CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
5. lis 2010

@kac3nka ahojky tak jak u tebe?už je ti lépe??, ☹

raduza2
5. lis 2010

@jezulicka jo jo já jsem byla rychlá 😀 ,jj hned na po první u obou to bylo tak že jsem chtěla ,ale je teda fakt že manžel není jejich otec přišel k za náma když jim bylo 2a 5 let ,takže je prakticky semnou vychoval

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka za jak dlouho budete mít ty testy asi měsíc že ??

kac3nka
5. lis 2010

@jezulicka Ahoj, no je to jak na houpačce, chvilku jsem v pohodě a pak přijde depka, asi ještě ty hormony ve mě nebo co a ta MS, co přišla, tak to je peklo... 😒 Ale tobě gratuluji, jen ať je to v pořádku až do konce 😉

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 Brali nám krev 1.11., takže za měsíc, no... Ještě dlouhá doba, ale aspoň, že budou Vánoce a člověk se bude starat o vánoční úklid, dárky a tak 😉

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka mylsím že ta ms po stimulce je normální ,bolestivot a hoodně velký krvácení

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka tak to už je jen 3 neděle 😉 ,jen přeji aby byli v pořádku 😉

jezulicka
5. lis 2010

@kac3nka děkuji taky se za to modlím at je to až do konce a probíhá vše nadále v pořádku ale věřím , že to bude...musí..no jinak ty hormony to trvá než se to s tebou vyrovná... 😉 vydrž holka bude lépe... 🙂

raduza2
5. lis 2010

@jezulicka jezulííí dyt jsi byla od začátku v pohodě tak věř že to bude tak i dál 😉

jezulicka
5. lis 2010

@raduza2 však já věřím... 😀 😀

raduza2
5. lis 2010

@jezulicka no už jsem se lekla že máš snad nějaké pochybnosti ,ber to tak že jsi opravdu měla pohodový průběh

raduza2
5. lis 2010

@jezulicka a už jsi byla u svého gynd. ??

kac3nka
5. lis 2010

@raduza2 Zajímavé, že břicho mě hrozně bolelo po opu, pak se to naštěstí uklidnilo, teď žádné tlaky, bolestivost, nic, ale silná ms. Myslím, že ten nejhorší den mám ale za sebou... 😉

kac3nka
5. lis 2010

@jezulicka Bude, bude,musíme se uklidňovat, že bude, jinak bychom to nezvládly, že? 🙂

kac3nka
5. lis 2010

No nic holky, já se pro dnešek loučím, jdu chystat něco dobrého pro manžela, který měl včera svátek, tak hezký víkend 🙂 Papa

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka jen aby ses nedivila já tu ms po stimulce měla týden 😝

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka tobě taky pa

jezulicka
5. lis 2010

@raduza2 jojo byla dneska odnesla papíry a předepsal mi další utroše....příští týden jdu na krev a objednal mě na další utz 3.12.tžo je doba to bude dlouho čekání... 😠

jezulicka
5. lis 2010

@kac3nka pá a hezký víkend užijte si ho... 🙂

raduza2
5. lis 2010

@jezulicka ale nebude ,neboj uteče to 😀

raduza2
5. lis 2010

@jezulicka a jak ten utroš se dlouho bere ?? polikáš nebo zavádíš??

jezulicka
5. lis 2010

@raduza2 až do konce 11týdne...zavádím to...

raduza2
5. lis 2010

@jezulicka 😀 😀

hhaanka
5. lis 2010

@jezulicka : jé, jezuli, tys mi připomněla začátek mého těhu. Já měla také pořád hlad a jedla co dvě hodiny - myslím si, že to bylo z toho utroše🙂 Tý jo, to bylo tak krásné moc baštit od rána do večera, dokonce jsem se v noci budila hlady a musela si jít dát aspoň jogurt! Tak ať hezky přibýváš!!!

jezulicka
6. lis 2010

ahojte holky a pěknou sobotu.. 😉

raduza2
6. lis 2010

Ahojky maminy a snažilky 😉

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 ahojky no dnes mě strašně začala bolet dole páteř asi sedací nerv a střílí mě to až do nohy...děsné..nemůžu se zohnout ani...a hlava mě bolí..asi to je vše od páteře tak nevím...je to kruté začíná to dobře... 😲

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka tak to mě moc mrzí a nemáš skříplý nerv ?? Po čem hov.. tak je hned 😝

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 asi jo....něco takového to bude.... 😠

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 a je mi šoufl od žaludku... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru