CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

tevi
28. pro 2010

@andinecka copak se stalo?

ivetule
28. pro 2010

Ahoj holky hezký poledne. 🙂

teckovanaorchidej
28. pro 2010

ahoj holky,
žáha mě asi moc nepálila, ale doporučuje se taky Vitar soda v tabletách za pár kaček z lékárny.
Já ráno pojídala trochu piškotů, spíš se mi furt navalovalo a nic z toho.
Dnes jsem byla s princeznou na tom kardio utz, všechno je v pořádku, jupí. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Jen se princezna rozhodla obrátit zády a nenechala se vyšetřovat. Tak jsem asi 20 min chodila po chodbě a čekala, až se milostivě obrátí. Pak si hladila bříško a spokojeně se kroutila. 🙂 🙂

teckovanaorchidej
28. pro 2010

@lena5 gratuluji ti z celého srdce k těm dvěma nádherným drobkům 😀 😀 😀

tevi
28. pro 2010

@teckovanaorchidej jé, to je krásné, hlavně, že je v pořádku.

teckovanaorchidej
28. pro 2010

@tevi ahojky, jak je a kdy bude testík? Já to nějak nestíhám.....🙂

tevi
28. pro 2010

Testím 4. a jsem taková nějaká nafouklá. Trochu mě pobolívá podbřišek a pořád NEšpiním, ale jestli - jak říkáte nemusím, tak zatím psychicky... Věřím tomu, tak uvidíme.

tevi
28. pro 2010

Stejně je to mazec, Gábinka (pokud si dobře pamatuju) má už půlku za sebou... A za chvilku se z bříška stěhuje do postýlky. To bude příjemných starostí a radosti. Děti už se na sestřičku těší?

lena5
28. pro 2010

@teckovanaorchidej díky moc,holky mě na žáhu pomáhá renie,a na nevolnosti mi dr napsal čípky torecan ale nemůžou se dlouhodobě,moje nevolnosti byly už neúnosné.

teckovanaorchidej
28. pro 2010

@tevi děti se nemůžou dočkat, to bude testit i vodnička, viď? No moc se těším, Gábinka bude mít kamarádky nebo kamarády. Špinit nemusíš, neboj. 😅
Jo jo, utíká to rychle, nedávno jsem sipíchala Diphereline 🙂

tevi
28. pro 2010

@teckovanaorchidej Ano, jsme na tom s Vodni stejně. Tak snad taky stejně najdeme ty // lumpíky.

pampeliska36
28. pro 2010

@teckovanaorchidej jeeeeeeee kocko, to jsou super zpravicky!!! UF 🙂 😉

andinecka
28. pro 2010

@teckovanaorchidej
gratuluju
Gábinka si prostě vybírá, komu se ukáže a komu ne 🙂 🙂 🙂

andinecka
28. pro 2010

@lena5
mě všechno chutná tak den, dva a sotva si na to začnu zvykat - tak bác, a už je mi z toho zle 🙂 🙂

vodni
28. pro 2010

Ahoj kočky!
@teckovanaorchidej Moc gratuluju k výsledkům! Super zprávy 😵

@tevi Já naopak jsem ráda, že nešpiním, minule jsem špinit začala - sice až po testu - ale byl to začátek konce 😔 Mně zatím pořád nic, vodníci se ozývají velmi sporadicky a spíš jen tak aby se neřeklo, tak ti nevím 😅 Jsou tam, nejsou, toť otázka 😝

A jak tu píšete o pálení žáhy, já včera myslela, že z ní zemřu 😝 Ale předpokládám, že jsou to stále ještě dozvuky vánočního menu 😀

lena5
28. pro 2010

@andinecka mě právě nechutná nic,ze všeho zvracím,můj dr.mi dal poslední 2 balení čípků a když to zase nezabere tak prý budu muset na pár dní na kapačky.jenže i když jsem si ráno čípek dala tak stejně jsem už 3 krát zvracela. 🤐

lena5
28. pro 2010

holky mám 2 celé balení agolutinu,skoro 3 estrofemy,prednison a listovku.nepotřebujete některá?je mi to líto vyhodit a třeba to některé pomůže.

andinecka
28. pro 2010

@lena5
listovku ještě bašti, ta je pro mimča dobrá 🙂

andinecka
28. pro 2010

ahoj holky, já teď byla u holičky ( abych se mimču líbila) a ona je v 8.měsíci a dala mi pro vás recept na pálení žáhy 😲
a tak ho hned píšu, at vám je líp 🙂
- mají se jíst mandle (se slupkou) - jí to poradila gynekoložka

takže já si hned jedno balení koupila a uvidíme

lnk
28. pro 2010

@tevi tevi, teď mi spadnul kámen ze srdce, já dnes celou noc nespala, včera večer jsem brečela, že jsem taková pitomá kráva, kdybych si ty lejstra radši pořádně četla... Ale manžel mě taky uklidňoval, že přece když jsme to zaplatili, tak by minimálně zavolali, že nám tam chybí ta žádost. No zkusím tam po novým roce zavolat, ale teď už jsem klidnější. 🙂
Ono to totiž bylo letos takový hektický... V lednu jsem byla na KET (neúspěšně), když jsem se vrátila z neschopenky, tak jsem dostala padáka ze dne na den. V lednu ještě po tom KETu jsem si rovnou uhradila ten poplatek, protože lhůta nám končila začátkem března a to jsem věděla, že to stejně po druhý bych nestihla. No a pak když jsem zůstala bez práce, tak jsem měla poněkud jiné starosti a embryjka jsem pustila z hlavy s tím, že je to zaplaceno, a finito...
Ale chtěla bych jít znovu na jaře to zkusit, tak doufám, že tam na mě ty moje zmrzlinky malý stále čekají. 🙂
moc ti děkuju.

ivetule
28. pro 2010

@teckovanaorchidej moc gratulujeme k dnešní kontrole. Tak už máš konečně klid. 🙂 Ty tt ti krásně naskakují.

ivetule
28. pro 2010

@andinecka no teda ty budeš krásná maminka 😅

ivetule
29. pro 2010

Dobré ráno holky. Tak dneska první injekce puregonu. 😉 To to letí.

ami33
29. pro 2010

@ivetule Hezké ráno, se na to píchání ještě začu těšit, no aspoň člověk ví , že se něco děje. A to pícháš ráno nebo večer? nebo je to jedno?

ivetule
29. pro 2010

@ami33 píchá se to ráno. Takže začínáš den práškama a injekcema. 😀

ivetule
29. pro 2010

@vodni jak se cítíš?

raduza2
29. pro 2010

Ahojky ženy ,jen tak nakukuji co nového a vidím že lena bude mít dvojnásobnou radost

lena5 veliká gratulace 😉

andinecka
29. pro 2010

@ivetule
no to teda budu ☹ ☹
mám vlasy ostříhaný tak o 15 cm a když jsem se na sebe v zrcadle podívala, tak mi dvakrát veselo nebylo

andinecka
29. pro 2010

@ivetule
já si dnes na puregon taky vzpomněla. našla jsem od něj leták s instrukcema 🙂

ivetule
29. pro 2010

@andinecka na něj se nedá zapomenout 😀 Hlavně at splní to co má.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru