CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
12. srp 2010

@drndapetka petko, ty jsi dnes nějaká zvědavá 😎 😎 😎 z každýho vytahuješ detaily 😠

pampeliska36
12. srp 2010

@vodni vuuuuuuuuuuuuubec nevim 😨

drndapetka
12. srp 2010

Holky, já se fakt asi z těch lidí poseru 😀 😀 😀 My máme tady v obchodě různý věci s jménama - propisky, hops kuličky, přívěšky na mobil, prstýnky atd. No a došla tedka za mnou jeda zákaznice a říká: "Jaktože nemáte na ničem jméno Hugo?" No, já jsem myslela, že vyprsknu smíchy ( chudák dítě s prominutím). Tak jsem jí vysvětlila,že je to jméno docela neobvyklé a že máme spíš jména klasické ( jako Petr, Tomáš, Lukáš,...) a jména co teďka frčí a jsou moderní ( Tadeáš, Filípek, Dominik, Sebastian,...)......No a ona na mě , že ale přece Hugo je normální jméno, třeba jako Jan, a že to prostě nechápe, že bysme s tím měli něco udělat, že to není hezké teda od nás 😀 😀 😀 Už ať jsem odsud pryč, co tady se dějí za věci....no moje nervy 🙄

vodni
12. srp 2010

@pampeliska36 no po pravdě řečeno, já jsem asi trochu workoholik 😅 sice se poslední dobou snažím krotit 😝, ale taky mě to baví. Nejdřív to bylo na zahnání myšlenek, když se nám dlouho nedařilo, a pak jsem do toho tak nějak spadla 😅 Ale dělám to, co mě baví, takže jsem za tu práci ráda...

drndapetka
12. srp 2010

@pampeliska36 S Naděnkou jsem si psala předevčírem na FB a psala, že se prý v repromedě potkala s Natulou 😀

No a o Lence jsem taky přemýšlela jestli nemá dovču , ale už se mě nechtělo listovat v diskuzi zpět, jestli je to pravda nebo ne.... 😒

vodni
12. srp 2010

@drndapetka vyprsknout smíchy???? 😠 tssssss, to je moje oblíbené klučičí jméno 😠 😠 😠 Je úúúúplně normální teda

vodni
12. srp 2010

@drndapetka byl to můj děda taky

vodni
12. srp 2010

tak a teď jsem namíchnutá za toho Hugáče a tak jdu večeřet...

drndapetka
12. srp 2010

@vodni nechceš říct, že kdybys měla kluka, tak bys dala Huga 😅 Tak je to každýho věc, ale ať se se mnou nehádá, že je to typický český jméno 😀 Jako v kalendářu to je, to nepopírám 🙂

drndapetka
12. srp 2010

@vodni tak to se omlouvám Tvýmu dědečkovi 🤐

vodni
12. srp 2010

@drndapetka no tak tě teda vemu na milost, ale o tom jménu opravdu uvažujeme 😕 je to rodinná tradice, tak nám to nepřipadá divný... Já to fakt beru jako úplně normální jméno 😵

drndapetka
12. srp 2010

@vodni to jsem se teda trefila hodně špatně 😅

vodni
12. srp 2010

@drndapetka 😝

vodni
12. srp 2010

no nic, přece jen jdu papkat

drndapetka
12. srp 2010

@vodni Mám kamarádku, už po 3. generace se jim rodí 3 holky a nejmladší vždycky vyfasuje jméno Dobromila. Ona je samozřejmě nejmladší, že 🙂 Strašně se celej život za to stydí a nechává si říkat Dada ( každej si myslí, že je Dagmar ). jednou jsem se jí ptala, jaké dá jednou svým dětem jména. A ona u holčičky říká: " No jestli budu mít holku, tak bude Dobromila". A já na ni: " Jako proč? Vždyť to jméno nesnášíš" 😲 A ona: " No právě, ať si to užije, já si to taky musela užít " 😀 Takže nemám tohle ráda.....u jmen by se mělo trochu přemýšlet, aby nebylo třeba dítě pak ve škole šikanovaný. přece jenom ti děti jsou v dnešní době v tomto netolerantní a tak trošku "hloupí" a smějí se pro úplný blbosti....A nejhorší je....já fakt věřím, že ona tu Dobromilu dá, nemyslela to bohužel ze srandy 🙄

drndapetka
12. srp 2010

No je holt těžký dneska vybrat jméno, aby ses každýmu zavděčila 😝

drndapetka
12. srp 2010

U nás to bude jasňačka. Kluk bude buď po tátovi Michal, kdyby byl druhej kluk tak Tomáš, Martin nebo Lukáš...možnááá po mým tátovi Jiří ( ale to se mi moc nelíbí, spíš jen aby měl táta radost ).....U holek je to jednodušší, tak to bude Michaelka nebo Nela......Líbila se mi jednu dobu Sára, ale prý je to vyloženě židovský jméno, takže jsem od toho upustila.....Amálka je taky hezky, ale vždyky si vzpomenu na vílu Amálku 🙂 Já si hodně jmen s něčím spojuju.....třeba i lidi který mi v životě ublížili a nějak se jmenovali, tak prostě bych neunesla aby moje dítě nosilo jejich jméno, vždycky by mi to připomínalo tu jizvu na srdci 😔

teckovanaorchidej
12. srp 2010

ahojte holky, kde jste? jak se máte? já dnes v práci až do 19h, petko ty jsi zvědavka 😀 😀 😀 😀 😀
já bych vybrala davida nebo martu nebo danu. cítím se výborně, jako nadopovaná, ty hormony mi dodávají spoustu energie. 🙂 🙂 a pořád tloustnu
pampel v práci určo ok, vodni taky, ne? nestíhám vás dočíst 😉 😉 😉

drndapetka
13. srp 2010

Dobré ranko, tak konečně už doma 😉 Za chvilku vyrážím směr kadeřnice, těším se, že zase budu vypadat jako člověk 😀

vodni
13. srp 2010

@drndapetka Ahoj! Tak co folíci? V den 1.UTZ by měly mít kolem 12mm (každý den mají povyrůst až o 2mm), tak už můžou začít tlačit... Já to tak měla asi od 4. dne, občas nějaké loupnutí a tak mě to tam jakoby táhlo... 😉

drndapetka
13. srp 2010

@vodni ahojky, dneskazatím netlačí 😒 spíš cítím močák nežboky....a cítím jakoby mě táhly děložní svaly, ale to bude asi ono 🙂

drndapetka
13. srp 2010

ráno když pícháme injekce, tak jsem taková zblblá a je mi špatně, ale jakmile vstanu, tak je fajn a jak psala teckovaná jsem nabitá energií 😀

vodni
13. srp 2010

@drndapetka jj, to je správně, taky mě to tak "táhlo"... Po injekci mi chvíli bylo taky tak nějak, ale píchala jsem ráno, tak jsem pak zašupla do postele a vstala až to přešlo. Trvalo to jen chviličku a jen někdy. Jak jsme se bavily o těch jménech, hele na http://www.detijmena.info/rok2009/ Zajímavý, jaký se dávají jména. Za minulý rok přes 3 tisíce Kubíčků a třeba Zdeňka jen 1 😕 A jsou tam teda fakt poklady, jak může dát někdo někomu "Zlata Růžena" to fakt nechápu 😀

drndapetka
13. srp 2010

@vodni já to taky nechápu.....nebo třeba Alžběta nebo Alexandr....nevím proč je to moderní 😒 Nic já valím 😉 Jinak my pácháme v 6 ráno a dneska jsem spala až do 9ti 😀

drndapetka
13. srp 2010

No Mikuláš se mi teda taky nelíbí 🤐

raduza2
13. srp 2010

Ahoj holčiny, zatím se mrcha nedostavila tak nevím jestli si mám zavolat na unicu nebo mám ještě vydržet ??

vodni
13. srp 2010

@raduza2 Ahoj, já mrchu dostala za týden... Kdyby to bylo později, tak si tam raději zavolej - aspoň pro klid. Akorát v pátek mají kratší prac.dobu - do 15, tak raději zavolej hned (já se jim jednou v pátek po 15 už nedovolala...)

raduza2
13. srp 2010

@vodni dík za radu ,nevěděla jsem jestli nebudu náhodou zbytečně plašit ,ale Otevřelmě taky říkal do týdne

vodni
13. srp 2010

@raduza2 myslím, že neplašíš, prostě zavolej normálně na to číslo asistentky IVF (nebo na recepci) a zeptej se, že máš po OPU bez ET a doktor ti říkal, že mrcha dojde do týdne a že nedošla, tak že se chceš jen ujistit, že máš ještě čekat a jak dlouho...

raduza2
13. srp 2010

@vodni tak mám vydržet do příštího týdne a pak kdyžtak píchnout agolutin

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru