CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava no tak jasný já to akorát řekla po svým ,prostě ,která ukaže že má snahu se navázat (já to nazvala má snahu se pohybovat k vajíčku ),tak by měla být prostě nejzralejší ,ty jsi to nazvala prostě odborně 😅

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava jo a zjistila jsem že to dělá i Unica ,ale nenašla jsem za kolik.Podle mě to bude podobný jak v Heliosu

lenceslava
3. lis 2010

@raduza2 já to prostě laicky zkopízovala,a netajím se tím.

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava no to je jedno ,ale uvedla jsi to na správnou míru 😀

lenceslava
3. lis 2010

@raduza2 však zítra to zjistíš. Vem si sebou bloček a všechno si zapisuj.A jdete k Panu F? 😀

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava mě to taky napadlo že bych to sem taky zkopírovala ,ale pak by si ostatní mohli říkat ............

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava no hele ,měla jsem tam byt už 26.10 jenže po tom zpoždění jsme přeobjednáni ,tak nevím ke komu ,ale ono je to v podstatě jedno ,kydž se to bude mět podařit tak se to podařííííí 😀

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava jj a vemu si sebou bloček a budu pozornej žáček 😝

lenceslava
3. lis 2010

@raduza2 já se netajím tím že když se o něco zajímám hledám to na netu a pokud vím že to někoho zajímá taky tak to pošlu dál. 😉

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava jasný že jo ,beru to tak 😉

lenceslava
3. lis 2010

@raduza2 když se podaříííí co se dařit máááá 😀 😀

raduza2
3. lis 2010

@lenceslava jak říkáš

lena5
3. lis 2010

ahoj holky není tu některá co má v sobotu opu na unice?jinak nevím o tom,že by unica dělal picsi.

raduza2
3. lis 2010

@lena5 ahojky ,opravdu dělá 😅

http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/z...

tady máš link ,sjeď dolů a na pravo je fotka dr. Otevřela

raduza2
3. lis 2010

@lena5 a ty už jdeš v sobotu na OPu ,tak to držím palečky a jak ti dopadl utz

luciiiie
3. lis 2010

@jezulicka Ať vám to zítra dobře dopadne a bliká na vás srdíčko 😉 Budeme se těšit na první obrázek z ultrazvuku 🙂 Držím pěsti!

lena5
3. lis 2010

@raduza2 mám asi 24 foliklů ale určitě nebudou všechny vajucha dobrý,já právě dneska s otevřelem mluvila a nic takovýho neříkal.Ale jak je znám tak ta cena bude šílená. 😀

raduza2
3. lis 2010

@lena5 no tak to je paráda a určitě se něco vybere 😀 .
Právě proto že o tom nikdo tam nemluví ,já jedu zítra pro plán atd.,tak se chci zeptat co a jak 😀

lena5
3. lis 2010

@raduza2 máš už začátek stimulace?tak to budu držet pěsti.ke komu chodíš?frgala?já nejraději mluvím s otevřelem,všechno máme škaredý 😀 vajíčka i spermie 😀

raduza2
3. lis 2010

@lena5 abych se přiznala tak jsem se vždycky objednávala k dr .Fr.,ale je to v podstatě jedno jelikož záleží na mým tělě a taky na mužových spermicích a jinak jsme na tom úúplně stejně vaja na houby a spermie taky 😀

luciiiie
4. lis 2010

@raduza2 Raduz ty jsi vlastně jela dnes taky na Unicu, viď? Tak hoodně dobrých spermijek a samo pozitivní informace 😉

vodni
4. lis 2010

@raduza2 radúzko, myslím na tebe, aby vše bylo skvělé, potom hned poreferuj 😉 Mrcha vypadá, že už, už je tady, začala jsem minimálně špinit, tak to vypadá, že co chvíli je tu, hurá 😝 doufám, že ještě dnes, abych už dnes mohla volat pro termíny... 😎
@lena5 ahoj, my máme škaredá vajíčka i spermoše taky. A to hodně 😠 A 24 vajuch, to je teda síla, já mívám i při megadávkách jen 2 až 3...
Hurá kočky, asi dnes nebo zítra začnu s marvelonem 😵 😵 😵 😵 😵

vodni
4. lis 2010

Kočky, opravovala jsem tabulku, tak jestli některá z nových chcete přidat, dejte mi vědět (@lena5 @ilaunica ..)
A heleď tečkovaná @teckovanaorchidej - ty už máš po 12tt takže šup s tebou navrch 😉
Jestli sem nakukujete některá úplně nová, tak se taky přidejte! Napište mi do IP, a přidám vás, aby nás bylo co nejvíc a mohly to naše věřím tomu, že dočasné, trápení udolat 😉 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

teckovanaorchidej
4. lis 2010

ahoj holky, jezulička, tak jak bylo?

raduza2
4. lis 2010

Ahojky holky 😀

tak utz dopadl dobře ,žádná cysta nic do 7.11 antik. od 12.11 začínám páchat 😀 .Byla jsem u pana primáře Otevřela ,takže to byla opět rychlova .

metoda PICSI :Unica ji nedělá jelikož není 100% prokázané že to opravdu funguje tak jak se říká a tak jak má 😠 škoda

raduza2
4. lis 2010

Jezuli a co ty ??

jezulicka
4. lis 2010

Ahojte holky, tak jsem tady....utz je na světě...máte foto ve fotobloku dopadlo to výborně...jsme štastní a doufáme, že to tak bude až do konce... 🙂 🙂 🙂

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 tak vidím, že ty jsi dopadla taky výborně tak super už se to tu rozjíždí... 😉

luciiiie
4. lis 2010

@raduza2 super! to už je příští týden, co? 😉 Takže budeš těhulka ještě tento rok?

raduza2
4. lis 2010

@luciiiie ahoj luci díky za povzbuzení a doufejme že ano 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru