CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej dnes nic nedělej, relaxuj a odpočívej a těš se na své orchidejky 😉

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni no jo, máš recht, co děláš, vodni, krom psaní s náma, hladíš kočkám hřbítky??

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej tak já zapla pračku a upekla kuře 😀 nebo spíš trouba upekla

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej tak jak říká vodní šetři se na zítřek 😵

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@raduza2 jsi šikulka 🙂 🙂 🙂

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 já se vrhla trochu do práce (mám tu nějaký papírování v komplu), to mi pomáhá se soustředit na to co píšu a pak mi myšlenky neběhají tam, kam už nechci ☹ Teda, ne tak často ☹ Ale asi půjdeme s manželem na chvíli na prochajdu, sice se tu začly nějak honit mraky, ale i tak

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@raduza2 no ale to svědomí 🙄 🙄

raduza2
28. srp 2010

@vodni z toho nic nebude z těch mraků ,tady to bylo takový pošmurný a ted svítí sliníčko ,pršet nebude a jde to od nás k vám 😀

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej tak šikulka nevím a na svědomí se vykašly 😀

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej na to kašli 😎 já od začátku stimulky a až do testu nehla doma ani prstem 😝 A taky se svět nezbláznil, že není vysáto atd... 😀

vodni
28. srp 2010

tak jo kočky, vyrážíme na procházku, dokud neprší, zatím pa a jestli přijde Peťulka, tak ji gratulujte i za mě - že to doženu jakmile přijdu 😉

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni jo jo, mě čeká papírování v pc v pondělí. Tady taky pod mrakem a vítr, jsi z Brna?

raduza2
28. srp 2010

@vodni užij si to 😉

teckovanaorchidej
28. srp 2010

holky jdu něco dělat, aspoň chvilku

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej věř že vám tam pršet nebude 😅

raduza2
28. srp 2010

zatím ahojky

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni pa a měj se hezky
radu - pa, zase nakouknu

drndapetka
28. srp 2010

Tak jsem tu 🙂 Byli jsme ještě s manžou u tchýně na obědě a na kafi, až ted jsem lehla 😝 Jinak na transfer jsme dole čekali 2 hodiny 😠 Když jsme došli o půl 9 na Unicu, tak jsem byla plná optimismu, po hodině už jsem byla otrávená a začalo mi být blbě z hladu, manža tam chrápal a byl protivnej, protože jsem mu zakázala kouřit, aby se mnou mohl na sálek....Ta blondatá sestra je šííílená 😠 😠 Jsem měla dneska sto chutí jí něco říct....úplně nám tu atmosféru předem zkazila, i manža je na ni už alergickej, je taková chladná....jinak zážitek krásnej, ale nějak si to pořád všechno neuvědomuju 😒 Hned po transferu jsem plakala, nějak mi samy od sebe vyhrkly slzy štěstí a strááááášně se mi ulevilo 😉 Byl tam dnes Otevřel. Joooo, a to nejdůležitější - máme zavedený 2 hatchující blastocysty a dvě jsme dali zamrazit. Pak byly ještě 2 kompaktované moruly, ale tu nám embryoložka nedoporučovala mrazit, tak máme jen 2 nanučky....čekala jsem jich víc z toho velkýho počtu 😢 A test 12.9. 😝

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka ahojky

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka tak to je nádhera ,mylsíš tu mladou blondýnku ?? takové menši postavy ??

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka copak vám provedla ??

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 jj, tu fůrii, je strašně nesympatická...brr....na to, že jsem šla na transfer, tak mohla býr příjemnější 😠 Co udělala? no měla jsem jít na řadu, ale předtím než si pro nás přišla se mi chtělo hrozně na záchod a ono místo toho, aby na mě tu minutu počkala, tak vzala někoho, kdo přišel po nás a my tam čekali o půl hodiny dýl 😠 už mě bylo z toho čekání fakt zle a přestala jsem se po těch 2nhodinách úplně těšit 🙄 byl tam strašně vydýchaný vzduch, lidi jak sr...k!

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 neee tu mladou blondýnu, tu starou, co je na hoře na lůžkovým

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka gratulace,určitě myslíš tu starší blondýnu,myslím že je to sálová sestra,jinde než nahoře jsem ji nepotkala. Taky si myslím že by měla ,vzhledem k tomu co děla a s jakými lidmi je denodenně v kontaktu svoje chování změnit,nezažila jsem ji se usmát,já měla na etu sestřičku zezdola,je tam nejstarší a ta byla ůplně super.Příjemná. Jo a jinak mám vycíděněj celej byt tak ted můžu dát konečně nohy hore 😀 Teda pak ještě musím uvařit.

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka takhle já byla naštvaná v úterý, čekala jsem přes hodku než mě odvedou nahoru. 😠 A tam jsem čekala taky víc jak hodku než příjdu nařadu.

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka aha tak to bylo teda sprosty a fakt tam bylo tolik mamin to je až neuvěřitelný 😀

lenceslava
28. srp 2010

@raduza2 no i podle těch ut opu,vem si že nás tam bylo 10. 😲 😲

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava tak to muselo být jak na běžícím páse 😅

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava no připravte se, že budete zítra asi taky pěkně čekat 😒 to víš, o víkendu se nespěchá 😠 jsem koukala kolik tam bylo lidi 😲

raduza2
28. srp 2010

😠 @drndapetka my si říkali kd jsi tak dlouho tak teď už se není čemi divit

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru