CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
3. pro 2010

@vodni jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

pampeliska36
3. pro 2010

@teckovanaorchidej nazdarek 😉

vodni
3. pro 2010

@pampeliska36 jj, jupííííííííííííííí a huráááááááá 😀 😀 😀 Už jsem začínala mít obavy, že musí bude zase něco extra 😅

pampeliska36
3. pro 2010

@vodni no tak hlavne, ze je to UZ tady!!! ted jupi do boje 😀

vodni
3. pro 2010

@pampeliska36 Už se na tu píchačku těším 😝 I když... už je to taková rutina 😀 Taky jsem měla rozhovor se svým gyndrem, a trochu mě zrazoval od té vánoční nadílky, přece jen prý v zimě, všude virózy... Doporučoval spíš jaro, ale to zas máme strach, že už by to zase šlo hůř (určo by zase dál narostlo FSH, a když máme teď ty spermijky takové pěkné - na nás tedy skvělé), takže nechceme otálet a necháme spoléháme na našeho Ježíška 😵
Co ty, jak jde přípravka na KET?

pampeliska36
3. pro 2010

@vodni clovece zatim dobre... jen beru lystovku, prednison a estrofem. 8.12. si pichnu pregnyl 5000 a 10.12. si budu volat, at nam je rozmrazuji a od 11.12. zacinam pichani agolutinu a 13.12. KETik 🙂
je to strasna rychlovka 😀

vodni
3. pro 2010

@pampeliska36 to je krása 😵 😵 😵 Ty jo, mně to vlastně vychází jak jsem si to na začátku představovala, OPU 16.12. A jsem šťastná za ten krátký protokol, to je taky rychlovka 😝 Jupí, budem si spolu poměřovat pupíky a pak spolu jezdit s kočárama 😵 😵 😵

pampeliska36
3. pro 2010

@vodni 🙂 keeeeeeeeeez by!!! taky mi to clovece vychazi presne podle toho, jak mi to na unice naplanovali 😀 chci stastny konec!!! ten napad s kocarama si mi libi 😉 drzim ti moc pesticky!!!

vodni
3. pro 2010

@pampeliska36 no to je jasný, kočičákům už jsem nachystala izolepu, že jim ty jejich tlapičky snad zalepím, aby drželi taky 😀 😀 😀 - nám všem 😉 Hele, já zase zapomněla, rozmrazuješ všechny nebo jen jedny dvojčata? 😉

pampeliska36
3. pro 2010

@vodni no rozmrazujeme jedny dvojcata a kdyby nahodou tak i ty druhy... ale to jen kdyby to prvni rozmrazeni nejak neprobehlo 😉 uvidime, jak to bude probihat... 😵

raduza2
3. pro 2010

@vodni vééééélikáááááá GRATULKA 😀

raduza2
3. pro 2010

jak já vám závidám že se u vás něco děje u nás se neděje nic a ani mrcha zatím nedorazila 😝 po stimulce 😠 ,takže se to odloží o měsíc

pampeliska36
3. pro 2010

@raduza2 rady nezoufej... taky se bude u tebe neco dit... uvidis!!! 😉

teckovanaorchidej
3. pro 2010

no holky, tady zase bude plná čekárna, taková vánoční, no to je super, Gábinka bude mít kámoše a kámošky 😅 😅 😅 😅 😅

mrkvicka28
3. pro 2010

@vodni já byla na opu 16.12 a na transferu 21.12. a jak se nám zadařilo 🙂

jezulicka
3. pro 2010

ahojte holky, tak jsem tady,vše proběhlo v pohodě,výsledky jsou všechny dobré, už mám i těhotenskou průkajdu je ve fotoblogu,a mimi se dnes pořád hýbala, točilo,to jsme koukali jak je už živé...už měří 4cm...no jsem si teda odychla a jsme moc ráda... 🙂 🙂

pampeliska36
3. pro 2010

@jezulicka jeeeeeeeeee no tak to moc gratuluju k prukazce a hlavne, ze je vse OK!!! 😀

jezulicka
3. pro 2010

@pampeliska36 díky já taky jsem štastná... 🙂

pampeliska36
3. pro 2010

@jezulicka 😀 😀 😀

jezulicka
3. pro 2010

@pampeliska36 a ty už jdeš do toho taky co??už se těšíš?

pampeliska36
3. pro 2010

@jezulicka jojo mam to za par 😀 a tesim se MOC 🙂

andinecka
3. pro 2010

@vodni
ahoj, mám velikou radost, že vše vychází, jak sis naplánovala. 🙂 🙂

gratulace patří i Pampelišce, moc vám to holky přeju 🙂 🙂

andinecka
3. pro 2010

@jezulicka
Jé, to muselo být moc pěkný pozorovat mimíška, jak se hýbe 🙂 🙂
Kdy máš jít na další ultrazvuk?

jezulicka
3. pro 2010

@andinecka no jdeme 17.12. ale to jsem ho já poprosila aby nám zkusil udělat nějakou hezkou fotku ono dnes jak se hýbal pořád tak je to takové rozmázlé...tak zkusíme za 14 dní chceme to dát všem pod stromeček jako dáreček.. 😉 🙂

andinecka
3. pro 2010

ahoj holky,
dívaly jste se na Prostřeno? Mě nalákalo dnešní kuře a tak ho zkusím v neděli udělat. Jinak ta Veronika byla příšerná - klobouk dolů před vodní, že ji tak odhadla 🙂

jezulicka
3. pro 2010

@andinecka jak se tak dívám tak tu moc holek není,já se taky dívala a ta Veronika to byla opravdu nechci být sprostá...no koment...ale to kuřátko vypadalo fajn zkus a pak řekneš jak chutnalo... 😀

tevi
4. pro 2010

Dobré ránko, holky. Mám trošku problém. MS čtvrtý den a celkem silná a bolestivá. Asi se to potřebuje vyčistit před těhu. Chvilkama o tom vůbec nevím, ale chvilkama mám taky křeče. Nevím, jestli půjdu do brufíku, chtěla jsem to zkusit vydržet.
Dneska se mi zdálo, že kojím od sestřenice malou. Tak jsem koukla do snáře a představte si, že KOJIT znamená MATEŘSKÉ RADOSTI, tak kéž by. Včera jsme se s manžou dost chytli, ale pak jsme si to vyříkali. Je to poslední dobou trošku hektické. Snad bude brzy líp.

jezulicka
4. pro 2010

ahojte holky zdravím všechny a přeji krásný víkend mrazivý a zasněžený... 🙂 😉

jezulicka
4. pro 2010

@tevi neboj ted se pořádně vyčistíš a pak aspon budeš v klidu a bez problémů, je to ted naposledy tak to vydrž.. 😉 😉 a ten sen to může něco znamenat,.. 🙂

tevi
5. pro 2010

@jezulicka 😉 😉 😉 díky, kéž by. Dneska už je to lepší. U tebe všechno v poho? Počkej za chvilku už bude kopkat. To je prima. Aspoň o něm víš. Kdo ví, co ty naše zmrzlé holky... Snad to všechno výjde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru