CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
10. zář 2010

@lllenkap tak jsi taky nějaká čerstvoučká těhulka, ne? Gratuluji k srdíčku a ať jde vše jak má 😉

lllenkap
10. zář 2010

@luciiiie čerstvá 🙂 - včera jsem viděla poprvé srdíčko.Tak snad už to bude vše ok🙂Díky moc🙂

luciiiie
10. zář 2010

@lllenkap super! Držte se a pozdravuj prcka v bříšku 😉

lllenkap
10. zář 2010

@luciiiie Ty taky!!!!! 😉

kveta
10. zář 2010

@lenceslava Tak potichučky: paráááááda... 😀 😉

kveta
10. zář 2010

@lllenkap Tvoje // sú tiež z Unicy?

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava no myslím žáha 😀

lllenkap
10. zář 2010

@kveta Iscare Praha - Nativ

lenceslava
10. zář 2010

@kveta děkuju.

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@lenceslava Mám v neděli volat, jak dopadl TT a chci se na pondělí domluvit, aby mi udělali hCG z krve, jestli se budou cukat, tak půjdu zase na polikliniku. Ale dám ti v neděli vědět, jak to dopadlo.

lenceslava
10. zář 2010

@teckovanaorchidej počky oni ti říkali že máš zavolat jak dopadl test?To mě teda nikdo neříkal.

kveta
10. zář 2010

@lllenkap Nevadí.. 😀 Hlavne, že je.. 😀

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@lenceslava no, vždyť se podle toho objednáš na utz, ne? Jsem to tak pochopila podle toho plánu léčby. Tak pa, jdu nakoupit 🙂

lenceslava
10. zář 2010

@teckovnaorchidej no to je taky pravda.tak mi kup prosím 10 rohlíků d 😀

lenceslava
10. zář 2010

@raduza2 tak jsem zjistila že mnovotná je i u milosrdných bratří,a to jsem přemýšlela o nemocnici v boskovicích.Pravda trošku předčasné úvahy.No a nebo pojedu rodit k našim.

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava takže ona sedí prdelí na více židlých ?? nebo to může být jen schoda jmen třeba nevím .Co se týká do Boskovic tak bych tam asi nešla švagřina tam děla na porodním a jako to co kolikrát vykládá o dr .no nevoím je to tvá věc 😉

lenceslava
10. zář 2010

@raduza2 ok tak boskovice nebudou.

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava 🙂 🙂 🙂 🙂 Jéé, super! Vy jste hold potřebovaly jít všechny spolu, aby vám to vyšlo!!! 😀 😀 Asi jste čekaly jedna na druhou!!! 😀 😀 Já mám dnes po druhé kontrole a.....17 folíků na jednom vaječníku 😝 No, nějaké jsou ještě menší, ale je tam spousta 20, 18 a 16 mm... 😎 Prý jsi jsou jistí že vydolují i něco z toho pravého vaječníku,..nooo moc bych tomu nevěřila, ale tak nechám je při tom. 😀 😀 Na OPU jdu v pondělí a do tý doby ty malé ještě prý dorostou. Jako rozdíl oproti prvnímu jako blázen 7 a teď 17. 😉

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 no tak to veliká gratulace ,fakt hezkýýýýýý 😀

mufinka0
10. zář 2010

@teckovanaorchidej Júú, tak to vidím poprvé 🙂 Tak teď už jen aby bobek rostl a nabíral sílu 😉 😉 Ještě jednou gratuluju!!! 🙂

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava rozumné rozhodnutí 😀 😉

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 😝 😝 jj, a pak nemám mít větry,..chudák vaječník je prý velikej,..proto mi to dělá takovou paseku. No,..ještě neznamená že v každém folíku jsou vajuch a ikdyby ano, tak že jsou všechna zralá... 😒 Beru to s rezervou,..ale tak už se trochu začínám i radovat. Chápeš,..je to o víc než o 100% víc folíků. To potěší. 😉

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 jaký máš teď protokol??

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 to věřím že potěší o tom vůbec nepochybuju 😉

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 No poprvý i teď mám dlouhej... 🙂 Je to divné, že?? Ale asi to je i tím, že jdu po kratší pauze a ony ty vaječníky jsou asi ještě víc nabuzený. 🙂 Ale mám vyšší dávky Puregonu, tak to je asi taky tím.

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 já budu mít taky vyšší dávky ,ale krátkej 🙂

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 Myslím že ty budeš taky podruhé úspěšnější 🙂 Doktorka mi to slibovala, že prý to tak ve většině případů bývá, že tělo reaguje líp,..teď jen aby všechna byla zralá,..ale i tak,..aspoň 10 jich mít budu, doufám. 🙂

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 to mylsím že jo z těch 17 ,no musí 😅 ,taky už se ti to krátí koukala jsem že natula jde zítra na ET

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 Noo,..já po konzultaci na OBI po tom neúspěšném měla slíbený krátký protokol, i na Unice, ale jak jsem došla do Repromedy, nabrali mi krev, tak že krátkej rozhodně ne. Nevím proč,..nerozumím tomu. Možná bych měla ještě víc.. 😕 😕 Ale víš já mám strach, když je chudák tolik obsypanej a zvětšenej, abych neměla problémy.. To bych zase nechtěla. 🙄

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 jj, zítra valí na ET. Myslím že ji umřelo jen 1 nebo 2 vajucha, zbytek se jí drží. 😉 😉 Ale tak s jejich spermiogramem se není čemu divit. 😒 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru