CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
25. srp 2010

@teckovanaorchidej nojo, já jsem právě už v práci ☹ zjistila jsem to až tady ☹ Ale nějak to tu zabalím a půjdu. Neplaším, vím, že se to stává a je to jen opravdu slaboučké (žádná krev, jen takové světlehnědé cosi na papíře, ani na slipovce nic), ale moc radosti mi to teda nepřidalo ☹

lenceslava
25. srp 2010

@vodni tfuj tfuj tfuj,bude dobře uvidíš.Hlavně klid a nohy na stůl,nevim jestli by nebylo lepší zajít na krev.

vodni
25. srp 2010

@raduza2 moc díky, snad to bude ok, věřím tomu, jen je k vzteku, že do testu vydržím doma polehávat a zrovna když prostě musím do práce, tak se mi tu stane tohle 😠

raduza2
25. srp 2010

@vodni v některé diskusi jsem četla ,že některá kočenka začala normálně krvácet a bylo to dobrý

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@vodni mazej do pelechu a odpočívej, je možné, že praskla jen nějáká cévka ve sliznici, pokud to z tebe nevalí, tak budeš určitě v pořádku, moc na tebe myslím 😅

vodni
25. srp 2010

@lenceslava já jsem na odpoledne obědnaná ke svýmu gyndrovi tak uvidím jak to bude vypadat, jestli raději zůstanu ležet nebo tam zajdu, Kdybych šla, tak si krev vzít nechám, to je jasný

vodni
25. srp 2010

děkuju moc všem, potřebovala jsem slyšet něco takového 🙂 znáte mě, já jsem se rozhodla, že druhé ivf vyjde, takže jsem přesvědčená pořád že jo, takže nemyslím, že by něco bylo špatně, ale není to přájemný pocit vám teda řeknu...

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@vodni tak nám napiš, co a jak, já už mám okousané nehty do mínusu 😀 😀

drndapetka
25. srp 2010

@vodni ahojky kočenko, neboj, věřím, že to bude o.k. 😉 hlavně optimismus! nezapomen, že pocity a nálady maminky se už ted přenáší do bříška....miminko/a Tě ted potřebují! špinění vůůůůbec nic neznamená, ale měla bys ležet, odpočívat doma s nějakou pěknou knížkou a netrajdat v práci....holt to bez Tebe musí zvládnout.....ty si užívej těhulkování a nestresuj se!

vodni
25. srp 2010

@teckovanaorchidej fuuuj okousané nehty... 😝

vodni
25. srp 2010

@drndapetka jj, já kdybych to zjistila už doma, tak do práce vůbec nejdu. Ale teď už jsem tady, tak to tady nějak zařídím a půjdu. No ještě tu počkám u komplu kolik máte všechny hrochů 😉 Moc díky!

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@vodni to ještě nevíš, že nehty na nohách 😀 😀

drndapetka
25. srp 2010

@vodni víš, vím jak Ti ted asi je, ten blbej pocit, kterej máš....minulej rok jsem si to taky zažila...jenže....u Tebe to dopadne dobře!!!!!!!!!!!! 🙂 ale fakt se nesmíš nervit a stresovat, psychika dělá hrozně moc.....milionů těhulek, který špinily nebo i krvácely, tak mají ted zdravé miminka.....Tak šup šup z práce domů..

vodni
25. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 no to je představa 😀 😀 😀

drndapetka
25. srp 2010

@vodni hrochy mám jen já 😀 usměj se , kočko....bude to dobrý, uvidíš 😉

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava
@teckovanaorchidej že jste to vy, dám Vám přednost na telefonování 😀

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@drndapetka pojem hroch už se tak pěkně vžil, nezapomeňte hlásit pampel do IP 😅 😅

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@drndapetka ok, ještě devět minut, to je jak na Silvestra.....................................

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej ale MŮJ hroch 😀 vy si ty svoje pojmenujte jak chcete 😀 😀 😀 😎

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej 8 minut 😀

raduza2
25. srp 2010

Peťula jak si brání svoje hrošíky 😅 hezký

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej 7 minut 😎

raduza2
25. srp 2010

6 min budeme odpočítávat 😀

drndapetka
25. srp 2010

@raduza2 no to si piš, jsou přeci moje a já je nedám 😀 😉 už se ve mě asi vzbuzují mateřský ochranitelský pudy 😀 😎

teckovanaorchidej
25. srp 2010

4 minuty, už mi jektají zuby 😕 😕 😕 😕

raduza2
25. srp 2010

3

lenceslava
25. srp 2010

holky já má 3 minuty

raduza2
25. srp 2010

@drndapetka je to hezký jak si bráníš svoje 😅 😅

raduza2
25. srp 2010

2

lenceslava
25. srp 2010

Holky já volám až ve čtvrt,musím udělat zásmažku do polívky,tak si vesele volejte.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru