nezakríkla/. 🤐 🙂

zuzuza
18. kvě 2009

Květi, děkuju moc, i vám ostatním holkám, že jste na mě myslely, to potěší, moc🙂

jimmy1
19. kvě 2009

Zuzy: držím pěsti, ať to dopadne 🙂

Jinak všem přeju hezký den, nějak jsem dneska nemohla dospat, i v noci jsem se budila ☹ to budu pak ochrápaná odpolko 😀 Asi si chci prodloužit ten den dovolené, když už zítra mažu do práce 😉
Mějte se krásně 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru