CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
30. pro 2010

@vodni ahoj hezky si to užij na chaloupce a do Nového roku at nám to vyjde! Myslím si ,že je to naše hlavní přáníčko. 🙂 🙂

ivetule
30. pro 2010

Ahoj holky přeju všechno nej do Nového roka. Těhulkám bezproblémové těhotenství a potom rychlí porod a snažilkám úspěch v dalším boji. Pa 🙂

pampeliska36
30. pro 2010

@hhaanka jeeeeeeeeeeeeeeee MOC velka gratulace! to je krasna zpravicka!!!!!!!! 😀

pampeliska36
30. pro 2010

ahojte holky. nejak mi nesel od rana konik... tak jsem tu az ted... ale bohuzel ☹ na testu NIC. takze zitra zavolam na unicu a v pondeli pujdu jeste na krev... urcite vam napisu 😉

pampeliska36
30. pro 2010

i ja vam koceny preji vsechno NEJkrasnejsi do noveho roku!!! hlavne vsem jen zdravicko!!! to ostatni prijde samo 😉

andinecka
30. pro 2010

@ivetule
ta holička je moje kámoška za základky a navíc má svoje kadeřnictví pod naším bytem. A já to chtěla jen trochu zkrátit a jak jsme plkaly, tak jsem pak s úžasem hleděla na svůj obličej. Hotovej melounek. 😠 😠 😠
ty dlouhý vlasy obličej přece jen opticky prodlužovaly

andinecka
30. pro 2010

@jezulicka
mě nějak začínají trápit oči, nějak tlačí.
Myslíš, že by to mohlo být tou šítnou žlázou??
Ať už skončí svátky a fungují doktoři.
V noci jsem opět od půl 4 vzhůru, takže si asi dovedeš představit, jak jsem teď použitelná 😒 😒

ivetule
30. pro 2010

@pampeliska36 tak to je mi líto,ale ještě máš mrazáčky. Takže to už vyjde, 🙂

ivetule
30. pro 2010

@andinecka tak povídala a povídala a stříhala a stříhala. Neboj to ti doroste. 🙂

pampeliska36
30. pro 2010

@ivetule diky moc ivetko 😉 jojo ja vim... presto je to zklamani, ktere boli... ale co se da delat... BOJUJEME!!! 🙂

raduza2
30. pro 2010

@pampeliska36 je mi líto ☹ ,přeji aby vše brzy přebolelo 🙂

jezulicka
30. pro 2010

@andinecka tty je to možné, že ta štítná žláza může dělat tyto věci...
ono se furt něco ted v nás děje...hold je to jiný stav...
Už vydrž jen 3dny a doktoři budou konečně normálně... 🙂
za chvilku si dám fotku utz mimi do fotoblogu, tak když budeš chtít mrkni... 😉
jinak já dnes od púl 2 taky vzhůru až do 4 hrůza a si nějaká erupce na slunci 😀

jezulicka
30. pro 2010

Jinak holky všem přeji do Nového roku hoooodně zdravíčka to je nejdůležitější,
a my co jsme těhule at to v klidu doklepeme až do porodu a je vše v pořádku a ti co teprve
čekají at je to už brzy a jsme tu všechny těhulky...tak hezky si to oslavte užijte a budete veselé.. 🙂

jezulicka
30. pro 2010

@pampeliska36 a ty holka nesmutni, neboj máš ještě na mrazáčku a to už 100% vyjde to vím.-.
ted si to tam nastartovala a ted už se to chytne a až do konce...drž se a užij si silvestra
dej si dobré pitíčko a připij si i za mě... 😉 a neboj 2011 to jistí.... 😉

mufinka0
30. pro 2010

@pampeliska36 Ahoj Denisko, nemám slov...snad víš, jak je mi to líto 😔 Čekala jsem ke konci roku nějakou dobrou zprávu, ale vidím, že tento rok stál opravdu ve většině případů za nic 😒 Jak dlouhou pauzu teď zamýšlíš? U mě platí pořád to jaro 2011 🙂

mufinka0
30. pro 2010

@vodni Ahojky 🙂 Copak Vodníčci?? Nezlobí tě moc? 😵 😵 Prosím tě, ať to vyjde aspoň Tobě, když ne Denulce, jo?? Nezapomeň, cos mi slibovala!!! 🙂

mufinka0
30. pro 2010

@jezulicka 🙂 🙂 Huráá, všechno máte v pořádku ... Jsem ráda a přeju aby to tak vydrželo do porodu 😉 😉 😉

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 ahojky tebe už jsem tu dlouho neviděla...jak se máš?? 😉

mufinka0
30. pro 2010

@raduza2 😉 A Tobě přeju aby to do 3tice všeho dobrého klaplo všechno až do konce. 😵

mufinka0
30. pro 2010

Holky všechny, které znám i neznám,...vám všem přeji v Novém roce jen to dobré, hodně zdraví a štěstí 😉 😉 😉

mufinka0
30. pro 2010

@jezulicka 🙂 No,..už fajn. Před Vánocemi to byl šrumec v práci, ale teď už dobrý. Co bříško, roste? 😵 😵 Máš tady moc pěknou fotku, byla jsi krásná nevěsta!!! Hotová princezna 🙂

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 ty jo a jak...už sem jak míša kulička...mám břicho jak v 6měsíci..hrůůza...
jsem celá nafouklá no takové ty těhotenské problémy s vyprazdnováním děs..

mufinka0
30. pro 2010

@jezulicka 😵 😵 😵 Ale stejně Ti to přeju 😀 Co bychom za to my všechny čekatelky daly. 😉 Chodíš do práce??

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 však se podívej do fotoblogu jsou tam fotky mimi..

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 ne jsem doma, byla jsem i v nemocnici ležela týden našli mi hematom
ale ted už to je lepší...takže rizikové musím ležet ted nesmím chodit tak chápeš jen jím a ležím tak
jsem jak kulička..

mufinka0
30. pro 2010

@jezulicka ☹ ☹ júú, ty nesmíš moc chodit?? Ale tak co bys pro toho krásnýho mimíska neudělala, viď.. 😉 Je nádhernej, takovej mrňavej ještě 😀 😀 Píšu o něm jako o klukovi, tak pokud je to holčička, tak snad se neurazí 😅

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 tak má už 12cm říkalal doktorka ukázkové na 14týden je to přesně jak má být to je hlavní...

mufinka0
30. pro 2010

@jezulicka Néé, to jsem nemyslela,..já jen že jsem takhle malinké mimi ještě neviděla. 😉 12cm,..to už je macíček 😉 😉 Určitě je všechno tak, jak má. Hlavně lež a opatruj se!!!

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 já se opatruji už jsem přeležená ale musím vydržet.. 😒

pampeliska36
30. pro 2010

@mufinka0 ahoj nadi! jsi zlaticko! dekuju moc!!! jinak jsem ti poslala zpravicku na FB... potrebovala bych od tebe poradit 😉 kdybys mela cas a treba bys mi napsala, byla bych MOC rada 😉

mufinka0
30. pro 2010

@drndapetka Ahoj Peti, Ty už se chystáš na KET?? 😕 Podívej, díra v srdíčku bude pořád, dokud ji nezaplníš. 😉 A věřím, že ji obě zaplníme v roce 2011. Už se snad ten nahoře nad námi slituje a dá nám do bříška aspoň jedno miminko. Pořád to bolí, věřím Ti, mám to stejně...ale život jde dál. Paradoxně mám teď pocit že je mi líp,..tak nějak dobře, měli jsme i hezké Vánoce. Ale všechno se změní, jakmile potkám nějakou těhulku,..to už se zase ozývá to známé stahování žaludku a bolístka u srdíčka.... Všechno bude dobrý,..chce to jen čas. 🙂 myslím na Tebe a někdy se ozvi. Měj se pěkně!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru