CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka na to já se právě netěším ,já u obou holčin měla problémy do 4 měsíce mylsím nevolnosti ,ale už jsem to zde psala

drndapetka
6. zář 2010

@raduza2 tak mě to voní, když stojím vedle něj, ještě aby né-vždyť jsem byla ještě před půl rokem taky docela dobrá kuřačka a kouřila 7 let 😅 Ale když dojde pak do postele a jdeme spát, tak bych se poblila, jak mi smrdí 😠 Můj taky začal s cigaretama v práci, když začal jezdit v 18ti na kamionu, oni ti kamioňáci se nudí v těch kolonách atd. No a teď tím taky řeší stresy 😒

drndapetka
6. zář 2010

@raduza2 klidně budu zvracet od rána do večera, stejně zůstanu dál na neschopence, hlavně ať je všechno v pořádku jak má

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka tak já jsem taky kouřívala a hodně by se dalo říct a dlouho ,to tady snad ani radši nebudu psát 😉

mufinka0
6. zář 2010

@vodni 😀 😀 Taky si myslím že jsou to dvojčata 😀 😀 😀

@drndapetka Gratuluju!!! Je to super když jsou čím dál silnější, co?? 😉

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka jé Peťulko kdyb to bylo jen ranní zvracení tak bych to taky přetrpěla ,ale mě smrdělo i jidlo když jsem vařila a pokaždé jsem se šla vyzvr.... 😒

mufinka0
6. zář 2010

@drndapetka 🙂 Neee! Neboj! Strach zahoď někam daleko. Teď klid aby v klídečku rostly...ty vaše dvojčátka... 😅 😅

vodni
6. zář 2010

kočky tak já jdu dělat celer k večeři, a zítra nevím jak k vám stihnu zajít, musím do práce na nějaký jednání 😖

drndapetka
6. zář 2010

@mufinka0 zatím jsou silnější, ale to bylo u minule...silnily silnily až do nějakýho 18 dne od početí a pak začalo hcg klesat, takže strach prostě mám 😒 Ale zase su říkám...mám přeci ten Estrofen a Agolutin, ten mi ty hormony a mimísky musí přeci udržet!

drndapetka
6. zář 2010

@mufinka0 já si myslím, že bude jen jedno, ale je to takovej můj vnitřní pocit 😉

raduza2
6. zář 2010

@vodni dobrou chuť

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka to je jedno kolik jich bude hlavně ať jsou a držím opravdu moc moc pěsti

drndapetka
6. zář 2010

Holky, děkuju Vám všem moc moc.....a všem přeju, ať najdete brzy taky // jako já 😉 je to krásný pocit, pořád se na ně chodím dívat 😵

mufinka0
6. zář 2010

@drndapetka 😅 Taky bych se pořád chodila dívat... 🙂 Neboj,..máš silné léky! Musí ti je udržet a taky že udrží!!! 😵

lenceslava
6. zář 2010

Děvčata koukali jste někdo dneska na sama doma? Mělo tam bát něco o tom rušení porodného.

drndapetka
6. zář 2010

@mufinka0 no a co ten žlutý výtok? 😒 je to jakoby pokus o špinění, ale né hnědý, jen žlutý.....trošku, ale stejně jsem se včera lekla..... 😖

drndapetka
6. zář 2010

@lenceslava jaký rušení? 😠 ať to pěkně ještě na rok 2011 nechají, pak ať si ruší co chtějí 😀

lucifirek
6. zář 2010

@drndapetka gratuluju k //. At hezky sílí a potvrzení utz dopadne dobře. 😉 A at se k tobě přidají další

drndapetka
6. zář 2010

@lucifirek děkuji 😉

mufinka0
6. zář 2010

@drndapetka Žlutý výtok?? No to nevím,..těhu jsem ještě nebyla,..ale myslím že ženy v těhotenství výtoky občas mívají. 🙂 Neboj,..všichni ti držíme pěsti! Pro štěstí. 🙂

drndapetka
6. zář 2010

@mufinka0 no štěstí budu ještě potřebovat, uf 🙂

drndapetka
6. zář 2010

@mufinka0 A co Ty, byla už první kontrola folíků? 🙂

lenceslava
6. zář 2010

@drndapetka právě nevím jak to vymysleli.Někdo tu psal že při příjmu rodiny nad 17000 nemáš nárok.Zkusím zjisti nějaké podrobnosti.

raduza2
6. zář 2010

@lenceslava no tak to je tead hezký ať jdou někam slavní politici 😠

luciiiie
6. zář 2010

Ahoj holky!
@drndapetka co to tady čtu za novinky??? A co to tady vidím za obrázek??? No parááda!!!! Moc ti gratuluju, zatím teda jen opatrně a přidávám se k Lucifirkovi - ať čárka sílí a vše jde jak má 😉 gratuluju kočko 😵

lenceslava
6. zář 2010

Výrazně jiné porodné

Ve zmiňovaném návrhu je vedle mnoha dalších věcí myšleno také na úpravu porodného. To se proměňuje zcela radikálně. Zatímco dnes má matka (nebo otec v případě, že matka při porodu zemře) nárok na porodné ve výši 13 000 Kč za každé narozené dítě, s novým návrhem se tento nárok vztahuje jen na první narozené dítě. Zároveň porodné obdrží jen sociálně velmi slabí jedinci. Pro jeho čerpání totiž nesmí rozhodný příjem rodiny přesáhnout 2,4násobku životního minima (životní minimum dvoučlenné rodiny dospělých je 5480 Kč). Pokud návrh projde, budou změny u porodného platné od začátku roku 2011.

Tak doufám že tohle neprojde!!!!!

pampeliska36
6. zář 2010

@drndapetka no peti..... ja jsem to vedela!!!!!!!!!!!! je mi to jasne 😉 budu moc drzet pesticky, at je to naporad a do 9 mesice!!! 😀 a to bude! neboj!!! 😉

@mufinka0 nadi sup sup sup... jake jsou novinky???

pampeliska36
6. zář 2010

@teckovanaorchidej no tak jsem zvedava.... zitra semka hod ty svoje testiky... ale pokud tam jsou duchove... nikam nezmizi..........jeeeeeeeeeeeee holky to je SUPER!!! 😀

drndapetka
6. zář 2010

@luciiiie Děkuji moc moc moc, jsem dojatá 😵

drndapetka
6. zář 2010

Holky, manža mi koupil těhu lízátka, aby mi nebylo ráno tak špatně 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru