CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
19. srp 2010

@lenceslava tak košiliku opravdu nemám ,prodávám v elektru 😀

teckovanaorchidej
19. srp 2010

ahojky, jsem tady 🙂
tak Peti, zítra dem na to, já až v 10h.

raduza2
19. srp 2010

@teckovanaorchidej taky máš jít zítra ,budu vám držet všechny prsty co mám 😀 🙂

teckovanaorchidej
19. srp 2010

@raduza2 ok, díky moc, doufám, že aspoň těch osm vajec bude 🙂

raduza2
19. srp 2010

@teckovanaorchidej určitě bude a ty ještě pořád děláš nebo už máš neschop.

teckovanaorchidej
19. srp 2010

jo holky, taky se silně přimlouvám za Gogelu. Před 13 lety mi udržel těhotenství od 25 DO 35 týdne, měla jsem zdr. potíže, on byl v Bohunicích na porodnici, můj gyndr mi tenkrát řekl, že jsem v dobrých rukách. 😅 😅 Byl moc fajn, i teď podá ruku a dle mého manžela seriózní a korektní 😅 😅

raduza2
19. srp 2010

@teckovanaorchidej nějak to chudák schytal omylem ,já se některé z holek ptala jak vypadá že si ho nemůžu vybavit a Peťka ho přirovnala k Paroubky 😀 toť vše ,opravdu nic jinýho v tom není .Já jsem neměla tu čest takže ani nemůžu říct jakej je . 🙂

teckovanaorchidej
19. srp 2010

@raduza2 no Frgala to není, ale to mi je fuk, hlavně, když ví co dělá 🙂

raduza2
19. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😉 a co tvý pobuši jak se těší ??

teckovanaorchidej
19. srp 2010

nikdo, ale vůbec nikdo nic neví, až to bude tutovka, tak jim to řeknu. Otravovali už celý roky, že chcou sourozence 😀 Tak jsem jim slíbila, že ho půjdu koupit do Kauflandu, až bude v akci 🙂 Tak s tím přestali 😀

teckovanaorchidej
19. srp 2010

@raduza2 a tvoje holky????

drndapetka
19. srp 2010

@teckovanaorchidej já jdu už 8:45, to se asi neuvidíme ☹

raduza2
19. srp 2010

@teckovanaorchidej jé tak to je roztomilý 😀

mufinka0
19. srp 2010

@lenceslava ahojda,..tak to je super, že máš takovou úrodu!!!! Musíš vrnět jako to tvoje malé koťátko.. 😉 😉

raduza2
19. srp 2010

@teckovanaorchidej no holky to vzaly tak nějak normálně ,tak už jsou velký takže nemám problém si sněma promluvit a přece jen to jsou holky .Na víc to podstoupila i moje švagrová už před 5 lety a ví co a jak .Musím říct ,že ta mladší z toho byla teda docela přepadlá těšila se že bude vozit kočárek 😀

drndapetka
19. srp 2010

@teckovanaorchidej a jak máš starý puboše? 😀

Zítra teda Gogela? Mě nevadí, jen se neusmívá jak Frgala 😉

drndapetka
19. srp 2010

@teckovanaorchidej tak kdyby jsme se neviděly, tak přeji hodně štěstíčka 😵 určitě budou od minula nějaký bonusy navíc, to Ti slibuju....takže žádných 8, ale minimálně 10 😉

teckovanaorchidej
19. srp 2010

@drndapetka 14 a 13, asi se neuvidíme, bude se mi stýskat 😀 😀
Ještě jsem chtěla pogratulovat naší poslední nosnici - lenceslava- gratuluju - to je snůška 🙂

mufinka0
19. srp 2010

@lenceslava Ještě dočítám,.. 😝 😝 ty nebudeš teda platit nic za léky?? teda kromě těch 5000,- co platí každá?? Já chci taky táák.. 😖 😖

drndapetka
19. srp 2010

@teckovanaorchidej To jste si teda s tím druhým pospíšili 😀 Ale uvidíme se u OPU, neboj 😀

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 Nadi, a Ty budeš platit nějakej ranec? 😝

mufinka0
19. srp 2010

Holky mám dotaz,...neberet náhodou některá Mamavit??? Já jo a mám pocit že co jsem ho začala brát, tak mám šílený hlad pořád... 😢 😢 😢 Je to vůbec možný?? Nebo mám pátrat jinde?? 😕

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 Já ještě nic nevím. 25.8. jdu pro výsledky a domluvíme se na protokolu teprve víš..

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 jestli tě to potěší tak já taky doplácela hodně a při 2 stimulce budu asi taky doplácet docela dost mám slíbenych 300 IU

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 😠 😠 Je to hrozný, nespravedlivý pro nás. My za to přece nemůžem... 😒 😒 Tys platila kolik za léky?? Já nevím kolik budu mít, sama jsem zvědavá 😀

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 Mamavit zahoď, kup si Femigard 😉 Je sice dražší, ale lepší. Já teď nic k listovce neberu, se tam šupnu jen multivitamin.

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 Pokud máš vyváženou stravu, nemusíš se zbytečně Mamavitem cpát 😀 navíc jsou prý po něm velký děti 😝 😀 😕

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka Počkej, Mamavit je něco jinýho než Femigard... 😲 😲 😲 Já beru Mamavit při plánování těhu a pak při celém těhu,..Femigard jsem měla na úpravu cyklu..

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka Noooo,..raději velký dítě a složitější porod, než mrňouse s nějakým ohrožením... 😔

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka Právě si tou vyváženou stravou nejsem moc jistá 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru