CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej sohlas, proto si taky nenechám jen tak něco líbit, když do toho dávám peníze.....oni mají kolem nás skákat a podstrojovat nám 😉

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka jj blik cvak ,jsem dneska nějaká vygumovaná .U nás je teda šílený vedro a dusno mohlo by sprchnou vůbec bychse nezlobila

drndapetka
13. srp 2010

a to ještě neznamená, že když nejsem cizinka a nedělám klinice reklamu, že se o mě nebudou maximálně starat 😠

drndapetka
13. srp 2010

Umíte nějaký recept s pohankou? 🙂 Mám na ni hroznou chuť, ale nenapadá mě nic jednoduchýho a rychlýho....Manžel to jíst nebude a mě se nechce při těchto stavech stát dlouho u plotny

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka tëď nevím která holčina psala že měla tu čest i s dr.Malým myslím že to byla Natula,toho prý zajímali jen peníze

teckovanaorchidej
13. srp 2010

jo jo, byznys je byznys, děvčata já jdu něco užitečného chvíli dělat, zatím papa ještě večer kouknu

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka na recept se mrkni na net tam toho určitě najdeš a vybereš si o podle chuti 😀

raduza2
13. srp 2010
drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 jj , to byla natulaa, jsem ráda, že jsem Malýho nevychytala.....Viděla jsem ty televizní pořady s ním a není mi od pohledu zrovna sympatickej, to teda zlatej Gogela, kterej má k němu ale taky teda blízko 😒 Já už chci poznat konečně to zlatíčko Frgalu, holkýýý 😀

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka taky jsem koukala na ty jeho pořady a dokonce jsem ho potkala i na Unice a není vůbec sympatickej,no a frgala to je boží zlatíčko opravdu je fajn já na něj nedám dopustit ,já zase nemela tu čest s gogelem -jak vypada ??

raduza2
13. srp 2010

mladej ,starej plešatej ??

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 jak? jak Paroubek - skoro 😀 Kdybych tam nebyla s manželem tak se bojím....Je takovej né moc ukecanej, nedostupnej, chladnej, ale nechci odsuzovat n aprvní pohled, to ne.....A Frgalu jsem ještěneměla, ach jo 😢

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka jé paroubka nebrat ,tak radši ani asi nechci poznat 😀

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 nene, má asi 55, hnědý vlasy, trošku v obličeju oplácanej.....tak ho aspoň vnímám já 😀

Koukej, tady je:http://www.unica.cz/cs/as-mudr-jiri-gogela-csc.html

raduza2
13. srp 2010

asi jsem ho tam ani nepotkala

raduza2
13. srp 2010

jo tak vím kterej to je ,hodně bývá u konzultační místnosti hned ve předu

vodni
13. srp 2010

času kočky, celé odpoledne mi chcípl kompl, tak vás jdu dočíst 🙂

drndapetka
13. srp 2010

@vodni ahojek mamino 🙂

raduza2
13. srp 2010

@vodni ahojky ,jak se cítíš ??

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka jak si užíváš 1 den volna ,když nebudu počítat holiče

drndapetka
13. srp 2010

Koupila jsem mýmu manželovi velkou encyklopedii o rybaření, dneska mu ji chci dát, jsem zvědavá jestli mu udělá radost.....jdu to zabalit 😉

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 užívám....ale kdyby mi bylo dobře a měla bych u sebe manžela, tak by bylo líp

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka manžel je rybář ?? já tomu říkám tichej blázen 😀 ,ale zase na jednu stranu to uklidní

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 byl jen jednou letos v Norsku s klukama a hrozně ho to chytlo....jako na ryby tady na rybníky by nechodil, takovej blázen není, ale to moře ho chytlo a tresky co dovezl jsou výýýýborný 😵

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka tak to bude mít drahýho koníčka ,jestli bude jezdit na ryby jen k moři 😀

raduza2
13. srp 2010

@vodni ted budu mít asi hloupej dotaz 😀 prosímtě měla jsi sebou na revizi léčby manžela ??mylím tím jako schrnutí neůspěchu a pak plán

carunicabrno
13. srp 2010

uf... tak jsem vás prolítla. Dnes jsem se trochu zabavila 😉 no teda i prací musím říct 🙂 Když se tu bavíte o tom byznysu, tak mě nejvíc štve ten paušál za ICSI. Že se to nedá platit pro každé vajíčko zvlášť nebo aspoň pro menší "dávku" a nebo třeba nevyčerpaný vajca převést do dalšího cyklu. U mě je jasný, že na 8 vajec nikdy nedosáhnu, tak si vemte - 1.IVF = 1 vajco na ICSI (zaplaceno 8), 2.IVF = 3 vajca na ICSI (zaplaceno zase 8). Sice jsme se rozhodli, že v tomhle peníze neřešíme, ICSI nutně potřebujeme (SPG 1 až 3%), ale připadá mi to tedy dost nefér. Holky jako já musí navíc většinou připlácet za vyšší dávky, tak mi to tak nějak nejde přes nos... No ale jinak jsem spokojená, nikdy jsem neměla zkušenost s objednáváním, čekáním apod. a @drndapetka - neboj, čípek se tak rychle nestáhne, mně říkali, že ho mám hodně stažený, ale prošťouchnutí mi dělali jen jednou, po těch 4 měsících pak už ne... takže to určo vydrží 😎

carunicabrno
13. srp 2010

@raduza2 ano, byli jsme u toho oba, ale nemusí to být. Prostě v den krevního testu jsem přišla na smluvený čas, a tam nám to popsal, řekl možnosti a tak. Taky dostaneš takovej papír, kde je to sepsaný v takové tabulce (i to, kolik bylo SPG na vstupu, kolik v den OPU, kolik vajec, jaká kvalita atd. a taky doporučený postup). Ale teď by ti aktuálně řekla @pampeliska36 - ale je to asi pořád stejný ne?

vodni
13. srp 2010

jeeee, já se blbě přihlásila, dva příspěvky výše od caruunica jsu od vodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (jsem si kdysi vytvořila takový blbý login a pak ho změnila)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru