CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
17. srp 2010

a jinak holky dobrou krásnou noc

drndapetka
17. srp 2010

@teckovanaorchidej ahojky 🙂 jsem Ti chtěla jen říct - ty jsi teda vysmátý sluníčko, úplně jsi mi ráno zvedla náladu 😉 Jo, a manžel si myslel, že je Ti 30cet - jsem Ti to musela napsat, snad Tě to potěší 😉

drndapetka
17. srp 2010

@teckovanaorchidej jojo, dneska taky po menopuru trpím 😝 Snad by mohla být OPU už v neděli....No, uvidíme v pátek...Těším se na rande 😀

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 orchidejka má myslím ( pokud si dobře pamatuju ) holčičku labradorku 😉

Holky, to mi nesmíte dělat, takhle mě chválit, budu červená až na zadku 😀 jsem obyč normoš ženská, žádná selka, žádná modelka....a hrošík mi stejně zůstane připsanej od manžela už navždycky 😀

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 my chceme s manželem koupit anglickýho buldočka 😉 Zítra pokecáme o pejskách, ju? ten buldoček mě zajímá....teď už jdu do hajan, papa

drndapetka
18. srp 2010

Dobré ranko 🙂 Tak my dneska napíchali 3 injekce, manžel odešel do práce a já už nemůžu nějak spát 😝 vymyslela jsem si na Vás přes noc další otázky 😀

Zajímalo by mne jak je to před OPU - to, že se nebude moct jíst a pít od půlnoci to vím....ale budu si moct vzít aspoň Euthyrox a ten Prednison?

Pak jsem ještě přemýšlěla nad tím - naúčtuje si Unica v závěru i všechny ty stříkačky a jehly, co od nich vyfasuju? 😕

A pak ještě ohledně sperma ( možná taková hloupá otázka 😅 ) - doporučují před OPU 3denní abstinenci, ale u nás bude určitě mnohem mnohem větší 😀 Nevadí, že třeba budou spermíci starý 14 dnů? Myslím jako jestli není zdravější a lepší, když se třeba jednou týdně obmění ( i třeba pro toho chlapa ). Jestli nebudou nějak moc povadlé 😅 Na množství jich bude míň, to je mi jasný, ale co to udělá s kvalitou těch starších? 🙂

drndapetka
18. srp 2010

chtěla jsem napsat, že na množství jich bude víc

kveta
18. srp 2010

@drndapetka Na konkrétne lieky pred OPU sa spýtaj v Unice, u každého lieku je to inak..

Striekačky a ihly som nikdy nemala naúčtované.

Spermie iste by mali byť iste čerstvé... takže 3-5 dní pred OPU by mal manžílek sa o to pričiniť, aby boli tak staré, aká je odporúčaná doba abstinencie... Celkovo by som odporúčala, aby ak máte ešte do OPU veľa času, aby sem tam podporil tvorbu spermií tým, že staré "vyhodí" von... Kurnik, ako sa o tomto dá hovoriť decentne??? 😀

drndapetka
18. srp 2010

@kveta děkuji moc 🙂 Na OPU jdeme za 4-5 dní a abstinujeme už týden 😀

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka ahoj tak začnu postupně

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka takže při opu se prednison ani listovka nebere akorát tam amáš bv rospise napsaný nějaký antibiotika tak ty si vzít můžeš.Před opu určutě dodržuj to co ti řeknou sestřičky ,informace určo dostanš .To pití a jidlo je kvuli tomu aby si se náhou v narkoze neudusila zvratkama ,proto se nesmi pít a jíst .

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka koukám že ty místo prednisonu máš euthyrox

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka co se týká spermii tak určitě bude lepší když budou čerství cca 4dny

raduza2
18. srp 2010

tak ated co se týká těch pejsků ,rozhodovali jsem mesi francouzky a americkým buldokem ,jsou to úžasní psi a opravdu se mě tady ty uslintaný pséci líbí,jelikož bydlíme ve 4 patře tak jsme see rozhosli pro tu míň ufuněnou rasu

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 takže mám dneska manžela znásilnit,jo? 😀 Mám poslední příležitost 😀

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 Jinak ahojky 🙂

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 My budeme bydlet v přízemí, takže anoglický budloček je jasnej 😉 Manžel si ho přeje už léta letoucí, mě se teda ze začátku nelíbilo jak chrochtají a slintají, ale pak když jsem viděla štěňátka tak jsem slintala 😵 Mám v plánu, že ho asi koupím manželovi jako dárek k Vánocům - my jsme se totiž na Vánoce i seznámili, takže budeme mít rovnou i výročí 🙂 Nevíš náhodou o nějaké chovné stanici? 😕 A máte pejska nebo fenečku?

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 nene, mám i Prednison, Euthyrox je na sníženou fci štítné žlázy

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka máme pesana nebavilo by mě hlídat u háráná 😀 s tím znásilněním určitě 😉

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka aha tak já myslela že máš něco jinýho ,tak na tu štítku to nevím to ti poví sestřičky

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 jak se hafan jmenuje? 😉 taky chci pejska, měl by se jmenovat King 😀

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 no já si právě nejdřív myslela, že když nebude sex 14 dní před OPU , že nevadí, ale pak jsem nad tím začala přemýšlet, jestli to už není až moc velká pauza..... 😕 pan doktor Frgala mi teda včer a říkal, že sex nám nemůže zakázat, ale že ty 3 dny před OPU by bylo lepší se zdržet....a prý jestli budeme mít chutě na sex teďka, tak si mám určovat já tempo 😀 Docela mě rozesmál 😀

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka tak to je od něj hezký 😀 pesan se jmenuje Justy

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka s pejskama je to přece jen jednoduší ,akorát teda když tady v okolí hárá fenka tak je jak utrženej z řetězu,prostě beran .Jak dopadli nechtíky 🙂

luciiiie
18. srp 2010

Ahoj holky
@teckovanaorchidej chci ti taky pogratulovat k úrodě....super 😉 z ET si nic nedělej, jak psali holky, hlavně, že se zadaří 😉 😉

@drndapetka a ty spermie....14 dní je fakt moc dlouhá doba, jak psala Květa, ať ještě manžel odšplíchne 😀 I když my jsme na sex ani nějak neměli pomyšlení, myslím, že tenkrát jsme se teda jako tak nějak přemohli, aby zas nebyli tak starý...he he... Né dělám si srandu, ale 2 týdny je moc, ať vám pak stačí kelímek, víš.

vodni
18. srp 2010

@drndapetka čauu! Ta délka abstinence prý hlavně ovlivňuje pohyb spermií, takže když jsou starší, tak jsou pomalejší. Logicky teda, kdybyste neměli icsi, tak by to bylo blbý. Stříkačky se neúčtují, ty jsuo asi "v ceně", v závěrečným vyúčtování ti dopíšou jen menopur (jen pokud se nevejde do propláceného limitu), vaginální globule (2 dny před opu, dá ti sestřička po posledním utz), antibiotika doxybene (2 pro tebe, 2 pro manžu taky před opu), jinak nic. V den opu se prednison ani listovka neberou, jen ten doxybene, zapit jednim douskem vody. Na euthyrox se radši optej, to je něco, co máš navíc, tak nevím

drndapetka
18. srp 2010

@vodni jsem zase spala 😉 nějak jsem už z toho nošení vajuch odpadlá 😝 Hih, te´d čtu, co jsi psala o těch spermouších - hele, tak zas na druhou stranu , když budou starší, tak se jim budou líp na sklíčku honit, když máme to ISCI 😀 😀 😀

drndapetka
18. srp 2010

@vodni Jak je vůůůbec? 😀 Už jen 4 dny, že? 😉

drndapetka
18. srp 2010

@drndapetka myslím jako snáz chytat do té jehly, když budou pomalé 😀

vodni
18. srp 2010

@drndapetka jj, v pondělí budu čůrat na papírek 😉 My máme jen pomalé spermie, rychlé nemáme nikdy žádné (ani jednu), tak ty naše jdou asi pochytat vždycky... 😉 Navíc jich tam je vždycky jen troška, takže na honičku s nima taky nehráli 😀 No musíme to brát z té lepší stránky 😀 Jinak, já teda už víc jak týden před OPU náladu neměla vůbec, takže o "odšplíchnutí" se postaral manžel, v rámci nácviku 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru