CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
13. srp 2010

Kočenky moje, já jsem trochu magor, vlastně velkej magor. A taky je vidět, že se doma před TT značně nudím 😀 Jak jste se tu bavily o dopsání tabulky, já to prostě nějak nezkousnu, že je to nepřehledné 😀 Tož jsem vyrobila něco, na co budete zírat, jak je to motivační 😝 Podívejte se na odkaz do mého (jinak neveřejného) alba a mrkejte na to, že u 😵 VŠECH 😵 koček, které tam jsou je nakonec zelený tj.pozitivní výsledek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nás aktuální jsem dala nakonec, abyste si to pozitivum (až na jednu smutnou výjimku u Luccatka ☹ ) musely všechny projít až dolů 😎 😎 😎
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/vodni/album/...
(doufám, že jsem nikomu nic nepopletla, v těhulích a maminách už nemám přehled..)

raduza2
13. srp 2010

ještě že ho doma mám a nemusím jezdit do Brna nejsem místní

vodni
13. srp 2010

@raduza2 no vidíš, já se raději taky vždycky zeptám - zbytečně bys byla přes víkend nervozní, a takhle máš hned klid... 😉

raduza2
13. srp 2010

@vodni klid mám ,ale zase se to všechno protáhne jsem nedočkavec 🙂

raduza2
13. srp 2010

@vodni tak tabulka je vístavní a děkuji za zařezení do vaší skupiny 😀

vodni
13. srp 2010

@raduza2 juj, já se ani nezeptala, jestli můžu, ale snad jo. Ještě se tu občas mihne soni, ale o té moc nevím, tak jsem nevěděla co doplnit....
no a není to motivace, VŠECHNY se dočkaly, tak my taky, a basta! 😀

raduza2
13. srp 2010

@vodni vůbec mě nevadí že jsi mě tam přidala ,je hezký vědět že hodně kočenkám se to podařilo ,dodává to chuť dál bojovat a když ony tak my taky 😀

raduza2
13. srp 2010

je to takovej dobrej pocit u srdíčka po nezdaru 😉 😀

raduza2
13. srp 2010

taky jsem koukla kolika holkám to vyšlo přirozeně ,je to úžasný ,ale takový štěstí já mít nebudu můj manža má hodně špatný SPG

drndapetka
13. srp 2010

Tak jsem doma od kadeřnice. Jsem sice prý krásná ( říkal manžel ), ale z toho dusna splavená, takže než jsem došla domů, tak mám vlasy zas jak čarodějnice a úplně mokré 😠 A je mi zle - z toho dusna, nějakej špatnej tlak do toho, motám se tu jak kača v čepku, fujtajbl 😝 Už skoro nedopnu rifle, u kadeřnice mě tlačila, jak jsem 2 hodiny seděla a jak jsem pak vstala ( rychleji) tak to strašně zapíchalo, je to normální? 😕

@vodni Jsem asi pablb, ale já tu tabulku nevidím 😀

drndapetka
13. srp 2010

Mám zase otázečky na Vás: 😀

1) budu vědět jak vypadá manželovo sperma v den OPU? řekne mi to někdo nebo se to nějak nezkoumá jako u spermiogramu, když to stejně bude metodou ICSI?
2) Kolik hodin po OPU nesmím ještě jíst a pít?

Kujuuuu 😉

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka je to hned v 1 četu na téhle stránce t

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka když byl manža při opu dávat sperma tak jen řekla že kdyby to bylo špatný tak nám dá vědě do 15 min ,a jinak po opu jsem asi tak 1/4 hodiny nepila

raduza2
13. srp 2010

no a jedla jsem hned jak jsme přijeli dom takže cca asi 2 1/2 hodiny

raduza2
13. srp 2010

@raduza2 ta punkce travla cca 20 min. se vším všudy ,pak mě vzbudili a odvedli za mnžem na pokoj

raduza2
13. srp 2010

ježíš já su blbá odpovídám sama sobě 😀 😀 😀

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka tak co našli rádcové ,našli 😀 (tabulku)

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 no jo našla, jen jsem musela kliknout na zobrazení netextových prvků a to mě předtím nenapadlo 😀

Je kráááásná ta tabulka 😵
@vodni Jsi borka 😀 😀

drndapetka
13. srp 2010

Fuj, mě je fakt blbě, půjdu asi lehnout 😖

teckovanaorchidej
13. srp 2010

ahojky, teď jsem dočetla, vodni, hned je poznat, že pracuješ ve "výzkumu", perfektní systematická přehledná práce, postrádám pouze statisticky zhodnocenou úspěšnost pokusů a vyjádření chyby v %. 😀 😀 😀 😀 Neznáme se nakonec???

@drndapetka - mě vaječníky bolí, ale spíše v kříži, pomáhá mi pohyb, zítra hurá na hory 😅
u mě OPU poprvé trvala pouze 5 min, ale výtěžek pouze 2ks a ještě chcíply ☹ ☹ ☹

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka tady ty stavy jsem na tom nesnášela ☹

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@raduza2 jaké stavy, bojím, bojím, mě je docela dobře, asi to na mě nefunguje, ty hormóny, holky já už zase žeru, pomoc ☹ ☹ ☹

pampeliska36
13. srp 2010

@vodni kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna tabulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
13. srp 2010

ahojte kocky 😀

raduza2
13. srp 2010

@teckovanaorchidej na každýho to zabírá jinak neboj,já měla podivočenou náladu a bývalo mě opčas špatně 😠

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@pampeliska36 nazdááááááááár, už z hokny doma??

raduza2
13. srp 2010

@pampeliska36 ahojky 😉

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej mě je blbě z toho vzduchu a tlaku, kterej dneska v Brně je 😝

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@raduza2 já divočila s náladou po clostilbegytu, ale teď úplná pohoda, třeba se to ještě změní 😎

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej naštěstí jsem ještě nepřibrala ani kilo, aspoň něco pozitivního 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru