CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
20. pro 2010

Kočky, vzdálím se. Trochu jsem vyměkla a půjdu koupit něco k těm vánocům 😝 Přece jen, od zítřka klidový režim 😎 takže nějaký vánoční nákupy už pak nepřipadají v úvahu...

luciiiie
20. pro 2010

@vodni už jsem psala na těhule, že běda jak pak povyroste a bude mrlmlat, že má narozeniny na vánoce...ale já jsem mu to říkala, vylez chlapče zavčas...

teckovanaorchidej
20. pro 2010

čau holky, spěchám, jenom nakukuju, všem všechno nej přeju, štěstí, embrya, a permie a tak, znáte to. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
VODNI, CO JSEM ŘÍKALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUDOU TAM A DVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A MOŽNÁ,ŽE SE ROZDĚLÍ NA TŘI, CO?
GRATULUJU TI ZA VŠECH SIL A ZÍTRA PFUJ PFUJ TFUJ TFUJ ABY SE JIM V DOMKU MOC LÍBILO.
Lucinko, ty nás teda napínáš, to bude hošík za všechny drobný.
Zítra jdu na utz ve 20 tt tak mi držte palečky, pa pa mám moc naspěch

pampeliska36
20. pro 2010

@vodni jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no SUPER ZPRAVA!!!! to je parada 🙂 a zitra ET jo? no pecka!!! 🙂

pampeliska36
20. pro 2010

@teckovanaorchidej ahoj 😉 zitra se tesim, ze nam sem das nejakou fajnovou fotecku!!! at je vse v poradku!!! a ono bude 😉 tfuj tfuj tfuj 🙂

pampeliska36
20. pro 2010

@luciiiie jeeeeeeee ahoj mamino... ty jsi jeste 2v1? 😀 teeeeeeeda si dava na cas... co? 😨

andinecka
20. pro 2010

@vodni
ahoj, pamatuješ, že jsem Ti říkala, že to do třetice vyjde 🙂 🙂 🙂
mám z toho velikananánskou radost, takže nějak přežij nákupy a od zítřka už jen pohodičku a mimíšky v bříšku 🙂 🙂 🙂 . To je super. 😝 😝

andinecka
20. pro 2010

@luciiiie
ahojky, ještě si užívej klidu, Štěpánkovi se v bříšku asi moc líbí 🙂

tevi
20. pro 2010

Čaukyyyyyyyyyyy holkyyyyyyyyyy, tak jsme konečně doma. Z pěti nám po rozmražení vydrželi dvě sluníčky - naše blastocystičky, tak snad se udrží třešničky moje. Jsem děsně unavená. Večer budou do zadečku dvě injekce. Ale snad to holky moje obě přežijou. Prostě musí!!!
Testovat mám 4!

pampeliska36
20. pro 2010

@tevi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to je SUPER zpravicka!!!!!!! to jsi teda skoro uplne v zavesu 😀 ja testuju 30.12. 🙂 vitam te v cekarne 🙂 😉 ted si uz jen pockame na
@vodni

tevi
20. pro 2010

jj 😀

vodni
20. pro 2010

Ahoj kočky! @tevi @pampeliska36 tak to bych mohla testit tak kolem 6.1. co? Mám zase 3x Pregnyl... Tevi moc moc moc štěstíčka pro ty tvé vánoční dárečky, uvidíš je ale až v září 😉

vodni
20. pro 2010

@andinecka 🙂 nákupy jsem kupodivu úspěšně zvládla, takže zítra jen zajet pro vodníčky a pak minimálně týden nevylezu z domu 😝

vodni
20. pro 2010

@teckovanaorchidej Díky 😵 Ty tři, no to už snad ani neeee... 😎 Na zítra budu virtuální mačkat ruku já tobě, když jsi mi při OPU tak pomohla 😉 A taky se mooooc těším na Gábinčinu fotečku 😉

pampeliska36
20. pro 2010

@vodni taky jsem mela 3 x pregnyl... vcera ten posledni 🙂 UF
... jojo to ti tak vyjde kolem toho 6.1. testovani 😀 zitra se tesim, ze mas miminka uz u sebe!!!!!!

vodni
20. pro 2010

@pampeliska36 Taky se těším, to víš... 😵 Vlastně když tevi testuje 4., tak to bych mohla už 5., když jsem den po ní na ET... 😕 Ale asi to vidím opravdu na to, že testovat nebudu vůbec, pojedu hned na krev 😝

ivetule
20. pro 2010

@vodni
@pampeliska36
@tevi tak už tu zítra budou tři maminky. No superrrr. 🙂 Holky já už se taky nemůžu dočkat. 😎

vodni
20. pro 2010

@ivetule však my pak budeme kolem sebe plivat samé těhubacily a hnedle se k nám přidáš 😉

pampeliska36
20. pro 2010

@vodni to jo... krev je rozumna 🙂 taky premyslim, ze bych nekam skakla 😉 treba nekdy v tydnu po vanocich 😀
@teckovanaorchidej ty jsi byla nekde na poliklinice u posty? to jsi jako prisla nekam do cekarny, jestli te nevezmou na krev, jestli jsi tehu a pak jsi zaplatila 300 kc? 😉

@ivetule taky te to za chvilecku ceka 😉

... UF!!! jsem prave dozehlila kupu pradla a jdu hodit na stul k TV 🙂

vodni
20. pro 2010

@pampeliska36 u mě je to tak, že ty dvě čáry prostě už nechci vidět 😔 teda bez toho, abych věděla, že hCG je tentokrát v pořádku... Po pozitivní krvi si test udělám jen pro radost a // ráda uvidím 😀

raduza2
20. pro 2010

@ivetule vítám mezi těhulkama .....,deřím palečky aby dopadlo tak jak má 😵

raduza2
20. pro 2010

@vodni tobě na zítra .... no prostě co můžu napsat že 😉 však VÍŠ

raduza2
20. pro 2010

všem ahojky
@teckovanaorchidej už se těším na fotečku Gábinky

@pampeliska36 ahojyk

raduza2
20. pro 2010

@luciiiie luci ,ty jsi ještě tady ,malýmu se teda u tebe hodně líbí 😉

vodni
20. pro 2010

@raduza2 vím, vím a moc za to děkuji 😉 Však taky víš 😎

raduza2
20. pro 2010

@vodni jasný že ano 😉

raduza2
20. pro 2010

@vodni tak jsem pochopila že testovat nebudeš a půjdeš rovnou na krvičku 😉

vodni
20. pro 2010

@raduza2 jj, přesně tak 🙂 Už to prostě nechci zažít, radovat se z čárek a pak slyšet to pekelné číslo... No ale nikdy neříkej nikdy, že jo 😎

raduza2
20. pro 2010

@vodni no asi tě na jednu stranu chápu po tvých zkušenostech 😒

ivetule
20. pro 2010

@raduza2 seš hodná,ale já si budu muset ještě chvilku počkat. Tak na konec ledna doufám. 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru