CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej od zítřka to už zas vypukne co ?? 😠

teckovanaorchidej
31. srp 2010

kdepak je Lenceslávka? Háčkuje?

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej no to čekání je nejhorší .Fakt mě z toho hrabe 😝 😀

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej asi ji .ale má to opravdu hezký pak že je levá 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 Jo, ale aspoň dopoledne budu doma sama v klidu 🙂 🙂 🙂 🙂

vodni
31. srp 2010

@raduza2 co se vleče, neuteče, ale to čekání je na draka 😒 Kdyby to šlo, píchala bych hned 😝 Kdo ví, proč vlastně pojišťovna vyžaduje ty 3 měsíce pauzu. Jsem někde četla odpověď doktora jedné pacošce, a ten říkal, že pro pauzu není medicínský důvod (samozřejmě, když je vše v pořádku), takže třeba u pacientek nad 40 nebo těch, které mají pokusy už vyčerpané (tj. kterým to pojišťovna stejně neplatí), doporučoval nechat to na vlastním uvážení, jak se žena cítí, samozřejmě po náležitých vyšetřeních... 😕

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej a ty máš dva kluky nebo holkua kluka ??

raduza2
31. srp 2010

@vodni jooo , to je divný Frgouš mě do telefonu říkal ,že studie doporučují po stimulaci počkat 60-90 dni tak teda nevím 😖

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 holku a kluka

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej jé páreček ,to je hezky kdo je straší ?? 😅

vodni
31. srp 2010

@raduza2 asi je to různý co do center a taky podle předchozí stimulky a pacientky... Já bych píchala furt 😝

raduza2
31. srp 2010

@vodni tak jak to teda je ??? to se ho na to zeptám ,jestli to náhodou není kvůli pojišťovně 😠 já bych na to šla klidně hned za 14 dní 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

kluk o rok a tři měsíce je starší, ale zabili by se navzájem okamžitě 😠 😠 😠

raduza2
31. srp 2010

@vodni a jaký píchání máš na mysli ?? 😅 😅 😅

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to mě povídej ,holky byli to samé 😅

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@vodni ho ho, dneska se zem zachvěje u vás 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
31. srp 2010

😉 😅 😅
@teckovanaorchidej joooo takže by to dneska šlo od Brna k nám

vodni
31. srp 2010

@raduza2 já bych šla taky hned 😎 ale po prvním ivf jsem taky chtěla co nejdřív , tak mi řekl, že by to dřív pojišťovna neschválila, že mají právě ty 3 měsíce. Takže já to měla úplně na knop - počítal mi do toho i mrchu, co přišla po ET, což obvykle nedělají. Ale na druhou stranu jsem pak měla měsíc marvelon, a to v některých centrech není, takže jsem to stejně byly ty tři mrchy...

teckovanaorchidej
31. srp 2010

co se týká toho píchání, mi říkal Otevřel, že po neg TT nastává tzv. pseudomenstruace, pak nechat další cyklus a pak teprve začít stimulovat, ale jsem samoplátce, tak nevím.

vodni
31. srp 2010

@eckovanaorchidej @raduza2 jaj holky, já už vlastně myslím jen na to píchání jehlama 😅 No, ale když už o tom tak mluvíte, ehm... Dnes mám prvně po x měsících plánováno vínko k večeři, kdo ví, jak to skončí 😎

raduza2
31. srp 2010

@vodni tak si pak vyber ,No to je jedno uvidí se .Jsem s ním předběžně domluvená že v září by byl marvelon podle utz jak dopadne toho 6 a pak v říjnu u MS stimulace 😀

vodni
31. srp 2010

@teckovanaorchidej jj, je to tak, není to menstruace, je to vlastně ta sliznice, která se natvořila lékama (tak to chápu já) a musí pryč. Teď budu mít taky cosi pseudo, ach jo, hlavně aby to už bylo a další taky a další, a už aby byl listopad 😝

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej já si říkám že u mě k těhu vůbec nedošlo a ten pokus se mě jakoby nepočítá

vodni
31. srp 2010

@raduza2 já to vidím u sebe v listopadu marvelon a v prosinci píchačka 😝 chjo, budu poslední 😒 ale zase tady na mě všechny napliváte ty těhu bacily, tak to snad půjde rychle 😉

raduza2
31. srp 2010

@vodni zrovna tě nakazíme 😅 😅 😅

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@vodni chi chi, vibrace až do Blanska 😀 😀 😀 😀 , náhodou ti to moc přeju, myslím, že krásný večer s manželem si zasloužíte oba dva, za statečnost 🙂

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@vodni ha netrojči, ty jedna, když já nedopadnu, tak mám v plánu do banky pro úvěr a druhé kolo, tak třeba nebudeš poslední

vodni
31. srp 2010

@teckovanaorchidej musíme jít dál, co se dá dělat, žít se musí... takže se připravte, že vám budou dneska drnčet skleničky v regálech 😉 teda jestli to ještě budem umět 😅

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej no tak když jste si mohli dělat prcku ze mě tak já si dělám srandu z vodní ,ale hlavně ať si to užije ,já z toho opravdu radost neměla 😠

vodni
31. srp 2010

@teckovanaorchidej 😅 jééé, mě někdo chytl při trojčení??? to nééé... to není trojčení, já se těším na ty plivance 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru