CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 jojo, nejsou jak při stimulce, já mimo stimulku měla 14, z toho 13 jicj mělo jen 5mm, a ten dominantní měl 15mm, takže sakra rozdíl než te´dka 😲

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka jj,..rozdíl 😀

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 jsem si dneska právě s tím močákem na Tebe vzpoměla, že jsi to tady popisovala...a říkám si: "A je to tu" 😝 Blbej pocit, když chceš čůrat a nejde to... A to nebudu raději mluvit o tom, že od začátku stimulky mám trošku rozhozenou i tu druhou stranu 🙄

mufinka0
18. srp 2010

Dneska končím,..jsem nějaká utahaná... Dneska asi po týdnu bude večer bez sexu,...sakra....proč jsme nemohli tak sexovat dokud "to šlo"... 😠 😠 😠

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka Fakt??? Tak to mi nic nedělalo...Spíš jsem se bála "na velkou" po ET, to jsem jedla denně misku kompotu, aby "to šlo samo"... 😀 Boooože to je nechutný.... 😀 😀 😀

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 moje sestra ( jak už jsem jednou psala - je zdravotní sestřička, taková dost nekompromisní a tvrdá - jenže si na to jen hraje 😀 ) mi řekla: "Počkej až budeš mít v tom břiše dvě děcka, to Tě teprve bude tlačit, tak teď nefňukej" 😀 No jo, má fakt pravdu 😉

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 Dobrou nočku, já jdu vařit manžílkovi večeři, ať má co jíst, než dovalí domů 😉

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka J8 byla na UTZ na urologii v Bohunicích a oni "Jste úplně vyčuraná?? " A já "Ano uplně"... a doktor na mě hleděl jak tele na nový vrata a prý "To není možný, vždyť máte v močovým měchýři ještě notnou porci moče"... A já cítila že nic,..a pak to bylo zas naopak,..chtělo se mi a nešlo to... Ale tak je to jen do OPU, pak se ti moc uleví a budeš mít radost z každýho vyčůrání... 😀 😀 😀

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka Tak mu uvař něco moc dobrýho, ...ať zase nejsi špatná manželka... 😉

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 no vidíš, fakt paradox, teď na to zrovna myslím....Když je mi blbě a měla bych mu uvařit, tak nemůžu, a když mu chci uvařit, tak mi volá zbytu, ať nic nedělám, že dojde moc pozdě 😠 A pak mám být někdy dobrá 😀 Uvařím i tak, a basta, rád si dá, znám ho 😉

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 na to "pořádný vyčůrání "se už moc těším 😀 Do Bohunic teda raději lítat nebudu, ať nemá pan doktor na urologii další infarkt 😀

mufinka0
18. srp 2010

njn,...to je osud. Tak dobrou noc... 🙂
@drndapetka

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka nééé, je to zbytečný, mě všichni doporučovali Algifen!!!!! A musím říct že mi fakt pomohl. Nic ti nenajdou! Je to těma folikulama,..po OPU budeš dobrá, uvidíš. 😵 😵

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka Já jsem se při prvním čůrání po OPU na WC usmívala, fakt!! Kdyby mě někdo viděl.... 😕 😕 😀 😀 😀

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 myslíš Algifen v kapkách? Ten je přeci ale na bolest, ne? 😲

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 tak to mě asi potečou i slzy štěstí 😀

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka No právě,..taky jsem se divila proč že zrovna Algifen,...ale jo. 2 Urologové mi to tak řekli,... 😒 😒 Mě to i tlačilo, tak možná proto,..nevím ale bylo mi po těch kapkách líp.

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 tak ju kdyžtak to taky zkusím.....tak já valím, papapa

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka Už jen 2 dny!!!! To dáš v pohodě!!! 😉 😉

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka čááááu 😎

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka Jo a mám i ověřený, že injekcím Algifen vůůůbec neškodí. Při stiluce se dají užívat i antibotika aniž by se to negativně ovlivňovalo.. Tak když budeš mít bolesti, tak šup šup kapky... Ale nééé po Pregnylu,..to raději ne, to by mohl být hyperstimulák.. To radějí lékama netlumit.. 😉

teckovanaorchidej
18. srp 2010

ahoooooooooooj, úroda oslavená, víno bílé, mňam, všechny zdravím, pa dobrou noc, zítra po 17h na vás juknu, dejte si záležet, ať mám co číst 🙂 🙂 🙂
mám labradora, ale psa 😅 😅

drndapetka
19. srp 2010

Bré ranko 🙂 Tak já jsem ráno perlila 😀 Nejdřív jsem při přípravě Menopuru rozdrtila špičku od ampulky na cimpr campr 😝 No a jak jsem se lekla, že se říznu, tak mi ampulka spadla do klína 😲 Tak tak jsem ji zachránila, ale stejně se mi troška, ani né 1/3 vylila na noční košili 😠 Manžel říkal, že to neva, že je to jen rozpouštědlo, že důležitý je ten prášek...No ale stejně - nechápu, po kom jsem tak šikovná 😀

drndapetka
19. srp 2010

No jinak se znáslinění manžela nekonalo ☹ tak budeme mít v den OPU sperjmijky 14 dní staré, doufám, že to moc nebude vadit, trošku mi to vrtá hlavou 😒

drndapetka
19. srp 2010

Holky, budou mě při OPU držet na kyslíkové masce nebo mi vrazí do krku tu hadičku? 😲 Já jak se to blíží, tak mě zajímá všechno 😀

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka ahoj a dobré ráno ,s menopurem se mě to stalo taky 😀

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka hele když tě uspávají tak žádnou masku ani hadičku nemáš jen ti píchnou uspávačkz do žíle ,myslím že ani kyslík nemáš ,ale jistá si tím nejsem

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 dívala jsem se na tu práci....projeď si tyto stránky, je tam spousta zajímavých míst, určitě se Ti něco zalíbí 🙂

http://www.nabidky-prace.cz/

Jinak doporučuju ( pokud tam je uvedený tel. číslo ), tak rovnou volat, na emaily a životopisy Ti v dnešní době málokdo odpoví, musíš se "vtírat" sama 😀

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka je si hodná včera jsem na těch stránkách byla,ale je teda fakt ,že jsem rozesílala email s životopisem ,takže si dám další kolo a budu telefonovat

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 určitě volej, je to lepší....oni než najdou ten životopis, než se ozvou, tak to trvá, ale mnohdy spíš vůbec nevolají ☹ Když si to obvoláš sama, tak si rovnou můžeš domluvit termíny schůzek na pohovor a jde to rychleji 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru